Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dlaczego rytuały miłosne nie działają ?
Autor Wiadomość
Irbis Niedostępny
Wtajemniczony

Liczba postów: 362
Reputacja: 9
Podziękowania: 41
Podziękowano 52 razy w 18 postach
Dlaczego rytuały miłosne nie działają ?
Witam.

Pewnie wielu chcących odprawić rytuał miłosny przyciągnie ten tytuł. Chciałbym, aby ten artykuł był przedplonem dla wszystkich którzy chcą mnie lub kogoś innego poprosić o rytuał, a także którzy sami chcą go zrobić.

Więc mamy taką sytuację...
Ktoś dla was wykonuje rytuał miłosny, zapewne nie utrzymujecie kontaktu, bo inaczej byście nie prosili o rytuał, a próbowali rozwiązać to psychologicznie...Więc ktoś dla was zrobił rytuał i pomijając czas od jakiego zacznie działać, to rytuał ma głównie 2 skutki:

1. Szukanie drogi kontaktu
Rytuał się udał. Osoba pod wpływem uroku zakochuje się w danej osobie. Ciągle o niej myśli, czuje coś określanego jako „motylki w brzuchu”, wyobraża sobie różne sceny w głowie z daną osobą i przede wszystkim planuje jak nawiązać kontakt. I w tym przypadku możemy mieć przeciwwskazania, czy blokady które będą przeszkadzać w nawiązaniu relacji, a wynikają one z charakteru ( w przypadku świeżych relacji) i w drugim przypadku z dawnych waszych relacji, wspomnień i charakteru, czyli mowa tu o związku który łączył dane osoby w przeszłości, ale z jakiś powodów się rozpadł.
2. Przeciwskazania.
Tu mi się nie chce rozpisywać, to dodam tylko, że mogą to być inne osoby adorujące daną osobę, brak możliwości nawiązania bliższego kontaktu, rodzina/przyjaciele danej osoby i mieszanie jej w głowie, czyli wszystkie czynniki trzecie które będą stanowiły problem do stworzenia związku między wami.

Magia nie jest lekarstwem na wszystko

Dzięki magji stworzymy relację, zauroczenie, pożądanie, ale..
-nie stworzę dla nikogo prostej ścieżki do związku, małżeństwa, czy miłości po grób! Po prostu się nie da. To wszystko buduje się stopniowo, przez charakter, spotkania, wspólne spacery po starówce, czy zapieprzanie 2 kilometry w koszulce na mrozie, bo twojej partnerce było zimno (tak to idiotyczne, ale zdarza się)…

-urok powoli przestaje działać
Relacje jakie zaczną między wami się pojawiać, wszystkie kolejne spotkania, czułe słówka, seks czy kłótnie… To wszystko wytwarza energię i powoli zacznie tłumić energię rytuału i z czasem rytuał zacznie słabnąć. Zrobić rytuał, a podtrzymać potem związek to dwie różne rzeczy. Miłość nie bierze się z rytuału, a z relacji jakie między wami zajdą po rytuale.

-zgodność charakterów, a umiejętność bycia w związku
Nawet jeżeli na początku było pięknie, ładnie, że cho cho, to w pewnym momencie będziemy potrzebowali chwili wytchnienia. Gdy już większość motylków w brzuchu zdechnie od oparów kwasu solnego, to odłożymy związek na jeden boczek, a z drugiego będą ciągnęły nas nasze zainteresowania, pieniądze, czy chęć rozwoju (chyba, że jest się tłokiem, to w tedy będą nas ciągnąć tylko pieniądze, seks i alkohol). I teraz pojawia się komplikacja charakterów. Ludzie w dzisiejszych czasach nie potrafią być w związku, nie potrafią iść na kompromis, i nie potrafią zrozumieć, że człowiek o dziwo może kochać jeszcze jedną rzecz poza swoją drugą połówką. Tą rzeczą są pasje. Jeżeli np. kobieta nie ma swoich zainteresowań to w pewnym momencie będzie chciała konkurować z naszymi zainteresowaniami… Gdy ty będziesz chciał wyszorować felgi w samochodzie, to ona będzie chciała żebyś oglądną z nią nudny brazylijski serial, gdy ty będziesz chciał kupić dodatkowy ul do pasieki, to ona powie, że nie ma się w co ubrać… Dlatego często osoby proszące mnie o rytuał, pytam, czy na pewno chcą żebym ten rytuał zrobił, ponieważ często nie widzimy na początku pewnych rzeczy. A z doświadczenia wiem, że wiele związków złączonych przy pomocy magii potem się rozpada, często osoba prosząca o rytuał odkochuje się zostawiając osobę pod wpływem uroku.

Mógłbym tu prawić dalej psychologiczny wywód o budowaniu relacji, czy moralności ale nie jestem od tego. Magia działa, ale trzeba się dobrze zastanowić o co się prosi. Koniec, ament.
10-13-2016, 13:13
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: xao , Sea , Szczęściarz , tupajda
Sea Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 269
Reputacja: 7
Podziękowania: 800
Podziękowano 130 razy w 73 postach
RE: Dlaczego rytuały miłosne nie działają ?
Może ja posłużę za przykład nieudanej miłosnej do kwadratu. :D
Dojrzałam chyba do tego, żeby się tym podzielić z ogółem. Może komuś na coś to się przyda. Podejrzany

Obiekt mojego zauroczenia był i jest wolny. Był mną zainteresowany, ale wykazałam zbyt dużą inicjatywę i biedak się wystraszył.
Stary, można powiedzieć zdziwaczały kawaler.
Najpierw traktowałam go magią miłosną sama. Nie było żadnych efektów - co do jego osoby. Natomiast, o ironio moja magia miłosna trafiła nie wiedzieć czemu w zupełnie kogoś innego. Może dlatego, że ów pan był bardzo zakochany. Tyle, że i mnie to dotknęło- na jakieś dwa tygodnie i mało brakowało, że skończyłoby się to łóżkiem. Czyli taka zdolna byłam, że sama siebie potraktowałam miłosną. Myślałam, że takie rzeczy to tylko w bajkach; a jednak.

Wróćmy do obiektu mojej miłości. Pozostał obojętny. Ja zaprzestałam grzebania się w magii. Próbowałam manipulacji, ale efekty były marne. Stwierdziłam, że ten ktoś, to mur nie do przeskoczenia.
Trafiłam do kogoś innego, kto zdjął tej osobie pewnego rodzaju bariery, przez które ponoć miłosna nie miała siły się przebić.
Inna osoba podczepiła mu konstrukt, który miał powodować zauroczenie, zainteresowanie moją osobą.
Efektów mimo mojej cierpliwości też nie było, więc udałam się po pomoc do jeszcze innej osoby, która dokonała na mnie, na nim spętania miłosnego.
To również nie odniosło pożądanych rezultatów.
Poszłabym do piekła chyba prosić o pomoc, ale niestety nie spotkałam na swojej drodze żadnego diabła, a pomysły na inne rozwiązania mi się po prostu wyczerpały.

Do czego zmierzam?
Otóż, że od każdej reguły zawsze jest wyjątek. Bywają osoby, których magia miłosna nawet nie draśnie. Z jakiegoś powodu nic na nie nie działa.
Dodam, że wszelkie działania na obiekcie moich wzruszeń dokonywały osoby Wtajemniczone, a jednak nic z tego nie wyszło.
Widać nie każdemu pisane jest spełnienie. Nie każda miłosna odniesie skutek; choć mogą ją robić najlepsi i najzdolniejsi magowie. Ściana
Gdy czegoś bardzo pragniesz, to nawet drut kolczasty zdaje się mówić; podejdź bliżej.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-13-2016, 15:29 {2} przez Sea.)
10-13-2016, 15:28
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Irbis , ninak
ninak Offline
Neofita

Liczba postów: 3
Reputacja: 0
Podziękowania: 31
Podziękowano 0 razy w 0 postach
A mogło być tak, że głęboko w środku (nawet nie do końca świadomie) nie wierzylas, że się uda i to blokowało energię tych rytuałów?
06-17-2018, 20:23
Znajdź Posty Reply
Evander Offline
Wikkid Wizzy

Liczba postów: 767
Reputacja: 63
Podziękowania: 136
Podziękowano 589 razy w 131 postach
Amorte,

Nie wiem, jakim cudem nie napisałem tego jeszcze publicznie, za to powtarzam to w setkach wiadomości.

Samo uczucie zakochania nie jest wystarczające, aby osoba na którą rzucamy zaklęcie wpadła nam w ramiona.
Istnieją jeszcze uwarunkowania w psychice danej osoby, które będą ją powstrzymywać od działania, nawet jeśli co noc wzdycha i płacze do poduszki.

Osoby w związkach mogą wybrać status quo zamiast zmiany z setek powodów.

W tym przypadku, może gość ma straszne kompleksy, bo ma np. krótką różdżkę, nigdy nie był z tego powodu z kobietą, i kiedy wykazałaś inicjatywę uciekł w panice, a teraz co noc płacze i użala się nad sobą.

Polecam sesję z solidną wróżką i zadanie pytań, typu czy ryty na niego działały, dlaczego uciekł, co go powstrzymuje i co z tym zrobić.
06-17-2018, 22:10
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: ninak , Cyjanek987 , Olimpia , tupajda , ricebunny

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB