Uczucie upojenia/zjarania - jak to nazwać w ogóle?
Autor Wiadomość
Nightmare Offline
Poszukująca Prawdy

Liczba postów: 262
Reputacja: 2
Podziękowania: 56
Podziękowano 28 razy w 25 postach
Uczucie upojenia/zjarania - jak to nazwać w ogóle?
Nie miałam pojęcia, jak zatytułować ten wątek. Zresztą jakąś mi głupio zakładać go, no ale męczy mnie ta myśl od... Dzisiaj, więc postanowiłam napisać. :D
Potrzebuje pomocy? Sprawdzenia. Jest ktoś dobry w tych skanach? Chodzi o to, że jest coś ze mną nie tak i nie wiem z czego to wynika. Nie chce zagłębiać się w szczegóły jeśli nie jest to na razie konieczne...
Powiem tak czuję się jakbym była pod wpływem. Uwaga nie spożywam alkoholu. Miałam badania. Rezonans głowy -wszystko wychodzi świetnie. Chce zaznaczyć, że podejrzewam, że może to uczucie być powiązane z psychiką. Psychiatryk. Leki... Nie chce na razie się w to zagłębiać, dopóki nie będzie to konieczne. Dopóki mi ktoś nie odpisze. Oczko
"Take me home!"
01-10-2016, 20:08
Znajdź Posty Reply
Behemoth Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 52
Reputacja: 3
Podziękowania: 17
Podziękowano 39 razy w 18 postach
RE: Uczucie upojenia/zjarania - jak to nazwać w ogóle?
Ze strony psychiatrycznej, podejrzewam, że może to wpływ leków. Z tego co zrozumiałem to ciągle je bierzesz. Przypomnij sobie kiedy mniej więcej to się zaczęło. W ciężkich przypadkach podaje się duże ilości danego leku, czasami zbyt duże dla danej osoby. Wtedy może właśnie występować taki stan.
Zbiegać za jednym klejnotem pustynie,
Iść w toń za perłą o cudu urodzie,
Ażeby po nas zostały jedynie
Siady na piasku i kręgi na wodzie.
02-10-2016, 09:05
Znajdź Posty Reply
wena Offline
Leniwa Szumowina

Liczba postów: 390
Reputacja: 13
Podziękowania: 65
Podziękowano 72 razy w 32 postach
Odnośnie zamiast leków polecam dziurawiec bardzo poprawia samopoczucie.

Kwestia tego ze odczuwasz taki stan morze wywodzi się z praktyk magicznych które podjęłaś, lub ćwiczeniach które robisz praktykujesz. Albo mieć związek z twoim ciśnieniem. - To mój logiczny wywód.(Skan Będzie potem)

W skanowaniu to hmmm od początku ... (Skupiłem się na głowie).
oko masz bardzo aktywne a korona przymknięta. Czakra 3 oka ma jasno biały kolor i jest za bardzo aktywna kiedy to korona nie pokazuje efektów.

Sprawdzając jedna talią doszedłem ze powodem twojego stanu jest na planie materialnym i wiąże się z magiem.

Zinterpretuj to sobie jak chcesz, spytaj sie jeszcze innych ludzi. Przeprowadza też badania.
"Pamiętaj: w co umysł może uwierzyć, to umysł może osiągnąć...." = Napoleon Hill

----------------------------

[Obrazek: tumblr_omilcy7mzi1ue04pxo1_250.gif]
02-10-2016, 19:36
Znajdź Posty Reply
Luna_90 Niedostępny
Szukająca swojej drogi

Liczba postów: 110
Reputacja: 5
Podziękowania: 59
Podziękowano 87 razy w 41 postach
Nightmare, jeżeli chodzi o leki. Zależy od kiedy bierzesz i jakie/na co. Ja brałam lek z grupy SSRI, więc dużo serotoniny i człowiek szczęśliwy, ale stanów podobnych do upojenia nie miałam. Za to miałam dużo energii i to, że byłam bardziej powiedzmy czuła na różne energie czy byty (jakiś czas już leków nie biorę i zrobiłam się na to troche głucha co teraz jest przykre Smutny ). Może masz za silne leki/jesteś zdrowsza i dawka obecnie jest za duża?

Mors meta malorum.

02-10-2016, 20:56
Znajdź Posty Reply
Nightmare Offline
Poszukująca Prawdy

Liczba postów: 262
Reputacja: 2
Podziękowania: 56
Podziękowano 28 razy w 25 postach
Biorę minimalną dawkę. Mniej więcej. Dziękuję za odpowiedzi. Leki z grupy SNRI. Zastanowię się nad waszymi radami.
"Take me home!"
06-10-2016, 19:21
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB