Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziwna umiejętność
Autor Wiadomość
Void Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 445
Reputacja: 26
Podziękowania: 371
Podziękowano 231 razy w 127 postach
Dziwna umiejętność
Ostatnio zacząłem się interesować wyczuwaniem fizycznych struktur na odległość, i jakoś tak wyszło że stworzyłem do tego ćwiczenie.

Ćwiczenie polega na tym, że zamykając oczy w jakimś BEZPIECZNYM miejscu, idziemy powoli prosto przed siebie. Rozszerz swoje ciało astralne i mentalne - chodzi o zewnętrzną cześć aury, jeżeli widzisz energię(a o dziwo u mnie jest to prościej ujrzeć niż poczuć) to wygląda to jak smuga ciepła która odchodzi od ognisk, i wydaje się być miękkie, jak i bardzo ekspansywne. Aura z kolei jest bardziej przyległa oraz cięższa.

Gdy rozszerzyłeś oba ciała, skup się na podłodze. Idź powoli, wyczuwasz ścianę? Skręć. Wyczuwasz krawężnik? Stań bezpiecznie.
Nie chodzi tu o szybkie efekty, choć rzeczywiście szybko one następują. Skup się jak tylko potrafisz na wszystkich odczuciach.

Ostatecznie umiejętność jest bazą dla kilku sztuczek. Przede wszystkim zwiększa możliwości skanu, i automatycznie pozwala na odczuwanie osoby obok ciebie jak przy skanie, ale w bardziej delikatny sposób, np wiesz co chce ci przekazać zanim to zrobi, i co czuje. Jeżeli jesteś empatą, przyjdzie ci to łatwiej, jak i szybciej ci się to rozwinie. Idk.

Może i ma to jakąś sensowną nazwę, ale to nieważne.
Ćwiczenie jest świetne do zwiększenia świadomości astralnej.

Owocnej praktyki,
Void.
09-02-2016, 20:18
 Podziękowali: Nilvan , Joker

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB