Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lekcja 1: Początki :: MAGIJA KABALISTYCZNA
Autor Wiadomość
Kamis Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 237
Reputacja: 9
Podziękowania: 204
Podziękowano 153 razy w 86 postach
RE: Lekcja 1: Początki :: MAGIJA KABALISTYCZNA
Bywało taka że np śnił mi się koszmar z którego się budzę i mówię to tylko sen, ale coś mi nie gra i koszmaru ciąg dalszy i tak do 2 czy 3 razy. To nic nadzwyczajnego. Słuchajcie to właśnie notowanie ale codzienne i sumienne snów rozwinie w was nawyk. Z biegiem czasu będziecie pamiętać bardzo dużo szczegółów a co najważniejsze większą świadomość...łatwiej będzie śnić świadomie i kontrolować sny co akurat w waszym przypadku może pomóc Uśmiech
07-11-2016, 23:16
Znajdź Posty Reply
Szczęściarz Offline
Smaragdus Felix

Liczba postów: 458
Reputacja: 29
Podziękowania: 421
Podziękowano 356 razy w 150 postach
Dokładnie. Piszecie sny, żeby ułożyć siebie. Znajdziecie elementy, które się będą powtarzać. To z nimi wasza podświadomość ma największy problem. Oznacza to, że trzeba je zaleczyć. Jeżeli znajdziecie taki: Napiszcie. Razem coś wymyślimy.
[Obrazek: apolud5d75d.png]
08-11-2016, 13:32
Znajdź Posty Reply
Floraidh Offline
Użytkownik

Liczba postów: 10
Reputacja: 0
Podziękowania: 4
Podziękowano 3 razy w 2 postach
Miałam ostatnio sen, z którym wiązało się wiele złych emocji nie wiem dlaczego. Śniły mi się moje karty tarota i chciałam z nich wróżyć.. albo je trzymałam w ręku po prostu i wypadła mi karta wisielec. Ktoś opowiedział mi historię człowieka z tej karty. Było coś o tym, że ten człowiek chciał zbyt wiele i przez to albo on albo ktoś go powiesił, nie wiem jak to odczytywać, ale czuję, że to jest ostrzeżenie.
Wiele razy zabierałam się za prowadzenie dziennika snów, ale w końcu coś zawsze się działo i przerywałam. Eh, wiem że to bardzo ważne.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-11-2016, 00:16 {2} przez Szczęściarz.)
12-11-2016, 23:25
Znajdź Posty Reply
Szczęściarz Offline
Smaragdus Felix

(12-11-2016, 23:25)Floraidh napisał(a): Miałam ostatnio sen, z którym wiązało się wiele złych emocji nie wiem dlaczego. Śniły mi się moje karty tarota i chciałam z nich wróżyć.. albo je trzymałam w ręku po prostu i wypadła mi karta wisielec. Ktoś opowiedział mi historię człowieka z tej karty. Było coś o tym, że ten człowiek chciał zbyt wiele i przez to albo on albo ktoś go powiesił, nie wiem jak to odczytywać, ale czuję, że to jest ostrzeżenie.
Wiele razy zabierałam się za prowadzenie dziennika snów, ale w końcu coś zawsze się działo i przerywałam. Eh, wiem że to bardzo ważne.
Czy jakieś podobne elementy z Twojego snu się wcześniej powtarzały? Może to będzie jakąś wskazówką.
Wisielec jest kartą wyczekiwania. Może poprostu siły wyższe nakazują Ci abyś była cierpliwa.
13-11-2016, 00:18
Znajdź Posty Reply
Rasphul Offline
Nadęty Magus

Liczba postów: 74
Reputacja: 3
Podziękowano 54 razy w 32 postach
Ewentualnie, sama sobie tworzysz takie wymówki bo podświadomie jesteś leniwą bułą, która nie chce zabrać się do roboty Uśmiech
[Obrazek: gloria-mortuis.png]
13-11-2016, 00:18
Znajdź Posty Reply
Floraidh Offline
Użytkownik

Liczba postów: 10
Podziękowano 3 razy w 2 postach
Nie pamiętam zbyt wiele z moich snów, szczególnie ostatnio zbyt wiele się dzieje, zbyt wiele chcę wiedzieć, umieć, zrobić. Jednak wczoraj medytowałam nad tym snem i tylko utwierdziłam się w przekonaniu, że to ostrzeżenie, że czas zwolnić bo mogę wyrządzić jakąś krzywdę.
13-11-2016, 15:26
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Szczęściarz
zagubiona1234 Offline
Neofita

Liczba postów: 3
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Też tak mam. Myślałam nawet że to jakaś choroba psychiczna, ale to zostało wykluczone (tak, zasięgałam kiedyś pomocy psychoterapeuty żeby pozbierać się po kilku wydarzeniach ). Boję się, że mam na sobie klątwę, i nawet nie chodzi o sny, ale całość życia odkąd sąsiadka powiedziała mi kilka niemiłych słów.. da się to jakoś sprawdzić?
27-11-2016, 22:28
Znajdź Posty Reply
Szczęściarz Offline
Smaragdus Felix

Opowiedz dokładnie o co chodzi Oczko
28-11-2016, 07:49