Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozbijanie energi
Autor Wiadomość
user11 Offline
Neofita

Liczba postów: 3
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Rozbijanie energi
Spotkałem się z takim twierdzeniem że zbyt częste pytanie kart o to samo skutkuje rozbiciem energii. I szkodzeniem na np. jakieś wydarzenia. Jakie macie zdanie na ten temat? I czy za pomocą rytuałów można takie sprawy "naładować energią"?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-10-2016, 22:40 {2} przez Neaxx.)
23-10-2016, 19:16
Znajdź Posty Reply
Szczęściarz Offline
Smaragdus Felix

Liczba postów: 460
Reputacja: 29
Podziękowania: 460
Podziękowano 355 razy w 150 postach
RE: Rozbijanie energi
To nie tak działa.
Kiedy pytasz karty/runy lub wykorzystujesz inny sposób dywinacyjny i zadajesz to samo pytanie - zmienia się Twój sposób myślenia i patrzenia na sprawę. Powoduje to, że do danego celu dojdziesz inną drogą niż doszedł byś przed zadaniem pierwszego pytania. Nie koniecznie będzie to lepsza droga.
[Obrazek: apolud5d75d.png]
24-10-2016, 00:52
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Cathubodua
Magician7 Niedostępny
Jasnowidzacy

Liczba postów: 736
Reputacja: 26
Podziękowania: 292
Podziękowano 149 razy w 91 postach
(24-10-2016, 00:52)Szczęściarz napisał(a): To nie tak działa.
Kiedy pytasz karty/runy lub wykorzystujesz inny sposób dywinacyjny i zadajesz to samo pytanie - zmienia się Twój sposób myślenia i patrzenia na sprawę. Powoduje to, że do danego celu dojdziesz inną drogą niż doszedł byś przed zadaniem pierwszego pytania. Nie koniecznie będzie to lepsza droga.
Lepiej wiedzieć, niż nie wiedzieć.

Co do twojego pytania user, tak się składa że badam zagadnienie ciał astralnych. Przestrogi i pogłoski o tym że wróżenie może być groźne, słyszałem wielokrotnie. Często przedstawiały skrajnie odmienne stwierdzenia. Na przykład raz słyszałem że wahadełko jest niebezpieczne bo przecina ci aurę, a innym razem że wahadełko otwiera cię na opętanie. Czy coś z tego się zgadza? Patrząc na to do czego sam doszłem i na doświadczenia ludzi o których wiem na pewno że są wiarygodni, nie. Nie słuchaj tego co piszą ludzie na forach i blogach. Jeżeli chcesz być pewny że nie zapędzasz się w fantazjowanie w swojej praktyce, to musisz sam wszystko sprawdzać i mieć zdrową dozę sceptycyzmu.
24-10-2016, 04:21
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Szczęściarz , Sea , Bvizard
Cathubodua Offline
Użytkownik

Liczba postów: 26
Reputacja: 2
Podziękowania: 11
Podziękowano 20 razy w 14 postach
Magician7 też ma rację, nie ma żadnego rozbijania energii.

(24-10-2016, 04:21)Magician7 napisał(a): Lepiej wiedzieć, niż nie wiedzieć.
Żeby jeszcze wiedzieli jak tę wiedze wykorzystać Oczko

Jest po prostu bałagan w głowie i trudność z podjęciem właściwej decyzji.
Wiele osób wróży wielokrotnie na to samą sprawę, bo chce w ten sposób nagiąć system dywinacyjny, żeby w końcu pokazał odpowiedź na jaką czekają.
Tę samą zasadę stosują też osoby, które biegają od jednej wróżki do drugiej, myśląc że tamta się pomyliła, natomiast druga w końcu powie to co chcą usłyszeć.

Cytat: I czy za pomocą rytuałów można takie sprawy "naładować energią"?
Pomoże nauka i szkolenie się w dywinacji, bo kiedy znasz się na tym czym i jak wróżysz, to wystarczy że zadasz jedno pytanie Uśmiech Doskonal warsztat wróżbiarski, a będziesz "naładowany energią ".
25-10-2016, 00:08
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Magician7
wena Offline
Leniwa Szumowina

Liczba postów: 390
Reputacja: 13
Podziękowania: 65
Podziękowano 72 razy w 32 postach
powiem tak, kiedyś sie upiłem z kumplem (który był kiedyś i na tym forum) i wiozłem sie za wróżenie, wylosowałem 7 razy po pijaku tą sama pier****** kartę a tasowałem porządnie, na to same pytanie ...

wtedy sobie cos uświadomiłem...

nigdy nie wróż kiedy pijesz....lub....nigdy nie wróżę po alkoholu. XD

i

karty odpowiedzą ci na dana odpowiedz raz w pewien sposób możliwy a innym razem w inny ale odpowiedz sie prawie nie zmienia lub pokazuje daną odpowiedz w innym świetle, lecz czasami się zdarza ze wyskakuje ciągle to samo wtedy to cóż...

a odpowiedz na twoje pytanie jest taka ze według mnie to nie ma wpływu, kartami możesz zmieniać rzeczywistość ale musisz mieć je ugłaskane, plus wiedzieć jak. Zadając ciągle te same pytanie nie da się...
"Pamiętaj: w co umysł może uwierzyć, to umysł może osiągnąć...." = Napoleon Hill

----------------------------

[Obrazek: tumblr_omilcy7mzi1ue04pxo1_250.gif]
25-10-2016, 23:42
Znajdź Posty Reply
Magician7 Niedostępny
Jasnowidzacy

Liczba postów: 736
Reputacja: 26
Podziękowania: 292
Podziękowano 149 razy w 91 postach
(25-10-2016, 00:08)Cathubodua napisał(a): Jest po prostu bałagan w głowie i trudność z podjęciem właściwej decyzji.
Wiele osób wróży wielokrotnie na to samą sprawę, bo chce w ten sposób nagiąć system dywinacyjny, żeby w końcu pokazał odpowiedź na jaką czekają.
Tę samą zasadę stosują też osoby, które biegają od jednej wróżki do drugiej, myśląc że tamta się pomyliła, natomiast druga w końcu powie to co chcą usłyszeć.

No niestety, tacy ludzie często się trafiają. Inna sprawa że nie którzy mogą się ustabilizować po pewnym czasie. Wtedy mogą wykorzystać zdobytą wiedzę. W każdym bądź razie, wróżbita powinien umieć ocenić z kim ma doczynienia.

(25-10-2016, 00:08)Cathubodua napisał(a): I czy za pomocą rytuałów można takie sprawy "naładować energią"?

Pomoże nauka i szkolenie się w dywinacji, bo kiedy znasz się na tym czym i jak wróżysz, to wystarczy że zadasz jedno pytanie Uśmiech Doskonal warsztat wróżbiarski, a będziesz "naładowany energią ".

Zgadzam się z tym w zupełności. Od siebie dodam że warto też analizować swoją pracę, jak i innych i postarać się dochodzić na jakiej zasadzie to działa. To samo tyczy się innych dziedzin z zakresu ezoteryki, jak dziedzin z nią nie związanych. Zawsze powtarzam że kluczem do sukcesu jest zrozumienie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-10-2016, 11:26 {2} przez Magician7.)
26-10-2016, 11:22
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Sea

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB