Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nieprawidłowe otwieranie czakr.
Autor Wiadomość
Magician7 Niedostępny
Jasnowidzacy

Liczba postów: 738
Reputacja: 26
Podziękowania: 296
Podziękowano 149 razy w 91 postach
RE: Nieprawidłowe otwieranie czakr.
(09-06-2016, 16:32)Magnus napisał(a):
(09-06-2016, 16:28)Kamis napisał(a): Znam go wystarczająco żeby wiedzieć co miał Magician na myśli. Snuj swoje bajki dalej... A udowodnić to chciał Tobie że gówno potrafisz :p nic więcej

G...o to jest w twoim t..ku i się naprawdę teraz nie mylę co do tego, widzę, że co niektórzy przechodzą na poziom rzucania ekstrementami, ale to ich poziom nie mój.
A ty za to jesteś cienkim ch..em, który umie się tylko wymądrzać i obrażać każdego kto nie myśli tak jak ty.
09-06-2016, 16:35
Magnus Offline
Zbanowani

Liczba postów: 35
Podziękowania: 0
Podziękowano 4 razy w 4 postach
(09-06-2016, 16:30)Magician7 napisał(a): Jedyne czego bronisz, to swoje dupsko. Sam najpierw mnie obrażasz i próbujesz mi udowodnić że powiedziałem coś czego nie powiedziałem, a teraz dziwisz się że inni useży odnoszą się tak do ciebie? Teraz jeszcze wyzywasz userów od tempaków i zażucasz im i mnie układy. Czego na to oczekujesz? Pochwały? Weź się w garść.

D...ko to może masz Ty, bo ja mam dwa pośladki hahaha. Nikogo nie obrażam, tylko przestrzegam innych przed skrajną głupotą. Nie mam czasu na wyzywanie się prymitywne, jestem skupiony na twoim koledze, który cos sensownego zaproponował w odróznieniu od Ciebie i w to wejdę, a Ty narazie nic sensownego nie zaproponowałeś więc nie mam w co wchodzić i o czym mówić. Idź na pole i tam wyzywaj, albo na ulicę, może znajdziesz słuchaczy. Może pomedytuj i uspokój się, swoje nerwy, pzremyśl sobie swoja postawę i może wtedy doznasz jakiegoś olśnienia chwilowego i wreszcie coś sensownego zaproponujesz, wtedy porozmawiamy, wiecej nie mam nic do dodania ponadto co juz powiedziałem, nas tutaj czyta wielu ludzi nie tylko Twoim kolesie i wyciągają wnioski, każdy dla siebie i nikt im już tego nigdy nie zabierze, napewno będa ostrożniejsi w róznego rodzaju propozycjach z czakrami.

(09-06-2016, 16:35)Magician7 napisał(a):
(09-06-2016, 16:32)Magnus napisał(a):
(09-06-2016, 16:28)Kamis napisał(a): Znam go wystarczająco żeby wiedzieć co miał Magician na myśli. Snuj swoje bajki dalej... A udowodnić to chciał Tobie że gówno potrafisz :p nic więcej

G...o to jest w twoim t..ku i się naprawdę teraz nie mylę co do tego, widzę, że co niektórzy przechodzą na poziom rzucania ekstrementami, ale to ich poziom nie mój.
A ty za to jesteś cienkim ch..em, który umie się tylko wymądrzać i obrażać każdego kto nie myśli tak jak ty.

Pomyliłeś się po pierwsze nie jestem cienkim ch..em bo mam dośc pożądnego i grubego i jestem w nim bo tam jest moja męska energia, a po drugie ponisło Ciebie emocjonalnie, nie panujesz wogóle nad sobą i to tylko udowadnia, że ja mam rację, nic ponadto. Nic do Ciebie osobiście nie mam, mam jedynie do twojego postępowania z innymi i to udowadniasz non stop.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-06-2016, 16:43 {2} przez Magnus.)
09-06-2016, 16:40
Magician7 Niedostępny
Jasnowidzacy

Liczba postów: 738
Podziękowania: 296
Podziękowano 149 razy w 91 postach
(09-06-2016, 16:40)Magnus napisał(a): [quote='Magician7' pid='80122' dateline='1473172212']

D...ko to może masz Ty, bo ja mam dwa pośladki hahaha. Nikogo nie obrażam, tylko przestrzegam innych przed skrajną głupotą. Nie mam czasu na wyzywanie się prymitywne, jestem skupiony na twoim koledze, który cos sensownego zaproponował w odróznieniu od Ciebie i w to wejdę, a Ty narazie nic sensownego nie zaproponowałeś więc nie mam w co wchodzić i o czym mówić. Idź na pole i tam wyzywaj, albo na ulicę, może znajdziesz słuchaczy. Może pomedytuj i uspokój się, swoje nerwy, pzremyśl sobie swoja postawę i może wtedy doznasz jakiegoś olśnienia chwilowego i wreszcie coś sensownego zaproponujesz, wtedy porozmawiamy, wiecej nie mam nic do dodania ponadto co juz powiedziałem, nas tutaj czyta wielu ludzi nie tylko Twoim kolesie i wyciągają wnioski, każdy dla siebie i nikt im już tego nigdy nie zabierze, napewno będa ostrożniejsi w róznego rodzaju propozycjach z czakrami.
Ta, moji kolesie haha. Dobre żarty, może lepiej wyjdź z klasztoru i poczytaj trochę o magii chaosu i energetyce. Bo doskwiera ci ewidentny brak wiedzy w tych dziedzinach. Gdyby nie eksperymenty, nie forsował byś teraz w chamski sposób swojich poglądów snobie, bo nie miał byś na czym pisać. Dzięki eksperymentą wyciągamy obiektywne wnioski ale ktoś taki jak ty tego nie zrozumie i będzie dalej zamknięty w ramach wierzeń.
09-06-2016, 16:46
Void Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 445
Podziękowania: 371
Podziękowano 231 razy w 127 postach
Ja pierdole... Emm, przestańcie, bo to się robi upokarzające, dla wszystkich, serio. Tekstu o Penisie i wyzwaniu na poziomie dzieci z podstawówki już wystarczy Magnus. Koniec.
09-06-2016, 16:47
 Podziękowali: Kamis
Magnus Offline
Zbanowani

Liczba postów: 35
Podziękowania: 0
Podziękowano 4 razy w 4 postach
(09-06-2016, 16:46)Magician7 napisał(a):
(09-06-2016, 16:40)Magnus napisał(a): [quote='Magician7' pid='80122' dateline='1473172212']

Ta, moji kolesie haha. Dobre żarty, może lepiej wyjdź z klasztoru i poczytaj trochę o magii chaosu i energetyce. Bo doskwiera ci ewidentny brak wiedzy w tych dziedzinach. Gdyby nie eksperymenty, nie forsował byś teraz w chamski sposób swojich poglądów snobie, bo nie miał byś na czym pisać. Dzięki eksperymentą wyciągamy obiektywne wnioski ale ktoś taki jak ty tego nie zrozumie i będzie dalej zamknięty w ramach wierzeń.

Po co mi magia chaosu, która jest zawsze słabsza od magii porządku.

(09-06-2016, 16:47)Void napisał(a): Ja pierdole... Emm, przestańcie, bo to się robi upokarzające, dla wszystkich, serio. Tekstu o Penisie i wyzwaniu na poziomie dzieci z podstawówki już wystarczy Magnus. Koniec.

Mnie sie nie czepiaj ja jako nadworny błazen tego forum odpwiedziałem jak należy hibhi. Nie ja zacząłem o penisach, fujarkach i ch..ach itd, niz nie iniocjowałem z tych rzeczy tylko odzwierciedlałem. jestes niespraweidliwy dla mnie, powiedz to innym, czemu mnie ja jestem spokojny jak mnie nikt nie zaczepia.

Zauważyłem że jesteś najwrażliwszy z nich wszystkich, nie ma w Tobie hamstwa i złośliwości, ale nie umiesz jeszcze wyjśc ze schematu i uwarunkowania. Dlatego Ciebie to upokarza.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-06-2016, 19:16 {2} przez Magnus.)
09-06-2016, 19:10

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB