Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niepewność
Autor Wiadomość
CadAveer Offline
Użytkownik

Liczba postów: 12
Reputacja: 1
Podziękowania: 1
Podziękowano 6 razy w 1 postach
Niepewność
Witaj Szczęściarzu

Nie mogę powiedzieć, bym była osobą nieszczęśliwą, czuję jednak dużą niepewność dotyczącą mojej przyszłości. Może z Twoją pomocą się jej pozbędę.
Chodzi konkretnie o 3 kwestie.
1. Wybór drogi życiowej
Mógłbyś mi powiedzieć w jakim kierunku powinnam pójść? Spróbować zrealizować swoje marzenie, wiedząc jak trudna i ryzykowna droga przede mną, czy wybrać coś innego, prostszego, bezpieczniejszego i zaryzykować, że nigdy sobie nie wybaczę, że stchórzyłam? Czy może postąpić jeszcze inaczej?
I niezależnie od tego, czy mógłbyś mi powiedzieć, do czego mam predyspozycje? Może akurat to się pokryje, z którymś z moich planów.
2. Przyjaźń
Czy uda mi się utrzymać przyjaźń, na której tak bardzo mi zależy, czy jednak komuś uda się ją zniszczyć? Czy w ogóle ta przyjaźń jest warta wszystkich moich poświęceń? I co powinnam zrobić, by poznać nowych przyjaciół?
3. Miłość
Czy w najbliższym czasie zwiążę się z kimś? Jeśli tak, to mógłbyś mi powiedzieć o tym więcej?

Wiem, że mam wiele pytań, ale oczywiście nie oczekuję odpowiedzi na wszystkie. Będę wdzięczna, jeśli w ogóle zechcesz mi pomóc i poświęcić trochę swojego czasu i odpowiesz w sposób, który uznasz za odpowiedni.

Trudno mi powiedzieć, co konkretnie kojarzy mi się ze szczęściem, ale myślę, że to zdjęcie w jakiś sposób pasuje

[Obrazek: Moscow_Rivers_Russia_502334.jpg]
03-29-2017, 19:07
Znajdź Posty Reply

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB