Coś niewiadomego z runą Algiz?
Autor Wiadomość
abbadon Offline
Wieczny Ateista...

Liczba postów: 32
Reputacja: 0
Podziękowania: 2
Podziękowano 9 razy w 5 postach
Coś niewiadomego z runą Algiz?
Około 2 w nocy (może pół godz. przed lub po) wziąłem do ręki runę Algiz i położyłem się z nią do łóżka i tak sobie leżałem z zamkniętymi oczami. I tak nagłe zacząłem obserwować w swojej głowie bardzo ciekawe zjwiska tzn. widziałem twarze "demonów", mojej rodziny, rodziców ( którzy już nie żyją). Różne kolory w tym jeden bardziej był intensywny (kolor fioletowy) coś podobnego do fal elektromagnetycznych lub magnetycznych, poczułem palące miejsce w okolicach 3 oka. Chodziarz miałem cały czas oczy zamknięte to czułem się jakbym miał je cały czas otwarte, i w ogóle nie bojąc się niczego. Miałem poczucie że jadę windą do góry, i widziałem jasne światło, przy mojej twarzy pokazały mi się cienie tak jakby chciały mnie zobaczyć. No i tak w końcu sam jakoś się przebudziłem.
I o to moja krótka historia dzisiejszej nocy :D

A wszystko dokładnie zaczęło się od OOBE i dlatego też akurat ta runa znalazła się w moich rekach.
"Chrześcijaństwo, dotychczas było największym nieszczęściem ludzkości."
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-11-2016, 05:04 {2} przez abbadon.)
22-11-2016, 04:47
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Szczęściarz
LupusAlbum Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 158
Reputacja: 20
Podziękowania: 66
Podziękowano 101 razy w 55 postach
RE: Coś niewiadomego z runą Algiz?
Zwaliłbym to na hipnagogi, ale skoro chciałeś osiągnąć OOBE... Miałem coś podobnego, tylko ja przed takimi rzeczami mam skłonność do oczyszczania siebie i otoczenia. I wtedy chciałem pobrać energie z planet, chyba jowisza. I w mojej głowie też miałem wizje różnych bytów.
22-11-2016, 14:36
Znajdź Posty Reply
Szczęściarz Offline
Smaragdus Felix

Liczba postów: 458
Reputacja: 29
Podziękowania: 421
Podziękowano 356 razy w 150 postach
RE: Coś niewiadomego z runą Algiz?
Madras ma racje to hipnagogi. Też tak miałem podczas wchodzenia w OOBE.
[Obrazek: apolud5d75d.png]
22-11-2016, 23:56
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB