cze
Autor Wiadomość
Eryk88896 Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 133
Reputacja: 2
Podziękowania: 4
Podziękowano 16 razy w 11 postach
cze
moglby mnie tu ktos nakierowac na jakies ciekawe praktyki w rozwoju? Prawdziwe sprawdzone, ktore dotycza prawdziwych doswiadczen, nie jakis teorii czy ze cos sie wydaje, tylko ze sie to widzi, mozna to doswiadczyc.

Tylko do konkretnych rzeczy ktore sa prosto dla malo ogarnietego w takie tematy wytlumaczone, bo wiekszosc rzeczy ktore tu czytam to nawet nie wiem gdzie zaczac i co zaczac.

z gory dziekuje, za kazda pomoc ;D

Tylko wykluczajac te jakies "rytualne" magie gdzie sie pali swieczki czy rysuje jakies znaki, tego nie, cos bardziej takiego co mozna wyciagnac z siebie samego. Bez pomocy zadnych przedmiotow.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-11-2016, 23:13 {2} przez Eryk88896.)
10-11-2016, 23:11
Znajdź Posty Reply
Rasphul Offline
Nadęty Magus

Liczba postów: 73
Reputacja: 3
Podziękowano 54 razy w 32 postach
RE: cze
Że się to widzi i można doświadczyć? W sensie namacalnie, materialnie? Hm... spróbuj fizyki, chemii, i nauk biologicznych. Magia jest prelogiczna, niedoświadczalna materialnie. Jest sztuką powodowania zmian przy wykorzystaniu metod nieznanych współczesnej nauce. Ale nie ma strzelania z różdżek, kul ognia, teleportacji lewitacji czy ożywiania trupów.

Magia to ścieżka ezoteryczna, w sensie ukryta, nie jest dostępna dla każdego - i nie ma sensu zaniżać jej poziomu do kogoś - jesli chcesz posiąść tą wiedzę to TY MUSISZ PO NIĄ SIĘGNĄĆ, musisz siedzieć nad książkami, musisz pierdyliard razy ćwiczyć jedną rzecz, inaczej po prostu ta ścieżka nie jest dla Ciebie. Jeśli nie dorosłeś do tego, może lepiej wrócić do tematu za jakiś czas.
[Obrazek: gloria-mortuis.png]
10-11-2016, 23:22
Znajdź Posty Reply
Eryk88896 Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 133
Reputacja: 2
Podziękowano 16 razy w 11 postach
Wiesz o co chodzi xd nie chodzi o to ze ktos moze to widziec, tylko o to ze ja to widze. I ze jestem pewien ze to istnieje, bez utwierdzania kogos innego w tym temacie, dla siebie samego.
10-11-2016, 23:27
Znajdź Posty Reply
Rasphul Offline
Nadęty Magus

Liczba postów: 73
Reputacja: 3
Podziękowano 54 razy w 32 postach
Nie chcesz narzędzi tak? Więc spójrz na to: http://aetherius.pl/podrecznik-psychonauty/
Może taka forma przypadnie Ci do gustu i przekona Cię do praktyki. Uśmiech
[Obrazek: gloria-mortuis.png]
10-11-2016, 23:29
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB