Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przypuszczenie klątwy
Autor Wiadomość
Behemoth Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 52
Reputacja: 3
Podziękowania: 17
Podziękowano 39 razy w 18 postach
Przypuszczenie klątwy
Witajcie, otóż przypuszczam, że moja ex dziewczyna otrzymała klątwę ze strony swojej przyjaciółki.
Zacznę od tego, że była to dziewczyna marzenie. Pełna empatii, oddana i wspierająca. Moja ex postanowiła zerwać kontakt ze swoją przyjaciółką (po części na moją prośbę).
Było to rok temu około sierpnia. Było wszystko dobrze przez pewien czas, aż w okolicach października/listopada zaczęło być coś nie tak. Zaczęła się denerwować, coraz częściej była oschła. W grudniu pojawiła się totalna nienawiść. Z czasem zaczęła się u niej depresja. Nie dała rady wstać z łóżka, w związku z czym też nie jadła. Ciągle niezbyt darzyła mnie empatią, ale było nieco lepiej niż na samym początku. Mijał czas, okolice lutego/marca i zaczęło być o wiele lepiej. Było dużo szczęśliwych chwil, lecz również zdarzało się, że była całkiem rozbita. Nadszedł kwiecień i w jego połowie zero kontaktu, kiedy udało mi się z nią porozmawiać na początku maja poczułem się jakbym rozmawiał z kimś zupełnie innym. Z czasem okazało się, że kontakt utrzymuje właśnie z tą przyjaciółką.
Czy mógłbym w jakiś sposób na odległość sprawdzić czy jest ona pod wpływem klątwy?
Czy jest możliwość zdjęcia klątwy na odległość?
Zbiegać za jednym klejnotem pustynie,
Iść w toń za perłą o cudu urodzie,
Ażeby po nas zostały jedynie
Siady na piasku i kręgi na wodzie.
31-08-2016, 01:15
Znajdź Posty Reply
amen666 Niedostępny
Użytkownik

Liczba postów: 14
Reputacja: 0
Podziękowania: 1
Podziękowano 0 razy w 0 postach
RE: Przypuszczenie klątwy
Hmm twoja dziewczyna nie wykonywała praktyk magicznych z swojej własnej woli? Jeśli niepotrafimy wyjaśnić co jest przyczyną możemy stwierdzić, że coś na niej żeruje. Napisz do mnie więcej szczegółów spróbuję pomoc. Najlepiej na GG
31-08-2016, 05:53
Znajdź Posty Reply
LupusAlbum Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 158
Reputacja: 20
Podziękowania: 66
Podziękowano 101 razy w 55 postach
Prosze popracuj trochę nad składnią zdań, bo musiałem czytać kilkakrotnie by dowiedzieć się o co chodzi ;-;

Czy była wpierw u psychologa? Bo mi to po prostu wygląda na depresje. Co się wtedy działo w jej życiu? Śmierć członka rodziny? Jakaś trauma? Często ludzie z wierzchu wydają się wspaniali a wewnątrz gniją Oczko
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-09-2016, 17:25 {2} przez LupusAlbum.)
01-09-2016, 17:24
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Magician7
Magician7 Niedostępny
Jasnowidzacy

Liczba postów: 732
Reputacja: 26
Podziękowania: 253
Podziękowano 147 razy w 89 postach
(31-08-2016, 05:53)amen666 napisał(a): Hmm twoja dziewczyna nie wykonywała praktyk magicznych z swojej własnej woli? Jeśli niepotrafimy wyjaśnić co jest przyczyną możemy stwierdzić, że coś na niej żeruje. Napisz do mnie więcej szczegółów spróbuję pomoc. Najlepiej na GG
Pamiętasz co powiedziałem podczas wczorajszej rozmowy? Jeżeli jesteś niedoświadczony to nie udzielaj rad innym bo wprowadzisz ich w błąd. Patrząc na naszą ostatnią rozmowę i to co mówiła osoba która dobrze cię zna, wnioskuje że jesteś początkującym ( z resztą nie tylko ja).

Behemot, tak jak powiedział przedmówca, to nie musi być wcale przyczyna klątwy. Wpierw powinieneś nakłonić ją do wizyty u psychoterapeuty. Mogę sprawdzić czy jest przeklęta skanem ale nawet jeśli żeruje na niej larwa, to usunięcie jej nie rozwiąże całkiem problemu.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-09-2016, 18:51 {2} przez Magician7.)
01-09-2016, 18:42
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Void
Behemoth Offline
Starszy użytkownik

Madras79, ma stwierdzoną depresję. Jednak czy normalnym jest, że osoba, która mogłaby zabić za mnie, nagle czuje do mnie nienawiść? Poza tym sporo jej poglądów się zmieniło. Fakt, ludzie się zmieniają, lecz chyba nie z dnia na dzień, racja?
Jeśli chodzi o traumę to mniej więcej kiedy to się zaczęło straciła zwierzaka, po pewnym czasie również i drugiego. Przed ostatecznym zerwaniem kontaktu straciła członka rodziny.

Magician7, nie mam z nią kontaktu. Znienawidziła mnie i teraz się tylko pogrąża w głupocie.
01-09-2016, 19:12
Znajdź Posty Reply
Magician7 Niedostępny
Jasnowidzacy

Liczba postów: 732
Reputacja: 26
Podziękowania: 253
Podziękowano 147 razy w 89 postach
(01-09-2016, 19:12)Behemoth napisał(a): Madras79, ma stwierdzoną depresję. Jednak czy normalnym jest, że osoba, która mogłaby zabić za mnie, nagle czuje do mnie nienawiść? Poza tym sporo jej poglądów się zmieniło. Fakt, ludzie się zmieniają, lecz chyba nie z dnia na dzień, racja?
Jeśli chodzi o traumę to mniej więcej kiedy to się zaczęło straciła zwierzaka, po pewnym czasie również i drugiego. Przed ostatecznym zerwaniem kontaktu straciła członka rodziny.

Magician7, nie mam z nią kontaktu. Znienawidziła mnie i teraz się tylko pogrąża w głupocie.
To kiepsko, można by ją zmanipulować na odległość ale wtedy próba pomocy nie jest pomocą. Tak więc mam związane ręce. Co do tego co pisałeś o jej stanie psychicznym, to nie jest aż tak dziwne. Często osoby z traumą odsuwają się od ludzi. Jeśli chodzi o śmierć, wbrew pozorą klątwy nie wywołują śmierci. Klątwa zgodnie z mojimi badaniami działa na dwa sposoby, pierwsza to jedno razowy wpływ na plan przyczynowy który ma na celu wywołanie szkodliwej sytułacji ale wtedy mamy doczynienia z jedno-razową sytułacją. Druga to konstrukt który osadza się na ciele astralnym i zaczyna osłabiać ofiarę poprzez zaburzenie pracy czakr, to ma także bezpośredni wpływ na jej psychikę. Sęk w tym że wtedy to trochę trwa zanim konstrukt wywoła strasznie widoczne zmiany.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-09-2016, 19:29 {2} przez Magician7.)
01-09-2016, 19:21
Znajdź Posty Reply
Behemoth Offline
Starszy użytkownik

Nie wiem co masz na myśli ,,trochę trwa". Prawie niezauważalne zmiany zaczęły się w okolicach października/listopada (straciła pierwsze zwierzątko wtedy), w kolejnym miesiącu raz było źle, raz dobrze (sięgnęła po narkotyki, wtedy straciła drugie zwierzątko). Z czasem było bardzo dobrze, później zaczęła się odsuwać i w ciągu tygodnia urwała kontakt. Znienawidziła mnie tak po prostu.
Dodam do tego, że nie wygląda mi to na własną wolę. Mieliśmy dokładne plany dotyczące bliżej przyszłości. Kiedy kontakt był ponownie dobry to byliśmy ze sobą dość blisko.
01-09-2016, 19:38
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB