Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wewnętrzny Ogień... Podstawy Eteryka
Autor Wiadomość
Eteryk Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 50
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Tęcza  Wewnętrzny Ogień... Podstawy Eteryka
W tym poradniku opiszę wam jak ja to robię i też napiszę jak zrobić to za pierwszym razem...
Miłego czytania.:D

1. Dla zielonych.
Usiądź przodem do ognia... Nic nie może cię od niego oddzielać... Może to być świeczka, ognisko lub kominek, jeżeli nie masz szyby...

Wyciągnij rękę w stronę ognia i wyczuj jak wydziela ciepło i energię w twoją stronę... Zamknij oczy i wyobraź to sobie... Następnie spróbuj pochwycić trochę tej energii i skieruj ją do serca... A z niego po całym ciele... Powinieneś/naś czuć mrowienie na całym ciele... Teraz zrób to ponownie tylko wczuj się w energię i spróbuj ją poczuć... Skup się na tym uczuciu... Jeżeli zapamiętasz to uczucie to od teraz może ci pomoc.

2. A Teraz wracamy do ognia. :D
Wejdź w trans i znajdź w sobie spokój, wycisz wszystkie myśli i emocje... Jak ci to się uda, zacznij szukać w sobie jądra, które będzie wydawać ciepło... Może pomoc wizualizacja...
Polecam szukanie zacząć od serca przez to, że miłość jest też rodzajem ognia... (Na swój sposób oczywiście).
Gdy znajdziesz w sobie tę drobinę ognia to spróbuj jej dotknąć, ale nie od razu na chama tylko powoli... Jakby to było coś delikatnego... Z czasem możesz to chwycić jakby w dłoń... Jeżeli jesteś na tym etapie, możemy przejść dalej... Zacznij powoli pobierać moc tego ognia, bardzo małym strumieniem. Z czasem Ogień przez to stanie się większy, a my będziemy mogli pobierać tego więcej.
Następnym etapem jest wykorzystanie tego ognia w celu ogrzania się...
Jeżeli umiesz już świadomie bez medytacji wyczuć ja iskierkę lub kule ognia (zależy od osoby). Zrób tak żeby ta energia rozprowadziła się po całym ciele... Powoli i równomiernie, ponieważ jeżeli wszystko na raz użyjesz to staniesz w ogniu...
Najlepiej nadaje się do tego teraz zima i deszczowa jesień. :D

Resztę rzeczy, które można zrobić opiszę kiedy indziej... W razie problemów piszcie na GG. :D Jest u mnie w profilu lub tu: 39009799.
Ciałem mym Stal,
Duszą mą ogień,
Mą krwią jest Chaos

Zapomniany przez Śmierć,
Nie znający Życia,
Nieobecny dla Magii,

Powstrzymałem cierpienie, by kroczyć przed siebie.
Mimo to, Dusza nadal jest pusta.
Więc modlę się, D'Oscyrion
10-25-2012, 21:21
Znajdź Posty Reply
Niklaus Offline
Psycholog Forumowy

Liczba postów: 78
Reputacja: 0
Podziękowania: -1
Podziękowano 0 razy w 0 postach
RE: Wewnętrzy Ogien... Podstawy Eteryka
Zgadzam się. Mógłbyś go troszeczkę rozwinąć.
04-10-2013, 18:31
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB