Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rytuał Łaski Astarte
Autor Wiadomość
Cyjanek987 Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 127
Reputacja: 17
Podziękowania: 148
Podziękowano 148 razy w 66 postach
Rytuał Łaski Astarte
Rytuał ten powinien być wykonany przed zachodem słońca i zanim księżyc będzie widoczny na niebie.

Potrzebne;
-kreda,
-6 różowych świec,
-1 srebrna świeca,
-13 płatków róży,
-coś w czym spalimy ofiare,
-6 łyżeczki lubczyku,
-13 goździków,
-zdjęcie swoje i ukochanej osoby (dwa osobne).

Narysuj przed sobą octagram. Na jednym wierzchołku umieść coś, w czym spalisz ofiare (w moim przypadku była to misa), a na naprzeciwległym srebrną świece. Na pozostałych wierzchołkach umieść różowe świece i zapal wszystkie (srebrną także). Weź zdjęcie swoje i ukochanej osoby i połóż w naczyniu do ofiary, a następnie wypowiedz te oto słowa; "O Astarte, potężna fenicka bogini miłości, usłysz dziś me wezwanie i prośbe płynącą z mego serca. Wysłuchaj mych błagań i połącz mnie oraz ******** długą i prawdziwą miłością. Spraw, abyśmy trwali w uczuciu do siebie poprzez wsze czasy". Następnie spal oba zdjęcia w naczyniu i zacznij mieszać pozostałości po nich mówiąc; "Spraw, aby tak jak popioły naszych zdjęć mieszają się ze sobą, tak losy naszy powiązały sie ze sobą na trwałe. O potężna bogini miłości, usłysz me pokorne prośby! Pani wojen, spraw aby nasza miłość przetrwała wszelkie wojny a między nami nigdy nie wystąpiły spory. Królowo księżyca, spraw aby wraz z jego ukazaniem sie na niebie ********* zapałał do mnie szczerą i nieskrywaną miłością, niech okazuje mi ją zarówno gdy słońce świeci na niebie jak i gdy księżyc roztacza swój blask. O potężna Astarte, przyjmij mą ofiare będącą wyrazem czci, szacunku i wdzięczności dla Ciebie". Umieść płatki róż, lubczyk i goździki w naczyniu na ofiare, a następnie spal wszystko. Z tą czynnością rytuał jest zakończony.

P.S W razie niejasności "*******" należy zastąpić imieniem i nazwiskiem ukochanej osoby.
"Jeśli chcesz upiec szarlotkę, najpierw musisz stworzyć wszechświat" Carl Sagan
29-12-2016, 23:50
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Szczęściarz , Sea

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB