Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3 dziwne sny
Autor Wiadomość
Eryk88896 Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 133
Reputacja: 2
Podziękowania: 4
Podziękowano 16 razy w 11 postach
3 dziwne sny
1 sen z dzisiaj, 2 sen z wczoraj, 3 sen z miesiąc temu.

1. Chodziłem po mieście poznając ludzi. Rozmawiałem z nimi i przekonywałem ich wszystkich łącząc ich w pary. Była sobie grupka ludzi, podszedłem do nich i pytałem każdego kto się tej osobie podoba, wskazywał mi tą osobę, podchodziłem do niej i pytałem czy też się tej osobie ten ktoś podoba. Jak mówił, że nie, to prosiłem tą osobę o jedną szanse na przekonanie go o tym, że się tej osobie ten ktoś spodoba. Pokazywałem w tym momencie taki znak na czole w kształcie piramidy która się świeciła na złote promienie, i ta osoba automatycznie zakochiwała się w tej osobie. Lub była po prostu skłonna zrobić wszystko do czego ją przekonam.

2. Śniłem sobie nie pamiętam o czym - mało konkretów, ale uciekałem lub latałem sobie pomiędzy jakimiś budynkami. I w momencie lotu zorientowałem się że śpię, i poczułem tak jakbym latał sobie dalej i jednocześnie był świadomy, że leżę w łóżku, pomyślałem, że spróbuję OOBE, podnieść rękę w górę i sprawdzić co się stanie. I ogarnął mnie taki lęk, że jestem tam sam, że jeszcze coś się stanie itd. Po czym usnąłem (trochę nie związany z tematem sen, ale nie miałem tak nigdy)

3. Leżałem w śnie rozchorowany, obok chodził brat coś po pokoju buszował, obok mama była i sprawdzała mi temperaturę, źle się czułem jakbym był chory, gorączka, ból gardła. Wyszli po chwili bo zacząłem na nich krzyczeć by mnie zostawili samego odpychać ich. Następnie zobaczyłem tak jakby z perspektywy drugiej osoby wnętrze swoich ust, ściankę gardła, po środku było coś świecącego się w kształcie monety o kolorze diamentowym, srebrnym ciężko powiedzieć bardzo ładny mocny błyszczący kolor. Po chwili wpatrywania się to z ciekawości otworzyło się to jak jakieś oko które było kolorów zielony/żółty coś takiego, takie zapamiętałem jedynie. Spojrzało na mnie i ukazał mi się tak w ciągu sekundy przepływ różnorodnych myśli jak taki wystrzał, w którym na koniec ukazała mi się paszcza jakiegoś stwora z wielkimi zębiskami, kłami, lekko się wystraszyłem bo wyskoczyła tak nagle, po chwili zniknęła a ja wróciłem do siebie. Wstałem z łóżka (dalej w śnie), poczułem się niezwykle zdrowy, byłem cały okryty kołdrą, wszędzie wokół mnie było coś na rodzaj mgły, lub rozmazujących się obrazów, lub jakby coś utrzymywało się w powietrzu. Na podłodze leżało jakby jakieś zwierze. Wyszedłem z pokoju i poszedłem na dół. Czułem się niesamowicie spokojny i ciekawy. Widziałem matkę, brata i ojca. Obok każdego z nich siedziało coś na rodzaju rozmazujących się ciemnych obrazów. Do reszty się nie przyjrzałem. Jedynie do tego co siedziało obok ojca, z początku myślałem że to pies. Ale podszedłem bliżej, było to jak ciemno szary człowiek, który ma trochę dłuższe i chudsze kończyny niż normalnie ludzie. Miał oczy i twarz pełne takiego smutku i lenistwa. Co chwilę ziewał jakby miał krzyczeć (w ciszy - bez dźwięków). Gdy zobaczył mnie że na niego patrzę, zaczął tak samo krzyczeć lub ziewać (bez dźwięku) i wyginać swoje ciało. A potem znów leżał tak jak wcześniej. I się obudziłem.
25-11-2016, 15:02
Znajdź Posty Reply
angel233 Offline
Użytkownik

Liczba postów: 12
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
RE: 3 dziwne sny
co do drugiego snu: jeśli latasz we śnie, to znak że uwolnisz się od zmartwień i tego, co Cię przytłacza w życiu. zobacz sobie http://www.sennik-internetowy.x-res.com....tanie.html bardzo fajnie opisany sen dotyczący właśnie latania
01-12-2016, 12:14
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB