Pilny problem
Autor Wiadomość
CadAveer Offline
Użytkownik

Liczba postów: 12
Reputacja: 1
Podziękowania: 1
Podziękowano 6 razy w 1 postach
Pilny problem
Wciągnęłam pewną bliską mi osobę w tematykę magiczną i niestety chyba mamy problem. Uznała ona, że może to być świetny sposób na jej brak powodzenia w życiu miłosnym. Doradziłam jej skorzystanie z któregoś z istniejących już rytów albo stworzenie własnego, jeśli czuje się na siłach. Ok, ok, spróbuje. Dziś się dowiedziałam, że postanowiła pójść na łatwiznę i odnalazła w odmętach internetu jakieś zaklęcie/klątwę, czy cokolwiek to jest, mające natychmiastowo zacząć przyciągać do niej mężczyzn. Na wszelki wypadek nie podam tu co to takiego, ale myślę, że znający się na rzeczy raczej załapią, jeśli wspomnę, że to coś podobno blisko związanego z satanizmem. No i się zaczęło. Nie wiem, czy ów twór rzeczywiście ma jakieś działanie, a jeśli tak to jakie, ale przyjaciółka panikuje, że coś jest nie tak. Na pytanie co, twierdzi jedynie, że nie powinna była tego robić...
Ktoś coś wie, jak to odwrócić, zniwelować działanie, jeśli oczywiście to jakiekolwiek działanie ma albo uspokoić biedactwo? W zamian przysięgam, że jej nawet nie wspomnę o tym forum, co miałam zamiar do niedawna zrobić.
03-20-2017, 00:37
Znajdź Posty Reply
Eryk88896 Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 131
Reputacja: 2
Podziękowania: 4
Podziękowano 16 razy w 11 postach
RE: Pilny problem
Nie znam sie na tym, ale mam mieszane uczucia co do tych wszystkich rzeczy. Niby cos szatanizm zly slysze. A czytalem sobie troche to "wtajemniczenie do hermetyzmu" xd przeciez to jest okultysta, a okultyzm to zwiazane chyba z szatanizmem, chyba ze sie myle, mozliwe xD Ale praktyki i inne rzeczy ktore tam byly stosowane, znalazlem pokrewne rzeczy we wspolczesnych ksiazkach i innych rzeczach. A wiekszosc tych praktyk to po prostu rzeczy na zasadzie usmiechaj sie do siebie, badz pewny siebie, wierz w siebie, badz pozytwnej mysli, oraz multum rzeczy pochodzacych z kosciola i roznego rodzaju religii.

Tak jak juz wspominalem nie znam sie, ale moge zasugerowac opcje xd
Powiedzmy ze kolezanka, szukala jakiegos zaklecia, znalazla je na jakiejs strasznej stronie lub ogolny opis sugerowal ze jest to niebezpieczne, zapewne czytala o jakis skutkach ubocznych tego, lub o tym ze to z szatanizmu i wgl i inne takie. Co w ogolnowiedzy ludzi jest przyjmowane jako zlo. Wiec chwila potrzeby dodala odwagi jak i checi by dzialac, po dzialaniu pojawila sie mysl o tym, ze moze popelnila blad, zaczela myslec trzezwo ostrozniej, i pojawily sie uczucia ze zrobila cos zlego, pojawil sie lęk, nawet jak przerazilo ja cos, co mogla sobie powiedziec ze cos zobaczyla, to tez mogl byc to wytwor lęku lub wyobrazni. Bardzo prosto jest spotęgować lęk w sobie samym. Mozna samemu w ciagu chwili zmienic swoj nastroj z normalny na totalnie przerazony, tak samo odwrotnie na mega szczesliwy. Np siedzisz sobie w ciemnosci i po prostu duzo myslisz o tym co tu moze byc, lub w nocy lazisz sobie i wyobrazasz sobie jak cos za toba jest i przy kazdym kroku jest coraz blizej i inne takie.

Kieruje sie bardziej w swoim zyciu czyms na zasadzie "uwierzyc znaczy zobaczyc" xd i jak na razie jeszcze nigdy w nic z takich rzeczy nie uwierzylem, bo nie zobaczylem. Wiekszosc tych "dziwnych" rzeczy uznalem za normalne juz dawno temu, gdy po prostu wyjasnilem sobie ze to nie zadne duchy czy inne rzeczy, czy glosy, czy inne takie tylko po prostu z czasem dochodzilem po kolei do wszystkiego samemu i zrozumialem, ze wszystko da sie wyjasnic.
03-20-2017, 02:51
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Nikodem
CadAveer Offline
Użytkownik

Masz rację, ale sprawa jest nieco bardziej skomplikowana. Sama średnio wierzę w te różne satanistyczne brednie, to znaczy wiem, że takie rzeczy istnieją, ale raczej nie da się znaleźć żadnych poważnych zaklęć na jakichś podejrzanych internetowych stronach. Jakby ktoś posiadał taką wiedzę, to by się nią raczej tak łatwo nie dzielił. Istnieje jednak możliwość, że to było coś szkodliwego i znajoma mogła wpakować się w jakieś bagno. Przeczytałam to zaklęcie i brzmi ono jak totalny bełkot, którego jednak chyba nie odważyłabym się na głos wypowiedzieć. Myślę, że sporo osób na początku swojej przygody z tego typu sprawami próbowało różnych, niekoniecznie mądrych rzeczy, ja też, no ale już nieco bardziej ogarnięta niż wtedy jestem i od niezweryfikowanych rzeczy z podejrzanych źródeł trzymam się z dala. No ale chyba trzeba się sparzyć, żeby się czegoś nauczyć. Mam nadzieję, że to serio jakaś bzdura i koleżanka tylko sobie teraz wmawia, bo wydaje się z nią być wszystko ok, tylko wczoraj panikowała, więc postanowiłam zasięgnąć rady na wszelki wypadek. A i na nadmierne powodzenie też jakoś nie zaczęła narzekać O matko
03-20-2017, 17:19
Znajdź Posty Reply
Eryk88896 Offline
Starszy użytkownik

Jak chce kolezanka miec nadmierne powodzenie u facetow to niech zacznie dbac o wyglad zewnetrzny. I byc aktywna spolecznie, duzo rozmawiac, duzo przebywac w roznych grupach, czy chodzic na imprezy. Dbac o wyglad zewnetrzny (nie malowac sie, chociaz tez) ale cwiczyc, chodzic na silownie czy biegac, czy inne takie i zdrowo sie odzywiac i usmiechac sie, a nie ponuro spogladac i ukrywac wzrok, utrzymywac kontakt wzrokowy z facetami, nawet wystarcza by czuc sie bardziej dowartosciowanym, nie ma takich ktorzy nie odpowiedzieli by usmiechem.

Gwarantuje ze pomoze 100 razy bardziej niz jakikolwiek rytual XD

A co do tej obawy o jakies rozne rzeczy, czy jej lęki teraz. Niech sie usmiechnie i bedzie pozytywnej mysli to wszystko zniknie xd Kazda obawa
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-20-2017, 17:44 {2} przez Eryk88896.)
03-20-2017, 17:42
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Nikodem
LupusAlbum Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 160
Reputacja: 20
Podziękowania: 67
Podziękowano 101 razy w 55 postach
Eryk88896, z jednej strony ma rację z drugiej strony nie znamy dokładnie całej historii, nie wiem jak owa koleżanka się zachowuje i co odczuwa, jak wygląda jej ciało astralne i wszystko co w okół niej się dzieje.
Czy może poprzez rytuał zwróciła na siebie uwagę jakiś innych negatywnych bytów, może podczas rytuału popełniła kilka błędów. Nie wiedziała, że trzeba odprawić go z oczyszczoną głową, a w myślach krążyły jej potwory i uczucie strachu. Nie od dziś wiadomo, że wystarczy "wykrakrać" nieszczęście. *Przykładowo mój dziadek od kilku dni non stop suszył mi głowę, że akumulator mi padnie. O dziwo padł xD".

Aczkolwiek czy same pozytywne działanie wystarczy? Z perspektywy mojej magicznej działalności jestem zdania, że nie na każdego to działa. Czasami ludzie mają zbyt słabą wolę by zmienić swoje myślenie, np. poprzez blokady.

Ja proponuje by dokładniej opisać stan koleżanki, sprawdzić czy coś nad nią nie wisi itp itd.

Co do atrakcyjności, wystarczy być pewnym siebie, gwarantuje, że żadna siłownia, dieta, ciuch czy świecidełko nie jest atrakcyjniejsze od pewności siebie. Szczególnie u kobiety. Oczko

Jeśli zechcesz, możesz napisać na priv, postaram się pomóc. Uśmiech

"niech będą sądzone czyny człowieka a nie jego godność
Actus hominis non dignitas iudicentur
"
03-20-2017, 18:57
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Sh3
qert Niedostępny
Starszy użytkownik

Liczba postów: 123
Reputacja: 4
Podziękowania: 38
Podziękowano 94 razy w 37 postach
Zrób jej czarnej herbaty, koniecznie wmów że to odtrutka i pomoże.
03-20-2017, 20:08
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Nikodem , tupajda
Eryk88896 Offline
Starszy użytkownik

Pewnosc siebie moze chwilowo sprawic, na jakis czas, ze czlowiek poczuje sie lepiej. Ale w koncu i tak poczuje to ze jest sam, lub ze nikt sie nim nie interesuje. Mozesz byc pewnym siebie czlowiekiem i siedziec caly czas w domu i nie wychodzic na spotkania z ludzmi, nie sprawi to ze zapuka do twych drzwi ktos kogo nie znasz i zacznie sie do ciebie otwierac. Najwazniejsze jest to by byc aktywnym, bo sama aktywnosc w grupie, obserwacja tego jak ludzie zachowuja sie w twoim otoczeniu daje ci juz poczucie ich emocji, np zartuja sobie i sie smieja ty rowniez zaczynasz sie smiac i byc bardziej usmiechnietym. Wystarczy przebywac z kims, nawet nie trzeba byc smialym, odwaznym, czy kims przystojnym, by poczuc sie lepiej. Kolezanka za duzo mysli o wszystkim, a zwyczajnie za malo robi. Pewnosci siebie tez nie nabierze z nikad. Chyba ze ma bardzo szeroką wyobraznie i zacznie wyobrazac sobie jakies super bajeranckie marzenia i wczuwac sie w nie, i zmieni swoja perspektywe myslenia. Ale bardzo latwo pozniej jest stracic taka moc :D Wystarczy chwila zwatpienia, chwila zapomnienia, chwila uzaleznienia od czegos, cos przez co oleje to i np wezmie papierosa pomysli o problemach, czy zrobi jakies inne rzeczy od ktorych moze byc uzalezniona.
Jak mnie cos meczy w srodku, to zazwyczaj najlepszym sposobem na pozbycie sie kazdego syfu, jak i innych rzeczy jest po prostu zwrocenie uwagi na cos innego, albo pozytywne myslenie (chociaz to jest ciezko, gdy czujesz sie slabo i chcesz czuc sie dobrze). Dobrym przykladem jest wyjsc w zime na spacer lekko ubranym, odczuwasz ze ci zimno, myslisz o tym caly czas i zgrzytasz zebami. A wystarczy odwrocic uwage od tego, bardzo latwo mozna odwrocic uwage od tego np wlaczajac muzyke, albo rozmyslajac o czyms, praktycznie czlowiek przestaje zgrzytac zebami nie odczuwa ze mu zimno, a nawet czuje ze mu cieplej.
03-20-2017, 20:51
Znajdź Posty Reply
qert Niedostępny
Starszy użytkownik

Liczba postów: 123
Reputacja: 4
Podziękowania: 38
Podziękowano 94 razy w 37 postach
Eryk88896 a jak boli Cię ząb to jesz tabletki czy idziesz do dentysty? Odwrócenie uwagi nie rozwiązuje problemu, budowa swojego EGO na tak kruchych fundamentach spowoduje prędzej czy później upadek, tylko pytanie z jak bardzo wysoka.
03-20-2017, 21:00
Znajdź Posty Reply
Eryk88896 Offline
Starszy użytkownik

O odwroceniu uwagi mialem na mysli to ze poprawia to latwo samopoczucie w srodku. Natomiast to co zmienia fakty to czyn, a nie pewnosc siebie czy rozmyslanie nad czyms lub inne rzeczy. Bo jak moze sie ktos za nia ogladac, kazdy sobie moze mowic ze jest taki i taki, liczy sie wnetrze, czy inne pierdoly, kazdy po najmniejszej linii oporu stara sie wmowic sobie ze jest wyjatkowy oryginalny, a w rzeczywistosci nie chce mu sie pracowac nad soba, dlatego za takiego sie uwaza i uznaje ze zasluguje na wszystko co najlepsze nie dajac od siebie nic. Po prostu niech szczerze przed soba przyzna co robi by miec zainteresowanie chlopakow, sam fakt o tym ze szukala jakis zaklec swiadczy o tym ze nic z tym tak naprawde nie robila bo sie jej nie chcialo, tak jak wiekszosci osob sie nie chce pracowac nad soba. Kazdy woli powiedziec taki juz jestem trafi swoj na swego xdd a potem jedno ruszy dalej, a drugie zostanie w tyle bo sie nie chce.
03-20-2017, 22:30
Znajdź Posty Reply
CadAveer Offline
Użytkownik

Dzięki za wszystkie rady, ale naprawdę nie obchodzi mnie jak podrywać/szukać przyjaciół/zwiększać pewność siebie. O to zapytałabym na forum psychologicznym, a nie tutaj.
Na razie nic złego się nie dzieje. Koleżanka stwierdziła, że w razie czego uda się do księdza. W sumie to jestem ciekawa jego reakcji, kiedy powiedziałaby, że odprawiała satanistyczne rytuały, ale miejmy nadzieję, że nie będzie potrzeby.
03-21-2017, 20:04
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB