Siema
Autor Wiadomość
Kaboom Offline
Neofita

Liczba postów: 7
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 1 razy w 1 postach
Siema
Cześć, nie chcę podawać imienia bo się wstydzę. Nie wiem co tutaj robię, jestem już tutaj po raz któryś z rzędu i w sumie nie wiem po co. Bywałem tu kilka razy już dawno temu i nie tak dawno temu bez celu. Nie udzielałem się jednak tylko czytałem sobie jakieś artykuły bez ładu. Zawsze tu wracałem i nie wiedziałem czemu. Zarejestrowałem się bo może mi to coś da a może nie. Sam jestem siebie ciekaw czemu tu jestem, nie zajmowałem się nigdy (chyba) niczym związanym z magią chociaż sama tematyka nie samej magii (nie lubię tego słowa głupio mi się kojarzy z harrym poterem xD) ale wielowymiarowości świata mnie trochę fascynuje i denerewuje (denerwuje fakt że tak naprawdę jest to tak wielce rozłożona tematyka że nigdy jako człowiek nie poznamy jej do końca nawet poświęcając temu całe życie).

Żeby napisać coś o sobie muszę zacząć się szczegółowo analizować bo tak naprawdę nie wiem kim jestem chociaż nie czuję się jakiś specjalny.
Nie lubię się otwierać często bywam głupi na pokaz żebym tylko nie musiał o sobie opowiadać,ale to zrobię może mi to pomoże być bardziej otwartym. :D

A więc tak:Bywam hipokrytą,i również nim nie bywam(chciałem tu podać przykład ale był za długi może kiedy indziej :D), mam wysoką empatię do zwierząt i do właściwie wszystkiego co żywe i do istot pewnie też,ale też jestem brutalny i bez skrupułów do tego stopnia że muszę wstrzymywać język w społeczeństwie żeby nie być zagrożonym z tego powodu,bywam zły na ludzi lub sytuację do granic możliwości i potrafię to wyrazić,jednocześnie mam chłodną głowę i wydaje się jakby nic konkretnego nie mogło mnie wyprowadzić z równowagi.Jestem miły i dużo oddam lub pomogę przyjaciołom,jednocześnie jestem tak mściwy że zło które mógłbym wyrządzić drugiej osobie tylko z powodu zemsty jest przeogromne.Nie mnie to oceniać ale wydaje mi się że mam ponadnaturalne poczucie sprawiedliwości,które raczej nigdy mnie nie zawiodło,chociaż wprawia mnie też w smutek bo nie jestem ślepy więc widzę też niesprawiedliwość na którą nie mam wpływu i to mnie... denerwuje.
Ciężko mi siebie określić w słowach. Język Z jednej strony jestem katem człowiekem bez skrupułów bez uczuć i empatii,z jednej strony potrafię oddać za kogoś wiele i płakać jak dziewczynka.

A tak z normalnych rzeczy to chodzę na siłownię i uprawiam sporty walki tylko dlatego że nie lubię być słaby w potencjalnych sytuacjach które mi się zresztą nie zdażyły prawie nigdy. :D Lubię gry komputerowe, piszę prawą ręką jak osoba leworęczna i od dołu i nie czytam książek już od przynajmniej 5 lat (żadnych) bo mi się nie chcę, bo mnie nudzą. Jak już to w celach nauki, wiedzy jakieś artykuły, ale nie dla frajdy, może nie mam wyobraźni a może czasu, wolę muzykę filmy, gry. Muzyki słucham prawie każdej zależy od sytuacji, może to być blues, rock jakiś hip hop, nawet jakiś pop, country i wiele innych czy nawet vivaldi. Daje mi siłę i emocje.
No to w sumie tyle na teraz.
:D Było mi trudno tak się otworzyć, ale dałem radę.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-09-2016, 15:15 {2} przez Neaxx.)
15-09-2016, 01:42
Znajdź Posty Reply
Szczęściarz Offline
Smaragdus Felix

Liczba postów: 458
Reputacja: 29
Podziękowania: 421
Podziękowano 356 razy w 150 postach
RE: Siema
Brawo. Z powyższego opisu wnioskuje że jesteś... człowiekiem. Spokojnie wyleczymy Cię z tego. Oczko
Miło że się otworzyłeś i zrobiłeś krok w naszą stronę.
Co do tych książek no ja wiem że nudy na pudy, ale wiesz z filmów Magii się nie nauczysz a w książkach wiedzą duża.
[Obrazek: apolud5d75d.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-09-2016, 15:16 {2} przez Neaxx.)
15-09-2016, 08:42
Znajdź Posty Reply
Luna_90 Niedostępny
Szukająca swojej drogi

Liczba postów: 110
Reputacja: 5
Podziękowania: 60
Podziękowano 88 razy w 42 postach
RE: Siema
Witaj. Uśmiech

(15-09-2016, 01:42)Kaboom napisał(a): A więc tak:Bywam hipokrytą,i również nim nie bywam(chciałem tu podać przykład ale był za długi może kiedy indziej :D),mam wysoką empatię do zwierząt i do właściwie wszystkiego co żywe i do istot pewnie też,ale też jestem brutalny i bez skrupułów do tego stopnia że muszę wstrzymywać język w społeczeństwie żeby nie być zagrożonym z tego powodu,bywam zły na ludzi lub sytuację do granic możliwości i potrafię to wyrazić,jednocześnie mam chłodną głowę i wydaje się jakby nic konkretnego nie mogło mnie wyprowadzić z równowagi.Jestem miły i dużo oddam lub pomogę przyjaciołom,jednocześnie jestem tak mściwy że zło które mógłbym wyrządzić drugiej osobie tylko z powodu zemsty jest przeogromne.Nie mnie to oceniać ale wydaje mi się że mam ponadnaturalne poczucie sprawiedliwości,które raczej nigdy mnie nie zawiodło,chociaż wprawia mnie też w smutek bo nie jestem ślepy więc widzę też niesprawiedliwość na którą nie mam wpływu i to mnie..denerwuje.
Jakbym czytała o sobie. :D Miło wiedzieć, że nie tylko ja tutaj miewam "sadystyczne" odruchy. Język

Mors meta malorum.

20-09-2016, 12:27
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB