Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nieprawidłowe otwieranie czakr.
Autor Wiadomość
Void Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 445
Reputacja: 26
Podziękowania: 371
Podziękowano 231 razy w 127 postach
RE: Nieprawidłowe otwieranie czakr.
Magnus, jeżeli uważasz mój układ energetyczny za ruinę, to ty chyba nie widziałeś mnie pół roku temu gdy mogłem dosłownie rzygać destruktywną energią Oczko

A co do wpływów. Co ty na to bym pozwolił ci zrobić coś(na mnie), na co 20 lat praktyki powinno wystarczyć? Masz moją zgodę, to nie jest brutalna bitwa, chcę byś zadziałał na mnie konstruktywnie, a ja postaram się ocenić skutki i przebieg działania.

Idziesz na to?
09-06-2016, 15:57
Kamis Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 237
Reputacja: 9
Podziękowania: 206
Podziękowano 148 razy w 85 postach
(09-06-2016, 15:49)Swiatelko napisał(a): Jestem nowa osoba na forum, nie ma znaczenia czy wczesniej pisalam czy nie. Kazdy moze byc niezalogowanym obserwatorem, bez koniecznosci zakladania konta. Watek interesujacy I bede sie nim udzielac uznajac to za konieczne. Magician napisales jasno okreslenie ,,wywolajmy,,. ,,wezmy losowo,,. Zawody to mozna robic w biegach, a nie w czyms co moze zaszkodzic komus. Jesli na codzien robisz takie zawody to swiadczy o Twoim niskim poziomie. Po co prowokowac tego typu zachowania wsrod szerokiej grupy czytelnikow

Szeroki swiatopoglad=rozne zrodla, pelne najczesciej samych nieczystosci

A kto mówił o zaszkodzeniu komuś? Bardzo proszę czytaj ze zrozumieniem zanim podejmiesz próby wstawiania się za kimś, kto w tym przypadku nie ma absolutnie żadnej racji. No chyba że Magnus i Światełko to ta sama osoba :p
Pozdrawiam :D
09-06-2016, 16:12
Magnus Offline
Zbanowani

Liczba postów: 35
Podziękowania: 0
Podziękowano 4 razy w 4 postach
(09-06-2016, 15:43)Behemoth napisał(a):
(09-06-2016, 01:20)Magnus napisał(a): Ale ja nie przyszedłem tutaj, aby siebie lansować, czy siebie prezentować, a jedynie wymienic poglądy i podyskutować. Co się tak zacietrzewiacie. Zupełnie błędnie mnie odczytujecie, ja stawiam trudne kwestie pod rozwagę i mnie interesują ludzkie reakcje.

Z tego co widzę to tylko szukasz powodu do robienia afery. Nie otwierasz się na poglądy innych, a jedynie je negujesz. Nie ma możliwości dyskusji z Tobą, ponieważ rozmowa z Tobą wygląda ,,Ja mam rację, inni nie". To jak inni się wypowiadają odczytujesz tak jak Tobie się podoba, przy tym starając się, żeby inni patrzyli w ten sam sposób co Ty (Swiatelko jest idealnym przykładem).
Myślę, że jeśli faktycznie się otworzysz na światopogląd innych to możesz zostać tutaj obdarzony nową wiedzą i miłą atmosferą.

Chętnie otwieram sie na rozsądek i mądrośc,nigdy nie otworze się na przemoc i branie udziału w wyścigu szczurów! Nigdzie nie napisałem, że ja mam racje a inni nie, to też nieuczciwe wkładanie w moje usta to czego nigdy nie powiedziałem. Napisałem, że mam racje w tym przypadku. Owszem otwieram się na nowa wiedzę i na miłą atmorfere, ale bez oszustwa i przemocy energetycznej i na żadne eksperymenty bez zgody uczestników. Gdyby magician zaproponował, abyśmy spytali innych o zdanie i dali zgodę na ingerencje to co inne, a on bezczelnie zaproponował losowe wybranie, na prawdę trzeba byś strasznie ślepym, aby nie zobaczyć jego intencji. No coż kolesiostwo i tutaj odtarło i poprawnośc polityczna, ha!

(09-06-2016, 16:12)Kamis napisał(a):
(09-06-2016, 15:49)Swiatelko napisał(a): Jestem nowa osoba na forum, nie ma znaczenia czy wczesniej pisalam czy nie. Kazdy moze byc niezalogowanym obserwatorem, bez koniecznosci zakladania konta. Watek interesujacy I bede sie nim udzielac uznajac to za konieczne. Magician napisales jasno okreslenie ,,wywolajmy,,. ,,wezmy losowo,,. Zawody to mozna robic w biegach, a nie w czyms co moze zaszkodzic komus. Jesli na codzien robisz takie zawody to swiadczy o Twoim niskim poziomie. Po co prowokowac tego typu zachowania wsrod szerokiej grupy czytelnikow

Szeroki swiatopoglad=rozne zrodla, pelne najczesciej samych nieczystosci

A kto mówił o zaszkodzeniu komuś? Bardzo proszę czytaj ze zrozumieniem zanim podejmiesz próby wstawiania się za kimś, kto w tym przypadku nie ma absolutnie żadnej racji. No chyba że Magnus i Światełko to ta sama osoba :p
Pozdrawiam :D

Oczywiście, że nikt nie mówił o szkodzeniu, ale mówił o udowadnianiu swojej wyższości eskperymentując na innych i to jest podłe! Trzeba być naprawdę strasznie tępym aby tego nie zobaczyć, do czego magician prowadził.

Ja bronie uczciwości, a Wy czego bronicie?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-06-2016, 16:21 {2} przez Magnus.)
09-06-2016, 16:17
Magician7 Niedostępny
Jasnowidzacy

Liczba postów: 738
Podziękowania: 296
Podziękowano 149 razy w 91 postach

Ta, ta. Nie świruj, nie uda ci się zrobić ze mnie wielbłąda, ani twojemu panowi. Tak się składa że twój pan stara się wprowadzić ludzi wbłąd, narzucając swoje poglądy, które nie są poparte doświadczeniem. Jeżeli to Ty Magnus, to wiedz że jak na forum wejdzie jakiś admin, to będą ci trzepać dane twojego konta. Więc jeżeli założyłeś nowe konto, to lepiej już teraz się przyznaj.
09-06-2016, 16:23
Magnus Offline
Zbanowani

(09-06-2016, 15:57)Void napisał(a): Magnus, jeżeli uważasz mój układ energetyczny za ruinę, to ty chyba nie widziałeś mnie pół roku temu gdy mogłem dosłownie rzygać destruktywną energią Oczko

A co do wpływów. Co ty na to bym pozwolił ci zrobić coś(na mnie), na co 20 lat praktyki powinno wystarczyć? Masz moją zgodę, to nie jest brutalna bitwa, chcę byś zadziałał na mnie konstruktywnie, a ja postaram się ocenić skutki i przebieg działania.

Idziesz na to?

Zgoda, ale nie będę tego robił publicznie, aby sie nie popisywać, skomunikujemy się osobno i tylko we dwóch, a Ty potem dasz świadectwo, jakie odczułeś skutki. Teraz Twój ruch, co proponujesz?
O i to mi się podoba, nareszcie ktoś kto nie gada a ryzykuje sobą.
09-06-2016, 16:25
Void Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 445
Podziękowania: 371
Podziękowano 231 razy w 127 postach
Dobrze, zgadamy się na gg. Co do ciebie, jakie działanie na moją rzecz możesz mi zaoferować?
09-06-2016, 16:27
Kamis Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 237
Reputacja: 9
Podziękowania: 206
Podziękowano 148 razy w 85 postach
Znam go wystarczająco żeby wiedzieć co miał Magician na myśli. Snuj swoje bajki dalej... A udowodnić to chciał Tobie że gówno potrafisz :p nic więcej
09-06-2016, 16:28
Magnus Offline
Zbanowani

(09-06-2016, 16:23)Magician7 napisał(a):

Ta, ta. Nie świruj, nie uda ci się zrobić ze mnie wielbłąda, ani twojemu panowi. Tak się składa że twój pan stara się wprowadzić ludzi wbłąd, narzucając swoje poglądy, które nie są poparte doświadczeniem. Jeżeli to Ty Magnus, to wiedz że jak na forum wejdzie jakiś admin, to będą ci trzepać dane twojego konta. Więc jeżeli założyłeś nowe konto, to lepiej już teraz się przyznaj.

Zarzucasz mi jakies manipulacje, niech wejdzie admin, a Ty odszczekasz i przeprosisz mnie za te insynuacje. I tak nie zatrzesz swojego bardzo poważnego błedu. Twoja taktyka jest bardzo czytelna, jak ktoś zostaje przyłapany na czymś złym i zamiast sie szybko przyznac do winy, próbuje zwalać na innych i doszukiwać sie w nich tego samego jest naprawde godny pożałowania.
09-06-2016, 16:29
Magician7 Niedostępny
Jasnowidzacy

Liczba postów: 738
Podziękowania: 296
Podziękowano 149 razy w 91 postach
Jedyne czego bronisz, to swoje dupsko. Sam najpierw mnie obrażasz i próbujesz mi udowodnić że powiedziałem coś czego nie powiedziałem, a teraz dziwisz się że inni useży odnoszą się tak do ciebie? Teraz jeszcze wyzywasz userów od tempaków i zażucasz im i mnie układy. Czego na to oczekujesz? Pochwały? Weź się w garść.
09-06-2016, 16:30
Magnus Offline
Zbanowani

(09-06-2016, 16:28)Kamis napisał(a): Znam go wystarczająco żeby wiedzieć co miał Magician na myśli. Snuj swoje bajki dalej... A udowodnić to chciał Tobie że gówno potrafisz :p nic więcej

G...o to jest w twoim t..ku i się naprawdę teraz nie mylę co do tego, widzę, że co niektórzy przechodzą na poziom rzucania ekstrementami, ale to ich poziom nie mój.
09-06-2016, 16:32

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB