Wiedźma Anja demonem ?!!!
Autor Wiadomość
młody mag Offline
Neofita

Liczba postów: 7
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Wiedźma Anja demonem ?!!!
Wydaję mi się że niektórzy z forum mogą kojarzyć wiedźmę Anje ,bo widziałem tutaj 2 zaklęcia jej autorstwa jeśli nie tutaj link do kanału jej akademii :https://www.youtube.com/channel/UCXKSAemMD_WOSNAic6z1R-Q
Przechodząc do rzeczy znalazłem filmik w którym jakaś kobieta mówi że jest ona demonem czy reptilianinem wcielonym w człowieka i tutaj pojawia się moja prośba czy osoby bardziej rozwinięte mogły by ją sprawdzić bo bardzo dużo korzystam z jej twórczości a może to być niekorzystne dla mnie jeżeli ona się nie myli.
Tutaj link do filmiku tej kobiety:
https://www.youtube.com/watch?v=mH6z9_GfAhw
Czyń podług swojej woli, dopóki nie krzywdzisz innych
[Obrazek: filing_images_805a221a988e39.jpeg]
28-01-2017, 16:50
Znajdź Posty Reply
Weles Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 61
Reputacja: 1
Podziękowania: 36
Podziękowano 32 razy w 23 postach
RE: Wiedźma Anja demonem ?!!!
Pozostawie ten filmik bez komentarza. Co do tego że wiedźma Anja jest demonem to nie przejmuj się tym ,nie jest nim Uśmiech
Czyń swą Wolę, niechaj będzie całym Prawem.
Anioł
Aleister Crowley
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-01-2017, 08:44 {2} przez Weles.)
28-01-2017, 17:46
Znajdź Posty Reply
Bvizard Niedostępny
Descendant of dragons

Liczba postów: 178
Reputacja: 7
Podziękowania: 293
Podziękowano 51 razy w 38 postach
Młody Mag-u to odpowiednia pora, byś przemyslał choć stosowanie MROP-a i ewentualnymi dodatkowymi zabezpieczeniami, zastanowić się nad źródłami, ja swojego czasu, nim trafiłem na witchcraft, szalałem po wielu forach i stronach z magią, bardzo wiele z tych stron, to były wymysły kinderów albo osób które naprawdę żadnej wiedzy nie miały, ba, a nawet na jakieś strony które nawiązywały do filmu Harry Potter.

Na początku za źródło obierz to forum, w razie czego ktoś ci zapewne odpowie na pytania, czy nawet pomoże, i na książki proponowane {przez większość z tego forum} na początek, jak na przykład Wtajemniczenie do Hermetyzmu {podaje ci ten link, bo strona pewnie dalej w przeróbce} czy Magija współczesna, z czego tej drugiej książki Szczęściarz prowadzi lekcje {gdyby ktoś tej książki nie posiadał, co jest świetnym pomysłem Oczko} no i praktyka, dzięki tym trzem aspektom, w pewnym momencie/po pewnym czasie będziesz w stanie sam przemyśleć/zastanowić się nad czymś takim, o czym ten watek stworzyłeś.

Co do tego filmu, zabawną sprawą jest to, że ta 2 osoba {ten jasnowidz}, jego też uznała za osobę nie z ziemi i do tego też Reptolianina {proszę moderatora o poprawienie tej nazwy, bo zapewne źle napisana i po poprawieniu o usunięcie tej prośby, ponieważ ona jest wyłącznie do ciebie Oczko}.
Zabawną sprawą jest to, że oglądałem już parę filmów Wiedźmy Anji i jakoś nie czułem się źle, nawet na odwrót jakoś przyjemnie się je oglądało, i jakoś nie znalazłem/nie dostrzegłem aspektów niebezpiecznych.
W przeciwieństwie do tego filmu, gdy oglądałem to ostrzeżenie, moja Ajna/3 oko szalało z jakiegoś powodu, było dość mocno odczuwalne.
28-01-2017, 19:39
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Cyjanek987 , Nikodem
Weles Offline
Starszy użytkownik

Też znalazłem stronę o Harrym Potterze na której obok opisu zaklecia avada kedavra były zaklęcia mersuberskie. Ah mugole Uśmiech
Anioł
Aleister Crowley
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-01-2017, 20:14 {2} przez Weles.)
28-01-2017, 20:13
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Bvizard , Szczęściarz
Behemoth Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 52
Reputacja: 3
Podziękowania: 17
Podziękowano 39 razy w 18 postach
Rada na przyszłość - pisz estetycznie. Osobiście odpycha mnie temat który posiada znak zapytania i trzy wykrzykniki.

Nawet nie będę poważnie podchodził do tematu.
Tego jeszcze nie było - ezoteryczna drama na youtube.
,,Ona jest demonem i przez nią mój znajomy stał się iluminatą" ~ Paulina Moskalik
Powiedziała to osoba, która wymyśliła rytuał na zwiększenie mocy silnika i mniejsze zużycie paliwa. Powątpiewam w to, a od samej osoby nie czuć ogromnej empatii.
A propos Anji powiem krótko - na pewno nie jest wcieleniem zła.
Zbiegać za jednym klejnotem pustynie,
Iść w toń za perłą o cudu urodzie,
Ażeby po nas zostały jedynie
Siady na piasku i kręgi na wodzie.
28-01-2017, 20:42
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Bvizard , Cyjanek987
Bvizard Niedostępny
Descendant of dragons

Liczba postów: 178
Reputacja: 7
Podziękowania: 293
Podziękowano 51 razy w 38 postach
Zauważ, czym w tych czasach stał się youtube, to w większości forma zarobku/dorobku, a to z kolei nasuwa różne dziwne dramy czy też rywalizacje.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-01-2017, 20:58 {2} przez Bvizard.)
28-01-2017, 20:56
Znajdź Posty Reply
Weles Offline
Starszy użytkownik

Jeśli chodzi o autorke tego filmu to jest to osoba która mówiła że w styczniu tego roku będzie koniec swiata trzeba przeprowadzić się na wieś i hodować buraki i jeszcze że wszyscy będą modlić się do jezusa ,dlatego cokolwiek ta osoba powie traktuje jak nie śmieszny żart. Jest to tylko moja opinia.
Anioł
Aleister Crowley
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-01-2017, 09:23 {2} przez Weles.)
28-01-2017, 21:05
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Bvizard
LupusAlbum Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 158
Reputacja: 20
Podziękowania: 66
Podziękowano 101 razy w 55 postach
Według mnie temat ciekawy, aczkolwiek źle rozpoczęty.
Kiedy obejrzałem pierwszy filmik Wiedźmy Anji, też byłem zdania, że ta osoba jest pod wpływem (by nie powiedzieć opętana) czegoś bardzo negatywnego, a nawet w pewnym sensie jest marionetką.
Wątpię żeby była amunaki, czy jakimś innym dziwnym kosmitą. Prędzej bardzo rozwiniętą duchowo osobą która wytwarza w okół siebie energię/złudzenie która ma mylić otoczenie. Aczkolwiek mam takie przeczucie, że należy trzymać się od niej z daleka.

Udało mi się nawet obalić tezę "szarej aury". Według mnie jest to coś w stylu tarczy, która ma zmylić innych ludzi - przyznam, że też nad czymś takim pracuje. Po odrobinie wysiłku udało mi się odczytać jen aurę.
Jest dosyć zwyczajna, ot czakra głowy kolor czerwony, czakra gardła i serca różowy i resztę wypełnia zielony kolor. Nie jestem jakimś zaawansowanym magiem, ale udało mi się to zobaczyć.

Co do dram na youtube. Myślicie, że warto zrobić drame dla tych 40 - 60 tys. Wyświetleń? Chyba nie, zarobki na yt przy takich wyświetleniach to kpina. Nawet na wyjście do pizzerni by nie starczyło Oczko

Co do samej osoby Anjy, ma całkiem sporą wiedzę i polecam po prostu trzymać się na dystans i obserwować ją. Oczko
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-02-2017, 18:38 {2} przez LupusAlbum.)
30-01-2017, 18:53
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Nikodem
Rubinowa Offline
Neofita

Liczba postów: 9
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 5 razy w 3 postach
Jako, że obie Panie znam od dawna to się wypowiem.

Na pierwszy rzut wiedźma Anja to typowa hajsowróżka. Ma ona produkty, np. swoje webinary po 100 złotych minimum. Żeby je zrobić musi mieć jakąś wiedzę ezoteryczną na tyle by obronić je przed potencjalnym 'magicznym' trollem, ale reszta to może być pic na wodę. I taka oto wróżka Anja musi mieć reklamę by swój produkt rozreklamować - czyli witaj na jej kanale youtube. Wróżka czy tam wiedźma Anja to typowy wytwór biznesowy - mało magii, sporo pieniążków. Jak spotykam jej zaklęcia to większość z nich to nie porażka, ale wypada dopracować. Półprodukt, garmażeria magii i ezoteryki ogółem. Sporo kołczingu i pitu-patu.

A teraz nasza Bestia tej bajki czyli Paulina Magdalena Moskalik. Najpierw podejrzewałam, że to jest internetowy troll na ludzi związanych z ezoteryką, by ich pokazać jako psycholi, ale po przeanalizowaniu jej energii, którą czuć w kontakcie z jej filmami to energia osoby zaburzonej umysłowo. Pani nie ma wszystkich klepek mówiąc bardziej ordynarnie. Reptilianie i te sprawy? Najczęściej teorie z Nimi (nie tworzone dla żartów) powstają w dziwnych umysłach żyjących fantazją i dlatego nawet najbardziej radykalni ufolodzy najczęściej się od nich odcinają.

Podsumowując - obie Panie są śmiechu warte - hajsowróżka i chora kobieta kłócą się na YOUTUBIE. Lepiej sobie uratować czas i się nawet w to nie zgłębiać. Co do czarów naszej hajsowróżki - korzystaj ostrożnie, bo nie wszystko tam jest dopracowane - jak pisałam - ezoteryczna garmażeria.
13-06-2017, 00:58
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Szczęściarz , Cyjanek987

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB