Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Magia a trafienie 6 w lotto bądź obstawianie zakładów.
Autor Wiadomość
LupusAlbum Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 156
Reputacja: 20
Podziękowania: 67
Podziękowano 99 razy w 54 postach
Magia a trafienie 6 w lotto bądź obstawianie zakładów.
Witajcie, temat jak wyżej. Czy według was da się "wywróżyć" np. liczby do totolotka bądź w zakładzie?
Ja podczas mojej przygody z magią, znalazłem sporo sposobów na wygranie pieniędzy w zakładach, nie sprawdzałem ich bo nie gram i nie "potrafię" zbytnio.

"niech będą sądzone czyny człowieka a nie jego godność
Actus hominis non dignitas iudicentur
"
12-06-2016, 16:38
Szczęściarz Offline
Smaragdus Felix

Liczba postów: 461
Reputacja: 29
Podziękowania: 465
Podziękowano 352 razy w 149 postach
RE: Magia a trafienie 6 w lotto bądź obstawianie zakładów.
To skąd pewność, że działają? Oczko
[Obrazek: apolud5d75d.png]
12-06-2016, 17:09
LupusAlbum Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 156
Reputacja: 20
Podziękowania: 67
Podziękowano 99 razy w 54 postach
Napisałem, że nie sprawdzałem. Aczkolwiek fakt, mogłem zaznaczyć na początku już. Wybacz za dezorientację. Oczko

"niech będą sądzone czyny człowieka a nie jego godność
Actus hominis non dignitas iudicentur
"
12-06-2016, 19:11
Archon Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 95
Reputacja: 5
Podziękowania: 8
Podziękowano 28 razy w 21 postach
Każdy z nas jest magiem i każdy kto gra chce wygrać, zbyt dużo ludzkiej woli rozrywa wygraną na strzępy żeby wpłynąć na to magicznie ludzką siłą.

Duchy Wyższe wolą dać człowiekowi szanse na rozwój poprzez pracę i ścieranie się z rzeczywistością.
Ci którzy mają do przejścia w świecie, radzenie sobie z przepychem materialnym urodzili się w odpowiednim miejscu i czasie :D

Magia zwiększy ci % zwycięstwa ale nie da 100% wygranej. Próbowałem :D
12-06-2016, 20:24
Irbis Niedostępny
Wtajemniczony

Liczba postów: 362
Reputacja: 9
Podziękowania: 41
Podziękowano 51 razy w 18 postach
Na lotto i zdrapki magią nie można wpłynąć, ale jest taka gazeta "Fakt" i w niej są krzyżówki. Dwa razy wysłałem sms z hasłem (raz w jednym tygodniu, drugi raz w następnym) i za każdym razem wygrałem 100 i 200 zł. Za trzecim razem mi się już nie udało, to więcej nie wysyłałem, a teraz jakaś inna "firma" przejęła te krzyżówki, to już jakoś inaczej działa więc już nie gram.

Hmm mogę wam jeszcze dodać, że z 2 lata temu jakoś jeszcze kształtowałem swoją aurę, za pomocą woli i przyciągałem do siebie pieniądze. Jak nie znalazłem banknotu na ulicy, to innym razem jakiś starszy pan po rozmowie na siłę wepchał mi do ręki 20 zł... Innym razem wygrałem w te krzyżówki z gazety, znowu innym razem kobieta pomyliła się w sklepie przy wydawaniu pieniędzy...
I taki stan utrzymywałem przez kilka tygodni, jak potrzebowałem pieniądze to je dostawałem. Potem zająłem się innymi sprawami i miałem problemy, to zniszczyłem "to ukształtowanie aury" i już potem nie doświadczałem takiego szczęścia w pieniądzach i nigdy więcej nie próbowałem go odtworzyć.

No i to chyba całe moje doświadczenie z magią i jej zastosowaniem na wygraną w takich loteriach. W lotto to nawet sobie dupy nie trujcie. Są teorie spiskowe (bo oficjalnie nie da rady ich potwierdzić), że kuleczki są ustawione które mają wyjść z bębna... Ale jak mówię, to tylko teoria spiskowa.
12-07-2016, 21:58
 Podziękowali: Sea , Szczęściarz , Elvie

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB