Wtajemniczenie do hermetyzmu franz bardon
Autor Wiadomość
Eryk88896 Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 133
Reputacja: 2
Podziękowania: 4
Podziękowano 16 razy w 11 postach
Wtajemniczenie do hermetyzmu franz bardon
Czesc od jakos tygodnia praktykuje magiczne ksztalcenie (duszy, ducha, ciala) kroku pierwszego. I mam prawie codziennie sny takie jakby urywki. Jestem w snie cos tam robie, akurat czasem bez sensu cos. I mam wrazenie jakbym sie obudzil (ale dalej byl w snie) i robil cos fizycznie swoim cialem lub mial swiadomosc calkowita ze moge otworzyc oczy fizyczne i wstac z lozka lub sie obudzic ze snu. Tak jakby to bylo podzielone na dwie czesci. Jednoczesnie w snie i jednoczesnie uczucie lezenia w lozku. Co to moze znaczyc?? Ma to jakies znaczenie?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-11-2016, 02:27 {2} przez Eryk88896.)
29-11-2016, 02:27
Znajdź Posty Reply
Archon Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 91
Reputacja: 5
Podziękowania: 8
Podziękowano 31 razy w 23 postach
RE: Wtajemniczenie do hermetyzmu franz bardon
Nie jestem w 100% Magiem hermetycznym ale jeżeli rozwija ci się podwójna świadomość, wewnętrzna i zewnętrza to raczej dobry znak.

Jeżeli będziesz miał paraliż senny i świadome sny to tylko krok do OoBE.
Ale nie jaraj się za bardzo bo to wytrąca z równowagi podczas wchodzenia w dane stany :D
29-11-2016, 18:57
Znajdź Posty Reply
Eryk88896 Offline
Starszy użytkownik

wlasnie wtedy w tych snach jestem swiadomy, mam jakas taka pewna swiadomosc ze moge teraz wyjsc ze snu i sie obudzic, czasem podczas tych snow przypominam sobie o oobe i chce podniesc reke i czuje sie jakbym podnosil ta reke jednoczesnie bedac w snie. Paralizu nie czulem, jedynie to ze wiem ze jestem w snie. Ale to zazwyczaj jest chwilowe a pozniej tak jakby znow usypiam i budze sie pozniej
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-11-2016, 19:21 {2} przez Eryk88896.)
29-11-2016, 19:20
Znajdź Posty Reply
Archon Offline
Starszy użytkownik

Kontrolujesz wtedy swoje marzenia senne ? Możesz się wtedy ruszać fizycznie ? To dosyć istotę :p
30-11-2016, 04:00
Znajdź Posty Reply
Eryk88896 Offline
Starszy użytkownik

no w snie moge sie fizycznie ruszac (zazwyczaj to sobie latam po prostu xD), kontrolowac przebieg snu, wychodzic z niego odrazu i sie budzic itd.. Mam tez takie wrazenie ze moge ruszac cialem fizycznym ktore niby spi, a mam wrazenie jakby bylo tuz obok (lezalo na lozku) taka inna swiadomosc
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-11-2016, 14:01 {2} przez Eryk88896.)
30-11-2016, 14:00
Znajdź Posty Reply
Eryk88896 Offline
Starszy użytkownik

dzisiaj po cwiczeniu obserwacji mysli (8 dzien - 17 minut) zle sie czulem. Oczy zaczely mnie bolec od srodka, i piec ogolnie takie wrazenie jakby mi sie palily, a glowa jakby strasznie przeciazona, i czolo cale gorace. W dodatku cale swedzi i szczypie. Jakby bylo naelektryzowane. Troche nie przyjemne uczucie. Ale po chwili przeszlo mi i czulem sie dobrze. A jak zaczalem to cwiczenie to mialem tyle w glowie mysli taki rozkojarzony bylem. Ale po jakis 5 minutach sie uspokoilo a potem czas jakos zlecial. Jak przestawalo bolec czolo to taki chlod sie zaczal pojawiac jakby sie zaczelo ochladzac.
01-12-2016, 00:16
Znajdź Posty Reply
Archon Offline
Starszy użytkownik

Jeżeli źle się czujesz zrób sobie przerwę z dzień.
Świadome sny świadczą o sporej (być może jeszcze nie) rozwiniętej świadomości.
Doradzam ci bardzo fajny trening który moich przyjaciół wzmocnił w ciągu 4 dni w 90%.
Modlitwa z rozświetleniem. Codziennie 2 razy, rano po obudzeniu i wieczorem przed snem.

Siedzisz, medytujesz.
Skieruj swe słowa do mocy którą uważasz za Boską.
np: "Stwórco pomóż mi się rozświetlić"
Powinno pójść samo i cie pokierować ale jeżeli technika sama nie zejdzie polecam pierwszy raz zrobić to w całkowitej ciszy w kręgu ognia.

Energetycznie to wygląda mniej więcej:
Rozświetlanie serca złotym światłem i powiększanie się tego na całe cało fizyczne, potem całą aurę aż do granic swojej istoty (Spory możesz być tak z 4-9 metrów dookoła).
I koniec.
Obserwuj siebie po tym.
Takie rozświetlenie najlepiej robić po wyjściu z miejsc kultu lub różnych styczkach energetycznych.

Powinno dać ci dużo energii i zmyć brudy.
01-12-2016, 04:30
Znajdź Posty Reply
Nana Offline
Użytkownik

Liczba postów: 17
Podziękowano 2 razy w 2 postach
Bardon bardzo często podkreśla, by obserwacje zapisywać, ale nie skupiać się na sztuczkach... a jeżeli w którymś momencie zainteresują Cię sztuczki, to możesz zacząć je dalej rozwijać i porzucić dalszą część kursu. Magia to mierzalne rezultaty, to kreowanie swojego życia, to czynienie rzeczy. Cienie, bóle, blaski, pzywidzenia, doświadczenia empiryczne, wizje, głosy, nietypowe skojarzenia bywają pocieszne, dodają dreszczyku niczym z dziecięcych lat, ale to nie jest cel magii i poświęcanie im uwagi to tracenie czasu na pierdoły. Na dobrą sprawę możesz przez 5 minut siedzieć w ciszy w pokoju i zauważysz 20 "niezwykłych" rzeczy, bo twoja uwaga zarejestruje wrażenia zewnętrzne i wewnętrzne, które na co dzień są ignorowane... Przecież tak samo nie myślisz cały czas o tym, że oddychasz, serce bije, a krew płynie, mimo że można to usłyszeć, można poczuć strumień powietrza milimetr po milimetrze przesuwający się wewnątrz Ciebie... Dobrze mieć świadomośc, ale dobieraj ilość czasu do istotności kwestii.
01-12-2016, 23:20
Znajdź Posty Reply
TriglavMag Offline
Neofita

Liczba postów: 7
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Ja tylko tak bardzo przyziemnie w kontekście Twoich boleści; Wypijaj każdego dnia, dodatkową butelkę 1,5 l wody... Nieprzyjemne bóle oczu i głowy minąOczko
27-02-2017, 11:08
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB