Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nieprawidłowe otwieranie czakr.
Autor Wiadomość
Void Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 445
Reputacja: 26
Podziękowania: 371
Podziękowano 231 razy w 127 postach
RE: Nieprawidłowe otwieranie czakr.
Doświadczyłem tych badań Magnus, ja i pewnie wielu innych ludzi z którymi Magician pracował. Mam też świadomość jego umiejętności, znów ja, i wielu ludzi. Z kolei o tobie nie wiemy nic, poza tym co sam sobą reprezentujesz, i uwierz... to nie jest godne pochwały.
09-05-2016, 22:18
 Podziękowali: Magician7
Magnus Offline
Zbanowani

Liczba postów: 35
Podziękowania: 0
Podziękowano 4 razy w 4 postach
Ale ja nie przyszedłem tutaj, aby siebie lansować, czy siebie prezentować, a jedynie wymienic poglądy i podyskutować. Co się tak zacietrzewiacie. Zupełnie błędnie mnie odczytujecie, ja stawiam trudne kwestie pod rozwagę i mnie interesują ludzkie reakcje. Void jeżeli doświadczyłeś Ty osobiście tych doświadczeń i masz z tego pożytek, to cześć Ci i chwała, korzystaj nie zamierzam Ci zabraniać. Wspierajcie się wzajemnie ile wlezie, co mi do tego? Gadac można dużo, ale jakie to ma znaczenie wobec tego czy masz jakikolwiek wpływ na tok zdarzeń, czy jestes jedynie marionetką tych zdarzeń.
09-06-2016, 01:20
Magician7 Niedostępny
Jasnowidzacy

Liczba postów: 738
Podziękowania: 296
Podziękowano 149 razy w 91 postach
Cóż, ja mogę ci wygarnąć że urzyłeś błędnie nazwy paranoja. Zrównanie systemów rozwojowo-duchowych do religi, było celowe. Ale do rzeczy. Twierdzisz że kłamie, więc dobrze. Zróbmy małe zawody. Weźmy parę losowych osób z forum i wywołajmy określone efekty na ich ośrodkach energetycznych. Skoro mówisz że pracujesz z czakrami od 20 lat, to napewno będziesz w stanie wywołać efekt na czyjiś czakrach bez wchodzenia w fizyczny lub medialny kontakt z tą osobą.

Co do twojego ostatniego postu, to ciekawe, bo nawet teraz forsujesz swoje poglądy.
09-06-2016, 02:12
Magnus Offline
Zbanowani

(09-06-2016, 02:12)Magician7 napisał(a): Zróbmy małe zawody. Weźmy parę losowych osób z forum i wywołajmy określone efekty na ich ośrodkach energetycznych. Skoro mówisz że pracujesz z czakrami od 20 lat, to napewno będziesz w stanie wywołać efekt na czyjiś czakrach bez wchodzenia w fizyczny lub medialny kontakt z tą osobą.

Magicjan namawiasz mnie do stosowaia przemocy energetycznej wobec innych osób, teraz rozumiem na czym polegaja Twoje eksperymenty. Jeżeli tak eksperymentujesz na centrach energetycznych innych ludzi bez ich zgody to jesteś złym i bardzo podłym człowiekiem. Odsłoniłeś się ze swoimi prawdziwymi zamiarami.

Forsowanie swoich poglądów to nic złego, wszyscy tak robia Ty też! Natomiast forsowanie oddziaływania energetycznego na innych ludzi jest działaniem bardzo szkodliwym. Jeżeli juz tak robiłeś to masz bardzo zanieczyszczoną aurę, oraz uszkodzone centra i uszkadzasz innym ich centra tymi swoimi eksperymentami twierdząc przy tym że robisz dobrze, a to już jest obłuda.

Void wspólczuje Ci bardzo jeżeli poddałeś sie takim eksperymentom i badanim Magicjana, to masz ruine w sobie, a nie czakry otwarte.

Bez problemu jestem w stanie wywołać efekt energetyczny zaplanowany, a nie przypadkowy w czakrze danej osoby, ale tylko i wyłącznie za jej zgodą i tylko wyłącznie z uzasadnionych powodów.
Ty magicjan proponujesz mi typowy zakłąd o to kto jest lepszy, to bardzo jest niskie łechtanie włąsnego Ego to co proponujeSZ, to jest włąsnie paranoja, odsłoniłeś swoje prawdziwe oblicze, jak Ty postepujesz z innymi ludźmi i że masz ich za nic, bo robisz to dla swojego samolubstwa, aby mi tylko udowodnić, że jestes lepszy i nie zważasz, że zaszkodzisz innym. NIGDY W TO NIE WEJDE TO JEST WYSOCE NIEMORALNE CO TY PROPONUJESZ!!! JAK TAK MOŻNA?!

BYŁEM ZOBOWIĄZANY TO NAPISAĆ, ŻEBY INNI TO PRZECZYTALI JAKO OSTRZEŻENIE PRZED TOBĄ, BO SZKODZISZ INNYM ZASPAKAJAJĄC SWOJA CHORA AMBICJĘ! O TAKICH OSZUSTWACH TRZEBA KRZYCZEC GŁOŚNO, ABY PRZESTRZEC TYCH, KTÓRZY SIE NA TYM NIE ZNAJĄ!

Ponieważ to forum jest mioejscem publicznym, to ja to opublikuje tą wypowiedź w internecie i ta propozycję, jako ostrzeżenie przed niejakim Magicjanem jako człowiekiem niebezpiecznym eksperymentującym nad ludźmi bez ich zgody!

Możecie mnie zbanować za PRAWDĘ! Wiem, że ja mam rację! MAM OBOWIĄZEK PRZESTRZEGAĆ PZRED TAKIMI ODDZIAŁYWANIAMI NA LUDZI, BEZ ICH ZGODY.

Dałeś sie sprowokować Magicjan, włąśnie po to tutaj przyszedłem, żeby wykazać oszustwo i podłość.

Jeżeli tak eksperymentowałeś juz innymi na tym forum, to to forum jest niebezpiecznym miejscem dla uczestników, mam obowiązek przestrzec!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-06-2016, 11:07 {2} przez Magnus.)
09-06-2016, 10:27
 Podziękowali: Swiatelko
Swiatelko Offline
Neofita

Liczba postów: 3
Reputacja: 0
Podziękowania: 2
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Przygladam sie dyskusji i uwazam, ze nie ma potrzeby tutaj atakowac za przekazywanie swoich pogladow. To forum do dyskusji, owszem jak wszedzie pojawiaja sie glosy za i przeciw konkretnym tresciom, ale najpierw trzeba dobrze przeczytac, a pozniej oceniac. Postawiono problem i trzeba go przeanalizowac i rozwiązać

To co napisal Magicjan7 o oddzialywaniu na ludzi bez ich zgody jest obrzydliwe, to przemoc i świństwo. Magnus w pierwszym punkcie posta napisalo niekrzywdzeniu, a Magician7 zaproponowal cos co jest negatywna odpowiedzia.

Magnus według mnie ma racje, broni innych. Jest kontrowersyjny, ale na pewno uczciwy w tym co pisze i przekazuje . Takie jest moje zdanie z przeczytanych postow

Wazna uwaga do uztkownika Magicjan7. Piszesz, ze oceniasz kogos jako hama. Sam piszesz ,,moglbym obsmiac ci sie w twarz,, Jako uztkownik forum I uczestnik dyskusji poslugujesz sie negatywnym jezykiem, butym I awanturnym. Taki gadzi jezyk, byle sie poklocic I zaatakowac. Lamiesz regulamin bo nawolujesz do tak ohydnych czynnosci, jesli czyta to admin to powinien Ciebie zbanowac zeby inni wiedzieli, ze sa na forum osoby, ktore moga szkodzic I stanowia zagrozenie. Bawic sie mozesz ze soba, innych nie masz prawa ruszac
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-06-2016, 11:54 {2} przez Swiatelko.)
09-06-2016, 10:58
Magnus Offline
Zbanowani

(09-05-2016, 22:18)Void napisał(a): Doświadczyłem tych badań Magnus, ja i pewnie wielu innych ludzi z którymi Magician pracował. Mam też świadomość jego umiejętności, znów ja, i wielu ludzi. Z kolei o tobie nie wiemy nic, poza tym co sam sobą reprezentujesz, i uwierz... to nie jest godne pochwały.

No to już wszystko wiemy kim jest Magician, odsłonił się z tą przemoca wobec ludzi dla jakichs swoich osobistych korzyści. No to musisz mieć niezłą papke energetyczną po tym jak on z tobą Void pracował.
09-06-2016, 11:42
 Podziękowali: Swiatelko
Swiatelko Offline
Neofita

Zostal sprowokowany I okazalo sie jakie sa jego motywy dzialania I jak rozbudowane ma ego. Na zawody bedzie sie scigal eksperymentujac na ludziach

Magnus ja sama kiedys probowalam otwierac czakry I znam bardzo negatywne konsekwencje. Sama odczulam je na sobie, ale I min stan mial wplyw na innych. Zrozumialam z Twojego posta, ze tylko nauczyciel moze wskazac wlasciwa droge nauki- bezpiecznej. Duzo ludzi czyta ksiazki, szukaja informacji w internecie, ale przeciez tam nikt nie zna zrodla tych wiadomosci. Narzeka sie na wirusy komputerowe jak konczy sie program odpowiedni. Te wirusy to wlasnie dla mnie niesprawdzone infornacje, techniki nie wiadomo skad I od kogo, a ten antywirus to nauczyciel, krory chroni I czysci
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-06-2016, 13:38 {2} przez Swiatelko.)
09-06-2016, 11:47
Magician7 Niedostępny
Jasnowidzacy

Liczba postów: 738
Podziękowania: 296
Podziękowano 149 razy w 91 postach
Jestem pod wrażeniem do jak bardzo karygodnych środków się sprowadzasz Magnus. Nie napisałem że mamy coś robić bez zgody użytkowników. Wręcz przeciwnie, napisałem że mamy ich zebrać. A to słowo wskazuje na zaproszenie. Napisałeś szereg obraźliwych postów pod mojim adresem, z powodu złego zrozumienia mojej wypowiedzi. To tylko pokazuje jak bardzo niski masz poziom. Nie podałeś nawet logicznych argumentów na poparcie swojej racji. Przemyśl sobie wypowiedzi innych ludzi na twój temat, bo z takimi tekstami daleko nie zajdziesz.

Co do ciebie Swiatelko, widzę że zarejestrowałeś się na forum dzisiaj. Wypowiedziałeś się jedynie w tym wątku i dostałeś punkt reputacji od Magnusa za obrażanie mnie. To chyba mówi samo za siebie.
09-06-2016, 15:21
Behemoth Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 53
Reputacja: 3
Podziękowania: 17
Podziękowano 39 razy w 18 postach
(09-06-2016, 01:20)Magnus napisał(a): Ale ja nie przyszedłem tutaj, aby siebie lansować, czy siebie prezentować, a jedynie wymienic poglądy i podyskutować. Co się tak zacietrzewiacie. Zupełnie błędnie mnie odczytujecie, ja stawiam trudne kwestie pod rozwagę i mnie interesują ludzkie reakcje.

Z tego co widzę to tylko szukasz powodu do robienia afery. Nie otwierasz się na poglądy innych, a jedynie je negujesz. Nie ma możliwości dyskusji z Tobą, ponieważ rozmowa z Tobą wygląda ,,Ja mam rację, inni nie". To jak inni się wypowiadają odczytujesz tak jak Tobie się podoba, przy tym starając się, żeby inni patrzyli w ten sam sposób co Ty (Swiatelko jest idealnym przykładem).
Myślę, że jeśli faktycznie się otworzysz na światopogląd innych to możesz zostać tutaj obdarzony nową wiedzą i miłą atmosferą.
Zbiegać za jednym klejnotem pustynie,
Iść w toń za perłą o cudu urodzie,
Ażeby po nas zostały jedynie
Siady na piasku i kręgi na wodzie.
09-06-2016, 15:43
 Podziękowali: Magician7
Swiatelko Offline
Neofita

Jestem nowa osoba na forum, nie ma znaczenia czy wczesniej pisalam czy nie. Kazdy moze byc niezalogowanym obserwatorem, bez koniecznosci zakladania konta. Watek interesujacy I bede sie nim udzielac uznajac to za konieczne. Magician napisales jasno okreslenie ,,wywolajmy,,. ,,wezmy losowo,,. Zawody to mozna robic w biegach, a nie w czyms co moze zaszkodzic komus. Jesli na codzien robisz takie zawody to swiadczy o Twoim niskim poziomie. Po co prowokowac tego typu zachowania wsrod szerokiej grupy czytelnikow

Szeroki swiatopoglad=rozne zrodla, pelne najczesciej samych nieczystosci
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-06-2016, 15:51 {2} przez Swiatelko.)
09-06-2016, 15:49

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB