Dziwne "upodobania"
Autor Wiadomość
LupusAlbum Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 158
Reputacja: 20
Podziękowania: 66
Podziękowano 101 razy w 55 postach
Dziwne "upodobania"
Witajcie,

Ostatnimi czasy coraz częściej zaczynam odczuwać wielką chęć współpracy z żeńskimi Boginiami patronującymi kobietom. Np. Artemidzie, Izydzide ect.

Większość z nich patronuje głównie kobietom, a mimo to mnie do nich ciągnie. Mam przeczucie i chęć, aby wykonać im ołtarze. Wiecie o co może chodzić?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-10-2016, 18:45 {2} przez Neaxx.)
01-10-2016, 13:44
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Nikodem
Void Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 446
Reputacja: 26
Podziękowania: 345
Podziękowano 233 razy w 129 postach
RE: Dziwne "upodobania"
Medytacja i każdy rodzaj pracy magicznej powoduje zmiany w tobie, nie mówię o tym że pewnego dnia obudzisz się z waginą, ale po prostu twoje upodobania mogą być uwarunkowane twoimi działaniami.

Druga kwestia, potrzebujesz tego. Skoro czujesz taką potrzebę, dlaczego miałbyś tego nie zrobić? Nie mówimy tu o mordowaniu zwierząt i zbieraniu martwych owadów bo siedzi w tobie jakiś Beelzebub, więc... spróbuj.

Poza tym, kiedyś wspominałeś o Przewodniku/nauczycielu, zapytaj jego, a jeżeli z nim pracujesz - to i on cię mógł na to naprowadzić.

Co do dziwnych upodobań, są dziwniejsze, a w tym poście nic takiego nie ma. Oczko

Powodzenia w praktyce. Uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-10-2016, 18:46 {2} przez Neaxx.)
01-10-2016, 17:19
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Nikodem , Sea
Magician7 Niedostępny
Jasnowidzacy

Liczba postów: 732
Podziękowania: 253
Podziękowano 147 razy w 89 postach
(01-10-2016, 17:19)Void napisał(a): Medytacja i każdy rodzaj pracy magicznej powoduje zmiany w tobie, nie mówię o tym że pewnego dnia obudzisz się z waginą, ale po prostu twoje upodobania mogą być uwarunkowane twoimi działaniami.

Druga kwestia, potrzebujesz tego. Skoro czujesz taką potrzebę, dlaczego miałbyś tego nie zrobić? Nie mówimy tu o mordowaniu zwierząt i zbieraniu martwych owadów bo siedzi w tobie jakiś Beelzebub, więc... spróbuj.

Poza tym, kiedyś wspominałeś o Przewodniku/nauczycielu, zapytaj jego, a jeżeli z nim pracujesz - to i on cię mógł na to naprowadzić.

Co do dziwnych upodobań, są dziwniejsze, a w tym poście nic takiego nie ma Oczko

Powodzenia w praktyce Uśmiech
Nie przesadzajmy, tylko długotrwała praca zmienia czyjeś upodobania. I jest to uzależnione psychologicznie, a nie energetycznie. Jeśli chodzi na naprowadzenie, tu się zgodzę.

Jeśli chodzi o to co myślę o twojej zagwozdce Madras, to odpowiedź jest prosta. Możliwe że po prostu spodobały ci się jakieś aspekty tych Bóstw i teraz chcesz z nimi obcować. Kojarzy mi się to z tym co sam doświadczyłem i chyba każdy kto zajmuje się magią. Mimo że obecnie nie wykonuje rytuałów, to czasem czuję pociąg do tego. Dlaczego? Bo palące świecę, fikuśnie przedmioty i symbole, tworzą klimat który ja zawsze lubiłem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-10-2016, 20:16 {2} przez Nikodem.)
01-10-2016, 20:02
Znajdź Posty Reply
Void Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 446
Podziękowania: 345
Podziękowano 233 razy w 129 postach
Cytat:Nie przesadzajmy, tylko długotrwała praca zmienia czyjeś upodobania. I jest to uzależnione psychologicznie, a nie energetycznie. Jeśli chodzi na naprowadzenie, tu się zgodzę.
Teraz ja się nie zgodzę z tobą Magician. Każda praca magiczna powoduje zmiany, nawet jeżeli są one subtelne.
Odnosząc się do twoich założeń, to energia krążąca po kanałach i ośrodkach energetycznych, przechodząc przez nie zostawia po sobie ślad. Ty to kiedyś ładnie nazwałeś, chyba pamięcią czakr, ale głowy nie dam.
A jako poparcie tezy podam hermetyczną pracę z ustanowienie harmonii elementów w ciele. Nawet jeżeli po każdym ładowaniu określonych partii ciała się oczyścisz, to po miesiącu twój charakter się zmieni i ustabilizuje, nieważne czy ktoś nazwie to ich stabilizacją w akaszy, czy przejściem do podświadomości - tak jest. I przy tym się będę upierał.
02-10-2016, 12:30
Znajdź Posty Reply
Magician7 Niedostępny
Jasnowidzacy

Liczba postów: 732
Podziękowania: 253
Podziękowano 147 razy w 89 postach
(02-10-2016, 12:30)Void napisał(a):
Cytat:Nie przesadzajmy, tylko długotrwała praca zmienia czyjeś upodobania. I jest to uzależnione psychologicznie, a nie energetycznie. Jeśli chodzi na naprowadzenie, tu się zgodzę.
Teraz ja się nie zgodzę z tobą Magician. Każda praca magiczna powoduje zmiany, nawet jeżeli są one subtelne.
Odnosząc się do twoich założeń, to energia krążąca po kanałach i ośrodkach energetycznych, przechodząc przez nie zostawia po sobie ślad. Ty to kiedyś ładnie nazwałeś, chyba pamięcią czakr, ale głowy nie dam.
A jako poparcie tezy podam hermetyczną pracę z ustanowienie harmonii elementów w ciele. Nawet jeżeli po każdym ładowaniu określonych partii ciała się oczyścisz, to po miesiącu twój charakter się zmieni i ustabilizuje, nieważne czy ktoś nazwie to ich stabilizacją w akaszy, czy przejściem do podświadomości - tak jest. I przy tym się będę upierał.
I właśnie że gówno prawda, bo gdyby tak było, to ludzie nie mieli by stabilnej osobowości. Każde działanie daje efekty ale w większości krótkotrwałe. A krótkotrwałe oznacza od paru sekund do godziny. I tyle daje głównie przyśpieszenie procesu przetwarzania energii poprzez większe jej ilości. Ale jeżeli chcesz zmienić swoją osobowość to wymaga to długotrwałego przesyłania do czakr energii z konkretnymi informacjami. Inaczej twój umysł uzna takowe informacje za nie istotne.
05-10-2016, 07:26
Znajdź Posty Reply
Cathubodua Offline
Użytkownik

Liczba postów: 25
Reputacja: 2
Podziękowania: 11
Podziękowano 20 razy w 14 postach
(01-10-2016, 13:44)Madras79 napisał(a): Witajcie,

Ostatnimi czasy coraz częściej zaczynam odczuwać wielką chęć współpracy z żeńskimi Boginiami patronującymi kobietom. Np. Artemidzie, Izydzide ect.

Większość z nich patronuje głównie kobietom, a mimo to mnie do nich ciągnie. Mam przeczucie i chęć, aby wykonać im ołtarze. Wiecie o co może chodzić?

Nie są dziwne dla mężczyzny, tylko że w przypadku Artemidy relacja z Nią (dla mężczyzny) może być ryzykowna. Może pomóc "nawiązanie" dobrych relacji z Jej bratem, Apollinem.
Dla Artemidy to głównie las jest Jej miejscem (szczególnie miejsca gdzie są rzeki i źródła, ponieważ były Jej poświęcone) i tam lepiej jest składać dary.
Ważne jest złożenie odpowiednich darów w odpowiednim czasie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-10-2016, 00:45 {2} przez Cathubodua.)
06-10-2016, 00:29
Znajdź Posty Reply
Szczęściarz Offline
Smaragdus Felix

Liczba postów: 458
Reputacja: 29
Podziękowania: 421
Podziękowano 356 razy w 150 postach
Co do Artemidy. Z doświadczenia powien że jest jaka jest. Mężczyzna może zapewnić nią współpracowac tylko jeśli jest w pelni w stanie jej służyć i być oddanym. Nie zrobisz z niej koleżanki,a ona lubi robić to co się jej żywnie podob. Poza tym jest miła.

P.S.
Np kiedy pomaga ci w pokonaniu demona wypuszcza go z kręgu żebyś go upolował. Ot igraszka.
[Obrazek: apolud5d75d.png]
06-10-2016, 15:08
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB