Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lampa Hoodoo na Miłość
Autor Wiadomość
Nilvan Offline
Praktykujący

Liczba postów: 95
Reputacja: 10
Podziękowania: 117
Podziękowano 49 razy w 26 postach
Lampa Hoodoo na Miłość
Tworzenie lamp i "Ustawianie Świateł" (The Setting of Lights) jest starożytną tradycją, która jest już zapominana.

Lampy, święte oleje i światła były i są wykorzystane oraz dokumentowane od tysięcy lat. Są one również jednym z najstarszych sztuk Hoodoo, i niestety, są one całkowicie zapomniane przez większość osób praktykujących Hoodoo.

Zazwyczaj są one wykonane w oferowaniu dla Orisha, w którym to przypadku należy użyć lampy z ananasem dla Ogun, arbuzem dla Yemaya, oberżyny dla Oya i tak dalej. (Jest dużo Loa, a ten temat jest poświęcony lampom, a nie darom dla nich, będzie temat o darach dla Loa Oczko )

Lampy na Miłość mogą być dostosowane do przywrócenia utraconego kochanka lub wzmocnienia istniejącego związku.

Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, to zebrać składniki.

- Czarna sól
- Pół kokosa
- Oliwa z oliwek
- Ylang-ylang lub olejek z jaśminu (olejki eteryczne)
- Olejek z pomarańczy (olejek eteryczny)
- Olejek z cydru (olejek eteryczny)
- Czerwone płatki róż
- Kolendra
- Talerz na umiejscowienie tego wszystkiego
- Zapałki
- Petycję z prośbom o miłość (odsyłam do postu http://witchcraft.com.pl/T-petycja-do-loa--7938)
- Świeczka lub takie świeczki https://www.amazon.com/Round-Floating-Wi...B0064CEWD4 są genialne do lamp

A teraz jak zrobić taką lampę:

1. Wysyp czarną sól na środek talerza i pobłogosław.
("W imię Oshun/Erzuli lub Św. Barbary błogosławie tą czarną sól, niech wspomoże przynieść do mnie/N.N. (czyli osoby której ma to dotyczyć) miłość, tą którą najbardziej pragnę")

2. Połóż petycję na soli.

3. Na petycji umieść połówkę kokosa. (otworem do góry oczywiście Język )

4. Nalej 1/3 oliwy z oliwek do kokosa i pobłogosław.
("W imię Oshun lub Św. Rose błogosławie tą oliwę i napełniam mocą niech przyniesie dobrą miłość (bez zdrad, czystą i szczerą) i szczęście do mnie/N.N. które pragnę/pragnie")

5. Teraz dodaj 5 kropli olejku ylang ylang lub z jaśminu, 10 kropli olejku z pomarańczy i 5 kropli olejku z cydru do oliwy w kokosie i je pobłogosław.
("W imię Oshun lub Św. Rose błogosławie tą "mieszankę" niech sprowadzi miłość, szczęście, dobro itd. do mnie/N.N.")

6.Weź teraz płatki róż i wrzuć je do mieszanki w kokosie, (nie za dużo) oraz kolendry (dajemy mało, ponieważ nie chcemy przecież mieć tego walącego się wszędzie) i pobłogosław.
("W imię Oshun lub Św. Rose błogosławie te płatki róż i kolendrę i mówimy to co w poprzednim błogosławieństwie")

7. Delikatnie postaw świeczkę na oleju lub użyj tych świeczek i połóż na wodzie.

8. Zapal świeczkę i pobłogosław.
("W imię Oshun/Erzuli lub Św.Rose/Barbary błogosławie te świeczkę, niech jej światło wskaże drogę mojemu pragnieniowi, niech sprowadzi do mnie miłość, namiętność, szczęście, radość itd. Niech się tak stanie, taka ma wola")

Jakby co to wyjaśniam, że można do tego wybrać Loa(Oshun lub Erzuli) albo Świętych.(Św.Barbara lub Św. Rose)

Te lampy są o tyle dobre, ponieważ można je po staniu się twojej woli zgasić i odłożyć, aby użyć je następnym razem.

Mam nadzieje, że spodobał się wam temat o lampach oliwnych w Hoodoo. (Od razu uprzedzam, że będą następne, z różnymi zastosowaniami)
No i najważniejsze, życzę miłej zabawy przy tworzeniu lampy. Oczko

PS: Jakby coś było nie jasna, albo o zgrozo czegoś nie zapisałem w odpowiedni sposób (Madras to pytanie do ciebie) to proszę o uprzedzenie mnie o tym.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-03-2017, 20:58 {2} przez Nilvan.)
12-03-2017, 19:05
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Behemoth , LupusAlbum , Olimpia , Kruczek16

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB