Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wsparcie snów
Autor Wiadomość
CadAveer Offline
Użytkownik

Liczba postów: 12
Reputacja: 1
Podziękowania: 1
Podziękowano 6 razy w 1 postach
Wsparcie snów
Znacie jakieś interesujące techniki wpływania na sny? Nie chodzi mi tu o żadne LD ani nic w tym stylu. Raczej o jakieś zewnętrzne metody, typu kamienie o odpowiednich właściwościach, talizmany. Uprzedzam, że jest to dziedzina, z którą dotychczas nie miałam do czynienia, ale chciałabym sprawdzić, jak tego typu rzeczy działają. Niestety trudno coś na ten temat znaleźć, bo wszelkie artykuły w internecie lub dostępne książki, na które udało mi się natrafić przypominają raczej wytwory straganowych wróżek.
03-19-2017, 19:16
Znajdź Posty Reply
Nilvan Offline
Praktykujący

Liczba postów: 95
Reputacja: 10
Podziękowania: 117
Podziękowano 49 razy w 26 postach
RE: Wsparcie snów
Jak zewnętrznie to np. jedzenie, napoje, zapachy. Można popróbować jakie jedzenie wywołuje w tobie określone sny itp. Wybacz zbyt wiele pomysłów nie mam.
Tak czy owak, życzę powodzenia. Oczko
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-19-2017, 19:26 {2} przez Nilvan.)
03-19-2017, 19:25
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Olimpia
Eryk88896 Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 131
Reputacja: 2
Podziękowania: 4
Podziękowano 16 razy w 11 postach
RE: Wsparcie snów
pusc muzyke cicho, np radio na dworze, lub za oknem, zeby gralo i bylo lekko slyszalne. Albo gdzies dalej w innym pokoju, bys mogl sie obudzic i slyszec lekko te radio. Jakas muzyke czy cokolwiek. Wszystko podczas snu zacznie sie znieksztalcac.
Tylko zeby cicho lecialo. Nie uzywaj sluchawek, nwm sam dlaczego. Kiedys zasypialem z sluchawkami muzyka leciala cala noc raz glosno raz cicho sprawdzalem nie bylo zadnych efektow w czasie snu. Jedynie przestawalem lubic juz ta muzyke ktora mi cala noc grala. Natomiast jak muzyka leciala np z radia z ogrodka sasiada na ktorym robotnicy cos tam puszczali i pracowali, lub na dole jak ktos puszczal muzyke i lekko slyszalem, to pojawialy sie sny z bardzo fajna znieksztalcona muzyka.
03-19-2017, 19:45
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB