Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rycerz Mieczy
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,766
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 328
Podziękowano 189 razy w 330 postach
Podziękowano 189 razy w 330 postach
Post: #1
Rycerz Mieczy
Dwór Mieczy, żywioł powietrze, domena: logika, rozsądek i tym się głównie kieruje.

Wygląd:

Młody facet około 24-27, jeśli pytamy o osobę młodszą to chłopięcej twarzyczki to on już nie ma, wygląda dojrzale. Szczupły czasem wręcz chudy, wysoki, włosy ciemne ewentualnie ciemny blond, kolor oczu niebieski, szary bądź brązowy.

Jako osoba:


Uzdolniony, inteligentny, oczytany, elokwentny, silny szybki i aktywny w działaniu, odważny wręcz nieustraszony, zdecydowany, zręczny z silną wolą i pewnością siebie, czasem lekkomyślny, agresywny, napastliwy i chaotyczny, nie ulega emocją, nie patrzy na innych jest często bezlitosny. Kiedy dokądś zmierza potrafi wszystko poruszyć nie ma skupów ani zahamowań, ludzi próbujących go powstrzymać, dających dobre rady na ogół traktuje jako przeszkody. Jest świetnym sojusznikiem, ale ze względu na jego niewiarygodność nie należy na nim zbytnio polegać bo będzie przy boku danej osoby tak długo jak będzie chciał, nie będzie się obawiał nas zranić czy zawieść, zdarza się po prostu że jest fałszywy, wykorzystuje do własnych celów. Często jest szorstki, ma cięty język, często kogoś wyśmieje, wyklnie.
Na stały związek z nim nie ma za bardzo co liczyć... To typ wiecznego kawalera, rozkocha, będzie, znudzi się i zostawi tym samym raniąc. Często niewierny, potrafi mieć kilka kobiet jednocześnie. Rycerz Mieczy lubi sport, debaty, konkursy i zagadki intelektualne a przede wszystkim wygrywać i dominować.
W pozycji odwróconej oznacza tchórza, który tylko umie gadać, chwalić się i nic poza tym.
Odwrócona: To ktoś wściekły, zbuntowany, brutalny, chamski niebezpieczny, jest napastliwy i uparty, bezczelny, impulsywny. W sytuacjach może mówić o wypadku, nie radzę nigdzie jechać jak wypadnie odwrócony rycerz ja już raz nie posłucham kart jak mówiły nie jedź i się przejechałam! xD

Sytuacje:
Nagłe, niespodziewane, szybkie, np. nagłe poznanie kogoś, niezapowiedziany przyjazd czy wyjazd na ogół krótki.
Sygnalizuje kłótnie i sprzeczki, awantury i rozstanie, nieporozumienia.

Zawody: taktyk, adwokat, urzędnik, dziennikarz, żołnierz, informatyk, technik, strateg, dziennikarz, policjant, naukowiec, nauczyciel itp.

Miejsca: Wszelkie miejsce publicznie.

Zdolności ezoteryczne: Rycerz mieczy wskazuje na szamanizm. :D Osoba której wróżymy ma świetnie kontakty z przewodnikami bądź powinna zacząć się o nie starać. Uśmiech Magia Chaosu, Magia Powietrza.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
24-10-2012, 13:58
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB