Archaniol Gabriel- modlitwa i rytual oczyszczenia swiatyni duszy
Autor Wiadomość
~Amber
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Archaniol Gabriel- modlitwa i rytual oczyszczenia swiatyni duszy
"RYTUAL*Oczyszczenie swiatyni duszy*. Archaniol Gabriel uczy cie, ze twoje cialo jest swiatynia duszy. W nim i poprzez niego dziala energia, ktora z jednej strony podtrzymuje fizjologiczne funkcje organizmu, a z drugiej sile odczuwania, myslenia i dzialania. Jak wykorzystywales ta sile do tej pory? Jak obchodziles sie z tym darem? Wyobraz sobie swoje cialo jako naczynie, ktore zawiera wszystko co do tej pory przezyles, pomyslales, poczules i zrobiles. Zastanow sie jak wygladalaby mieszanka tych skladnikow. Oddaj sie refleksji nad ta metamorfoza. Wykonaj kilka glebokich wdechow i pozwol odplynac "starej cieczy" wypelniajacej naczynie. Wybraz sobie, ze z kazdym oddechem, odplywa ona do ziemi, ktora je przyjmuje i oczyszcza. Kiedy naczynie zostanie oproznione, wyobraz sobie jasny promien swiatla, ktory je oczyszcza. Teraz mozna wypelnic je na nowo krysztalowobiala ciecza. Zajmuj sie przez kolejne dni tematem oczyszczania. Zastanow sie co cie zanieczyszcza. Czy sa to ludzie z twojego otoczenia, ktorzy emanuja negatywna energia? A moze jest to jakies konkretne miejsce badz trawiace cie emocje? Jakie mysli przychodza ci do glowy? jak na ciebie dzialaja- pozytywnie czy negatywnie? Obserwuj. Podziekuj za kazda rzecz, ktora zrozumiales. W zyciu codziennym zastanow sie- co Bog zobaczylby, poczulby i pomyslalby w danej sytuacji. Poczuj sie tak jakby Bog patrzyl twoimi oczami i poprzez ciebie dzialal. Zacznij rozwijac w sobie umiejetnosc patrzenia na swiat z innej, wyzszej perspektywy. Woda jest takze dobrym medium, zarowno wewnetrznego jak i zewnetrznego oczyszczania. Skorzystaj z jej wlasciwosci. ** MODLITWY. "Archaniele Gabrielu! (zawolanie x 3) Dzialaj w moim zyciu, towarzysz mi na kolejnych stopniach mojego oczyszczenia. Przeslij mi sile do oczyszczenia mojego ciala. Przeslij mi sile do oczyszczenia moich mysli. Przeslij mi sile do oczyszczenia moich uczuc. Przeslij mi sile do oczyszczenia moich czynow. Niech moj byt doswiadczy odnowienia i oddzialuje na otoczenie sila jasnosci, swietosci i czystosci. Pozwol mi stac sie krysztalowoczystym naczyniem Bozego swiatla. Dziekuje za twoja pomoc! Niech tak sie stanie!" lub "Boze Ojcze przywoluje Cie! Dzialaj w moim zyciu. Oczysc mnie ze wszystkich energii, ktore nie odpowiadaja Bozej naturze. Pozwol mi przebudzic sie w Bozym swietle. Pozwol mi stac sie swiatynia milosci i czystosci. Dziekuje Ci z glebi serca." Zrodlo-"Swietlista sila Aniolow" Jeanne Ruland
25-10-2012, 18:04
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB