Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy coś takiego może działać?
Autor Wiadomość
YBerion Offline
Użytkownik

Liczba postów: 10
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Czy coś takiego może działać?
Witam. Mam pytanie. Na Youtub'ie udziela się pawna osoba, a mianowicie Neil Cooper która wstawia filmiki w których używa mocy Reiki to leczenia, oczyszczania chakr itp. https://www.youtube.com/watch?v=_BtX_kVwG0E&t Tutaj jest filmik. Filmik jest pokazany z pierwszej osoby, w dobrej jakości. Neil jest w pełni wykwalifikowanym mistrzem Reiki. I tu pojawia się moje pytanie. Czy oglądanie tego może mieć pozytywny wpływ na chakry, samopoczucie itp? Oglądając to w słuchawkach w wygodnym miejscu czuje się głęboki relaks i odprężenie. Pozdrawiam.
02-09-2017, 19:43
Nikodem Offline
* * * * *

Liczba postów: 119
Reputacja: 23
Podziękowania: 250
Podziękowano 202 razy w 82 postach
RE: Czy coś takiego może działać?
Cytat:Czy oglądanie tego może mieć pozytywny wpływ na chakry, samopoczucie itp?

Ogólnie rzecz biorąc to wszystko może mieć wpływ.
Kiedy oglądasz czwartą część "Zmierzchu" w TV to też ma na Ciebie wpływ - na samopoczucie na pewno, a jak z czakrami... no cóż...
...mimo wszystko też ma!
Bo przecież czakry to nic innego jak nasza własna wewnętrzna Energia - zależna od samopoczucia, przyzwyczajeń, cech i wad i tego wszystkiego, co sprawia, że "jesteśmy, tacy, jacy jesteśmy".

I podtrzymując ten tok myślenia - ZAWSZE najlepiej na czakry wpłynie praca nad naszymi cechami i wadami, nad przyzwyczajeniami i ogólnie "nami samymi" w codziennym życiu.
A nie jakieś manipulacje Energetyczne, które mogą nas podregulować, ale tylko na chwilę, po której wracamy do normy.

I dalej odpowiadając na pytanie główne.
Uważam, że oglądanie tego typu filmików MOŻE mieć pozytywny wpływ na czakry, jeśli potraktuje się to faktycznie jako element pracy nad sobą, jako trening.
Czyli obowiązkowo - stan relaksu, skupienie, itd.

----------------------
Nie mniej jednak - uważam, że jeśli już mamy pracować (w sensie czarować/medytować/praktykować) nad sobą "używając" do tego osób trzecich, to najlepiej robić to na żywo w bezpośrednim kontakcie - a nie przez telefon, internet, czy forum.
02-09-2017, 21:38
 Podziękowali: Bvizard , Nilvan
Sea Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 269
Reputacja: 7
Podziękowania: 804
Podziękowano 130 razy w 73 postach
RE: Czy coś takiego może działać?
Samo oglądanie filmików oczywiście jakiś tam pozytywny wpływ może mieć na Ciebie; jeśli sam tak czujesz, tak to odbierasz, ale będzie to korzyść znikoma w porównaniu z tą, gdybyś doświadczał przekazy reiki przeznaczonego dla Ciebie samego.
Dla energii reiki nie istnieją takie bariery jak czas i przestrzeń, więc możliwe są przekazy na odległość.
Z doświadczenia wiem, że nawet osoby, które na początku wolały bezpośredni kontakt z czasem przekonały się do przesyłu reiki na odległość.
Sama jestem Mistrzem Reiki i wyleczyłam przekazami na odległość kilka poważnych schorzeń, z którymi medycyna tradycyjna sobie nie poradziła.
Oczywiście można też używać reiki do rozwoju czakr, czy puszczać energię na tysiąc różnych sposobów i problemów. Tyle, że ja wychodzę z założenia, że energia lecząca jest przede wszystkim, żeby pomagać ludziom cierpiącym i chorym; choć sama czasem stosują ją do innych potrzeb.

Na rozwój czakr polecam raczej ćwiczenia. Jak dobrze poszukasz, znajdziesz je gdzieś tutaj na forum.
No i rozwój duchowy ...
Gdy czegoś bardzo pragniesz, to nawet drut kolczasty zdaje się mówić; podejdź bliżej.
02-11-2017, 16:35

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB