Hej
Autor Wiadomość
CadAveer Offline
Użytkownik

Liczba postów: 12
Reputacja: 1
Podziękowania: 1
Podziękowano 6 razy w 1 postach
Hej
Jestem dość młodą, ale bardzo ciekawą świata osobą, która poszukując odpowiedzi na chociaż kilka pytań trafiła na to forum. Zdaje się ono być jednym z niewielu, na których można zdobyć jakiekolwiek wartościowe informacje, mam więc nadzieję, że obecność tu choć trochę pomoże mi się dokształcić, rozwinąć zdolności i poznać kilka znających się na rzeczy osób.
Mam bardzo otwarty umysł i wciąż poszukuję dziedziny, w której czułabym się najlepiej. Największe doświadczenie mam z magią chaosu i magią naturalną, ale czuję, że to nie to. W poważniejsze rzeczy wolę się na chwilę obecną nie mieszać, z powodu swojej dość marnej jeszcze wiedzy.
Chętnie przyjmę wszelkie sugestie i porady, i mam nadzieję, że uda mi się znaleźć wspólny język z tubylcami.
07-02-2017, 00:55
Znajdź Posty Reply
Behemoth Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 52
Reputacja: 3
Podziękowania: 17
Podziękowano 39 razy w 18 postach
RE: Hej
Podoba mi się to. Jest chęć dokształcenia się, doświadczenie (jakiekolwiek ono by nie było, ważne, że jest). Zapewne znajdziesz tutaj wiele wartościowych tematów, jak i tych które przydadzą Tobie się mniej.
Skoro nie wiesz z czym teraz próbować, może warto, żebyś zapoznała się z lekcjami kabały Szczęściarza? Oczko
Zbiegać za jednym klejnotem pustynie,
Iść w toń za perłą o cudu urodzie,
Ażeby po nas zostały jedynie
Siady na piasku i kręgi na wodzie.
07-02-2017, 01:47
Znajdź Posty Reply
Nilvan Offline
Praktykujący

Liczba postów: 133
Reputacja: 14
Podziękowania: 121
Podziękowano 88 razy w 41 postach
RE: Hej
Witam na forum.
Na pewno znajdziesz prędzej czy później swoją własną ścieżkę, którą będziesz podążać. Na ten czas zbieraj wiedzę o...wszystkim. Oczko Lekcje kabały byłyby dobrym początkiem.
Tak czy owak witam cię w naszym gronie. :D
07-02-2017, 03:06
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Bvizard

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB