Problem z Wampiryzmem.
Autor Wiadomość
Labras Offline
Uzdrowiciel

Liczba postów: 69
Reputacja: 5
Podziękowania: 3
Podziękowano 22 razy w 15 postach
Problem z Wampiryzmem.
Jeżeli ktoś zna się na Wampiryźmie , prosze o kontakt na PW.

Za ewentualną pomoc, bardzo dziękuje.
Pozdro :p
16-11-2016, 11:10
Znajdź Posty Reply
Szczęściarz Offline
Smaragdus Felix

Liczba postów: 458
Reputacja: 29
Podziękowania: 421
Podziękowano 357 razy w 150 postach
RE: Problem z Wampiryzmem.
Spokojnie, tu nie wbijają kołków osikowych, ani nie palą na stosie.
Pisz śmiało o co chodzi Uśmiech to się więcej osób wypowie.
[Obrazek: apolud5d75d.png]
16-11-2016, 14:37
Znajdź Posty Reply
ChArMeR Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 91
Reputacja: 2
Podziękowania: 20
Podziękowano 11 razy w 5 postach
o jaki rodzaj wampiryzmu ci chodzi podaj jakieś szczegóły Uśmiech) masz do czynienia z jakims wampirem energetycznym czy chodzi co o jakieś kwestie korzeniowe/nurtowe? jezeli myślisz, że masz doczynienia z wampirem energetycznym, bądź potrzebujesz ochrony są tutaj na forum zawarte rytuały i wizualizacje ochronne Uśmiech Tak jak Szczęściarz powiedział, udziel jakiś konkretnych informacji, może więcej osób będzie wstanie pomóc Uśmiech Pozdrawiam
17-11-2016, 01:03
Znajdź Posty Reply
Labras Offline
Uzdrowiciel

Ehh, zgoda.
Chodzi o sprawdzenie czy ja jestem wampirem energetyczno-seksualnym.
Lub jakim kolwiek innym.

Streszcze sytuacje, po seksie partner był jak wypompowany, troche chyba majaczył.
20 minut po tym jak sie rodzieliliśmy zabrała go karetka, słyszalem ją. Ale nie wiedziałe że to on, napisał mi wczoraj ze miał zapaść i leży w szpitalu. Co ciekawsze pisał jak nakrecony, ja mu to było dobrze.

Poza tym, skanuje dużo nieświadomie.

Jak i nieświadomie tworze ,, byty ,, , podejrzewam ze to moga byc strzępki mojej nie przebudzonej natury wampirzej.

Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.
17-11-2016, 10:41
Znajdź Posty Reply
ChArMeR Offline
Starszy użytkownik

Trzeba wziac pod uwagę kilka aspektów : stan zdrowia partnera- czy nie cierpi na żadne dolegliwości, choroby (nadciśnienie i problemy z sercem ) Plus badania. Jeżeli nie to aspekt następny... Używki, alkohol jeżeli odpada to aspekt ezoteryczny... Moze po prostu wybuchles taka energia i ty byłeś siłą sprawczą, co nie musi oznaczać tez wampiryzmu. Pod wpływem emocji i sytuacji czasem mozna nie kontrolować energii... Musisz tez przeanalizować jakie masz zdolności i jaka magia sie zajmujesz... Mozesz byc tez faktycznie wampirem energetycznym. wtedy konieczna jest ochrona partnera,ktora by mogła troche zniwelować negatywny wpływ moze twoje oczyszczanie ,choć nie wiem czy to by wpłynęło na wampiryzm... Może tez byc to jakas larwa astralna- niekoniecznie u CB a u partnera. Mogło sie tak zdarzyć ,ze larwa astralna, bądź jakiś sukkub tak wyssał energię podczas seksu ,ze partner został bez sił - co mogło skutkować reakcjami fizycznego ciała. Czy rzucaliście jakies zaklęcia bądź odprawialiscie rytuały seksualne? To mogłoby wiele wyjaśniać
17-11-2016, 11:48
Znajdź Posty Reply
Labras Offline
Uzdrowiciel

Nie było rytu, ani zaklęcia właśnie.
17-11-2016, 15:33
Znajdź Posty Reply
ChArMeR Offline
Starszy użytkownik

Hmmm rozumiem... No a jak jest z tobą wsród ludzi powiedz mi ? Ludzie sie dobrze przy tobie czuja czy uciekają ? Jak reagujesz na samotność a jak na tłumy? Czujesz wewnętrznie ze pobierasz od kogoś energię po spotkaniu ? Jak reagujesz na dzień a jak na noc ? Hmmm
17-11-2016, 15:56
Znajdź Posty Reply
Labras Offline
Uzdrowiciel

To zależy gdy kogoś spotkam pierwszy raz, od razu mam podświadomy skan tej osoby.
Czesto testuje ludzi, powoli ukazaujac mroki mojego życia... godze sie z tym ze wielu odevmnie ucieknie, ale tylko Ci ktorzy zostaja są warci poznania... w tłumie rożnie, zależy czy mam dobry dzień, zazwyczaj jednak wole dystans od dużych skupisk ludzi, czuje tłok, że czegos jest dużo...
Czuje to dziwne uczucie... przy czakrze serca... i jak powoli sie roznosi na całe ciało... zawsze byłem samotnikiem, jednak ostatnio wychodze z cienia cześciowo . Moje serca zawsze jest i było w cieniu, co nie znaczy że jestem zły... tylko jakoś mam taki odruch. Czuje to , ale nie zawsze... potrafie pobierać świadomie, i czuje w tedy dużo, np. Niektorzy smakuja jak podeszwa, watla i kiepska energia. Ale niektoży po prostu, aż kusza... a co do pytania ja reaguje na dzien, w sumie nudy, nic ciekawego. Noc mnie zawsze fascynowała ma inna energie, i jest po prostu... piekna. Nie lubie spac w nocy. Bo jestem nakrecony, wole spac w dzień
17-11-2016, 21:49
Znajdź Posty Reply
ChArMeR Offline
Starszy użytkownik

Szczerze nie siedziałem tak nigdy w wampiryzmie tzn wiem, że są takie osoby, które dzielą się na świadome i nieświadome... ty czujesz energię potrafisz ją opisać więc może po prostu pozostaw to na poziomie hmmmm... rozpoznania dobrej/pozytywnej/poprawnej/ energii, ale nie poboeraj jej mimo, że kusi w ten sposób powinieneś może przyblokować ? hmm no nie wiem... mówisz o czakrze serca i dziwnym uczuciu, koniecznie nad nią popracuj a najlepiej nad wszystkimi po kolei bo to bardzo ważne, aby zachować schemat i harmonię - to tak jak w elektryce przepływ energii elektrycznej Język musi iść po całości poprawnie :p bo jak się coś jest schrzanione, to wszystko się zakłóca w poprawnym działaniu Uśmiech zawsze to tłumaczę w ten sposób Uśmiech następnie przeprowadź kilkakrotnie oczyszczanie samego siebie. wex kąpiel w soli aby odkleić resztki nagromadzonych energii, jak masz prysznic możesz wizualizowac jak woda cię oczyszcza. Głównie to nie pobieraj energii nawet jak kusi Oczko obserwuj swoje skany osób i co wtedy myślisz. Także analizuj energie ludzi i twoje odczucia w stosunku do nich Uśmiech W dzień chodź na spacery wdychaj tlen... teraz taka niesprzyjająca pora roku ale ogólnie zieleń i przebywanie z natura także wpływa na czakry Uśmiech jezeli partner tez jest praktykujący porozmawiaj i zaproponuj mu oczyszczenie i jakąś ochronę Uśmiech zobaczysz co będzie się działo po tych czynnościach i takim pakieciku i jak ludzie będą się czuć w twojej obecności Uśmiech
To co opisałem powyżej nigdy nie zaszkodzi a może pomóc... I nawet ty sam powinieneś się lepiej poczuć Uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-11-2016, 00:33 {2} przez ChArMeR.)
18-11-2016, 00:12
Znajdź Posty Reply
Nana Offline
Użytkownik

Liczba postów: 17
Podziękowania: 4
Podziękowano 2 razy w 2 postach
W szpitalu mu powinni powiedzieć, co było przyczyną zapaści. Obstawiam używki...

Nie jesteś wampirem. To kwestia wyboru, więc im bardziej się będziesz nakręcał i udupiał negatywnym myśleniem, tym większym wampirem będziesz. Im bardziej nie będziesz panował nad emocjami, obciążał ludzi swoimi problemami, swoją osobą, tym większym wampirem będziesz... Są osoby, które bardzo silnie oddziałowują na środowisko, a jednocześnie nierzadko pobierają. A więc reagują płaczem na płacz innych, podłapują radosny nastrój, bardzo szybko się denerwują... I potrafią tym emanować. Więc jeżeli chowasz jakąś urazę i wchodzisz z tym do grupy, nawet jeśli nie chcesz tego po sobie pokazywać - ludzie to czują. Ludzie ogólnie czują takie rzeczy, niezależnie czy ktoś jest bardziej czy mniej wrażliwy. Więc kwestia jest taka, żeby sobie wypracować takie solidne, wewnętrzne przekonanie, wewnętrzną kontrolę... czyli nie "wmówię sobie, że jest dobrze", tylko musisz na tyle nad soba pracować, by rzeczywiście wewnętrznie było dobrze.

Myśli rodzą słowa, słowa stają się czynami. Nasze nastawienie jest pierwszą przyczyną. Jeżeli pozwalasz, by żyło sobie własnym życiem - narażasz się na bycie takim "wampirkiem". Tak samo w seksie, wchodzisz w intymność ze swoim nastawieniem... Jeżeli jesteś nastawiony na branie, to twój partner może np. nie odczuwać satysfakcji seksualnej. Tak samo nie jest tajemnicą, że seks kochających się osób ma kompletnie inną jakość, niż seks bez wypracowanej więzi i głębokich uczuć. Oczywiście można się karmić "energią seksualną", jest to silne narzędzie manipulacji, ale jest to kwestia umiejętności, wypracowania, możliwości panowania nad tym, a nie choroby.
01-12-2016, 23:03
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB