Czołem!
Autor Wiadomość
Maximus Offline
Myśliciel

Liczba postów: 5
Reputacja: 0
Podziękowania: 7
Podziękowano 3 razy w 2 postach
Czołem!
Po miesiącu mojego przebywania na tym forum nadszedł czas bym się przywitał z tutejszą społecznością. Podzielę się z tej okazji kawałkiem mojej historii:

Moja droga z ezoteryką zaczęła się jakieś 5-6 lat temu, gdy starsza koleżanka była dla mnie jak sensei i nauczyła mnie medytacji i lucid dreamingu. (Nauczyła mnie też zapisu run ale nie jestem jeszcze tak oczytany w magii by stwierdzić czy mi się to przyda.)

Później zacząłem się uczyć na własną rękę, odkrywałem sposoby medytacji, uczyłem się o punktach witalnych, poznałem i zacząłem stosować kuji kiri. Ogólnie fascynowała mnie wschodnia kultura.

Rok temu poznałem czym jest OBE i razem z przyjacielem krążyłem w tematach LD i OBE. Znaliśmy się już wcześniej ale wielkie poszukiwania zaczęliśmy, gdy wydarzyły nam się takie same sny, sny o tej samej tematyce i raz wspólny sen. Dotyczyły pewnej tajemnicy którą chcemy odkryć. Mogę się podzielić o czym to było, jeżeli chcielibyście jakoś pomóc. Hmm

Czytałem różne książki i głód informacji sprawił, że wpadł mi w ręce link do biblioteki The Temple of Solomon the King czy coś takiego. Byłem zbyt mało oczytany więc postanowiłem zacząć od podstaw. Wyguglowałem kilka haseł i znalazłem się tu Uśmiech

Pochłaniając kolejne posty stwierdziłem, że to że tu jestem nie stało się bez powodu. Wiele ćwiczeń i teorii o których tu wyczytałem już znałem i wykonywałem nieświadomie przez długi czas, bez konkretnej wiedzy od kogokolwiek, po prostu z własnych kontemplacji.

Chciałbym przeczytać wszystko co znajduje się na tym forum i odkrywać dalej kolejne rozdziały mojej przygody.
[Obrazek: 9au60cbnxmcx.gif]
04-15-2017, 00:03
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Olimpia
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,086
Reputacja: 85
Podziękowania: 928
Podziękowano 1298 razy w 645 postach
RE: Czołem!
Część!
Bardzo ciekawe jest to co napisałeś. Uśmiech
Mam nadzieję, że uda Ci się wszystko przeczytać na forum (trochę tego jest) i będziesz usatysfakcjonowany ze swoich ''znalezisk''.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
04-16-2017, 14:18
Znajdź Posty Reply
wena Offline
Leniwa Szumowina

Liczba postów: 390
Reputacja: 13
Podziękowania: 64
Podziękowano 72 razy w 32 postach
RE: Czołem!
Witaj, udanego pożywiania sie wiedza :D
"Pamiętaj: w co umysł może uwierzyć, to umysł może osiągnąć...." = Napoleon Hill

----------------------------

[Obrazek: tumblr_omilcy7mzi1ue04pxo1_250.gif]
04-20-2017, 08:43
Znajdź Posty Reply

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB