Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mam pytanie jak rozpoznać ducha strażnika
Autor Wiadomość
Oko Offline
Użytkownik

Liczba postów: 19
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 1 razy w 1 postach
Mam pytanie jak rozpoznać ducha strażnika
Mam taki kłopot. Mam u siebie w domu ducha, który podaje się za strażnika lasu i szukam odpowiedzi jak sprawdzić czy faktycznie jest tym za kogo się podaje. Wiele słyszałem o duchu, który lubi się podszywać za kogoś innego a potem robić dużo kłopotu. A chciałbym za w czasu się upewnić, że mi jak i moim bliskim nic nie grozi z jego strony.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-11-2016, 12:52 {2} przez Szczęściarz.)
08-11-2016, 02:03
Znajdź Posty Reply
Magician7 Niedostępny
Jasnowidzacy

Liczba postów: 732
Reputacja: 26
Podziękowania: 253
Podziękowano 147 razy w 89 postach
RE: mam pytanie jak rozpoznać ducha strażnika
(08-11-2016, 02:03)Oko napisał(a): Mam taki kłopot. Mam u siebie w domu ducha, który podaje się za strażnika lasu i szukam odpowiedzi jak sprawdzić czy faktycznie jest tym za kogo się podaje. Wiele słyszałem o duchu, który lubi się podszywać za kogoś innego a potem robić dużo kłopotu. A chciałbym za w czasu się upewnić, że mi jak i moim bliskim nic nie grozi z jego strony.

Musisz opisać, w jaki sposób widzisz tego ducha? Czy widzisz go okiem umysłu czy wzrokiem fizycznym?

Po czym określasz obecność ducha?

Co wywołało u ciebie przekonanie że masz kontakt z duchem i że masz kontakt z tego rodzaju duchem?

Czy komunikujesz się z tym duchem? Jeżeli tak, to jak?

Sposób na sprawdzenie jest dość prosty ale zanim zaczniemy sprawdzać czy to rzeczywiście duch, muszę znać odpowiedź na te pytania.
08-11-2016, 04:06
Znajdź Posty Reply
Cathubodua Offline
Użytkownik

Liczba postów: 25
Reputacja: 2
Podziękowania: 11
Podziękowano 20 razy w 14 postach
(08-11-2016, 02:03)Oko napisał(a): Mam taki kłopot. Mam u siebie w domu ducha, który podaje się za strażnika lasu i szukam odpowiedzi jak sprawdzić czy faktycznie jest tym za kogo się podaje.

Czy wcześniej, przed pojawieniem się ducha wykonywałeś jakieś rytuały i jeśli tak to jakie ?
08-11-2016, 04:32
Znajdź Posty Reply
Kamis Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 237
Reputacja: 9
Podziękowania: 204
Podziękowano 153 razy w 86 postach
Skad wiesz ze masz w domu ducha? I jak Ci to powiedział? Wnioskuję że mieszkasz w lesie. Bo co mialby robic strażnik/duch lasu u Ciebie w mieszkaniu ?

Srry nie zauważyłem ze Magician juz zapytał a ja nie chcący zdublowałem pytanie. Uroki pisania z fona Uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-11-2016, 05:01 {2} przez Kamis.)
08-11-2016, 04:58
Znajdź Posty Reply
Oko Offline
Użytkownik

RE: Mam pytanie jak rozpoznać ducha strażnika
czasami go widzę a czasami nie ale cały czas czuje jego obecność jak by był gdzieś niedaleko wygląda jak wilk tylko że bardzo mocno przerośnięty prawie jak niedźwiedź a skąd wiem że jest na prawdę a nie to tylko moje urojenie bo było kiedyś takie zdarzenie wszedłem w drogę losze dzika z młodymi i to na prawdę blisko już myślałem że mnie za atakuje bo się do teko szykowała ale wtedy on się pojawił i uciekła z młodymi po tamtym zdarzeniu czuje go cały czas jak by był obok mnie i nie ustępował na krok czasami jak jestem w mieście czuje jego złość do ludzi za to że zaśmiecają las a kiedy jestem w lesie czuje jak bym wiedział gdzie co jest co można jeść a co lepiej unikać gdzie odpocząć a gdzie lepiej być skupionym. Pierwszy raz kiedy go spotkałem to był las byłem wtedy z kilkoma znajomymi paliliśmy ognisko i śpiewaliśmy i wtedy go po raz pierwszy zobaczyłem szedł obok nas i spojrzał na nas co my robimy po czym zniknął a następnego dnia widziałem go już pod swoim domem i od tamtej pory go widzę tylko rankami i wieczorami kiedy jest jeszcze półmrok i się zastanawiam jakie ma zamiary i co chce.
08-11-2016, 17:09
Znajdź Posty Reply
Kamis Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 237
Reputacja: 9
Podziękowania: 204
Podziękowano 153 razy w 86 postach
To widzisz go fizycznymi oczami? Powiedziałeś że podaje się za strażnika lasu... jak Ci to powiedział słownie w myślach pisemnie?
08-11-2016, 23:08
Znajdź Posty Reply
Oko Offline
Użytkownik

widzę go tylko kiedy jest półmrok tak jak widzę wszystko czyli normalnymi oczami potem znika. A moja komunikacja z nim polega na tabliczce ouija i to też nie do końca bo nie chce odpowiadać na większość pytań tylko na te które dotyczą jego pochodzenia lub jego środowiska czyli lasu. Po za tym nie chce wyjawić swojego imienia ani co chce po mimo wielu prób na każde pytanie które nie dotyczy jego historii albo lasu odpowiada "nie powiem" a kiedy naciskam to milknie i mam wrażenie że gdzieś odchodzi po czym wraca ale to za zwyczaj po godzinie albo dwóch
09-11-2016, 00:50
Znajdź Posty Reply
Cathubodua Offline
Użytkownik

Liczba postów: 25
Podziękowania: 11
Podziękowano 20 razy w 14 postach
Przypomina ten temat,
- http://witchcraft.com.pl/T-niezidentyfik...5#pid80295
i może tam znajdziesz pomocne rady i wskazówki.
09-11-2016, 02:57
Znajdź Posty Reply
Oko Offline
Użytkownik

podobny temat ale to nie ten sam w tamtym temacie co mi podesłała "Cathubodua" było opisane kim jest ta istota i że była przywiązana do jednego miejsca czyli lasu a chłopak który to opisał był wolny. A u mnie jest na odwrót ten wilk na sterydach bo tak go nazwałem łazi za mną wszędzie i nie daje spokoju mimo iż go nie widzę za dnia ani w nocy bo jest za ciemno albo za jasno to i tak wiem że jest obok mnie i to zaczyna być wnerwiające dlatego proszę o pomoc w określeniu kim on tak na prawdę jest czy to na prawdę strażnik lasu czy jakiś demon z piekieł który się podszywa pod tą istotę
09-11-2016, 16:15
Znajdź Posty Reply
Eryk88896 Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 133
Podziękowania: 4
Podziękowano 16 razy w 11 postach
przestan o tym myslec to to zniknie, przeciez wiekszosc rzeczy jak ludzie byli np mali bali sie roznych rzeczy w ktore wierzyli, idziesz w nocy po schodach i masz wrazenie jakby mialo cie cos zlapac za kostke. Odczuwac lęk strach, masz wrazenie obecnosci, teraz tez tak kazdy moze miec, ogolnie w szkole ucza nas "logiki, logicznego myslenia itd" wedlug mnie dzieki temu lub przez to blokujemy sie na takie rzeczy. Ale rownie prosto jest wkrecic sie w taka faze ze jest cos obok ciebie i to rzeczywiscie zaczyna byc.
09-11-2016, 19:21
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB