Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Możesz robić co chcesz. Sztuka autohipnozy - Jan Becker
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,084
Reputacja: 85
Podziękowania: 925
Podziękowano 1295 razy w 644 postach
Możesz robić co chcesz. Sztuka autohipnozy - Jan Becker
Zapraszam do zakupu książki: https://talizman.pl/193263-mozesz-robic-...11120.html
I na stronę wydawnictwa: http://www.studioastro.pl

[Obrazek: mozesz-robic-co-chcesz-sztuka-autohipnozy.jpg]

Nie mogłam się doczekać aż dostanę tą książkę! :D
Nie tak dawno recenzowałam inną książkę Pana Jana Beckera: http://witchcraft.com.pl/T-zrobisz-co-ze...niki--7770
I ten Pan stał się jednym z moich ulubionych autorów! <3
A doprawdy nie jest ich wiele! Zwłaszcza w dziedzinie hipnozy i autohipnozy, bo konkretnie jest ich dwóch wliczając właśnie Pana Jana.

Autor mnie oczywiście nie zawiódł i w pełni jestem usatysfakcjonowana czasem, który spędziłam na przeczytaniu tej pozycji.

Co takiego ukrywa zawartość?
Oczywiście znajdują się w niej podstawy autohipnozy... czym jest, na czym polega, jak zacząć itp. Pan Jan wyjaśnia także takie emocje jak strach czy złość, a także takie negatywne stany jak brak pewności siebie czy kompleksy... ogólnie wszelkie negatywne nastroje no i oczywiście daje praktyczne ''lekarstwa'' jak sobie z nimi poradzić i je odwrócić! Pomaga zrozumieć nie tylko siebie, ale także człowieka ogólnie...

Jest wiele na temat ludzkiego zachowania, cech charakteru i... sposobów by stać się lepszym człowiekiem... by zneutralizować nasze wady, a nawet całkiem się ich pozbyć! Znajdziemy tutaj także praktyczne rady, jak zerwać z nałogami! Czy jak... zatrzymać wzrokiem negatywne myśli, które pojawiają się w naszym umyśle. Jak zmienić swój nastrój. Jak poprawić swoje zdrowie.
Po prostu... jak stać się takim człowiekiem jakim zawsze byś chciał być. Dzięki pozycji Jana Beckera możesz zrobić sobie projekt samego siebie i... pracować nad tym, abyś stał się właśnie tym projektem!

A wszystko dzięki, mocy naszego umysłu, dzięki autohipnozie, szeregu wizualizacji, medytacji, ćwiczeń i technik, które przekazuje nam autor w tej pozycji.

Weź życie w swoje ręce... przeczytaj ''Możesz robić co chcesz'', a uwierzysz i zobaczysz, że NAPRAWDĘ możesz robić co chcesz! Przed Tobą czysta kartka papieru nieograniczonych możliwości! Wystarczy tylko sięgnąć po ten poradnik, przeczytać i... zacząć praktykę, a potem cieszyć się ze zmian, które sam wniosłeś w swoje życie!

Gwarantuje 100% satysfakcji! Uśmiech
Polecam każdemu zarówno tą pozycję jak i inne książki Pana Beckera.

Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
03-23-2017, 14:45
Znajdź Posty Reply

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB