Prośba o pomoc.
Autor Wiadomość
Violaceus Offline
Neofita

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Prośba o pomoc.
Witam!

Czy istnieje możliwość uaktywnienia trzeciego oka?
Od dość długiego czasu potrafię przewidzieć co się wydarzy, mam przeczucie/intuicję która nasila się wraz przed wybiciem "godziny zero" (czyt. chwile przed wydarzeniem) są to dość natrętne myśli i zaraz okazuje się, że się to sprawdza.
Często kiedy czegoś sobie życzę w myślach spełnia się to (nie życzę nikomu źle).
Intuicja również podpowiada mi wiele rzeczy co powinnam a czego nie powinnam zrobić.
Wcześniej pałałam się również magią miłosną, drobnymi zaklęciami które wykonywałam z powodzeniem, używam tarota choć obecnie nie tak często jak kiedyś. Zapalam kadzidła z intencją etc.
Nigdy nie skupiałam się szczególnie na uaktywnieniu trzeciego oka, nie medytowałam (próbowałam ale krótkotrwale i szybko z tego zrezygnowałam). Czy mimo to może mi ktoś "mądry" powiedzieć czy to sprawka trzeciego oka? Czuję często, że posiadam w sobie coś na kształt daru który mogłabym rozwinąć jednak brak mi determinacji by do tego dążyć w szczególny sposób. Czuję, że coś we mnie magicznego siedzi może jakkolwiek to zabrzmi mam w sobie coś z "czarownic" ? Magia towarzyszy mi od wielu lat ale od ok roku/dwóch po praktykowaniu rytuałów i zagłębienie się chwilowe w tarota czuje, że widzę i czuję więcej.. Czy może ktoś mi to wyjaśnić bo sama tego nie rozumiem... Dziękuję bardzo!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-18-2017, 18:49 {2} przez Neaxx.)
05-09-2017, 21:31
Rubinowa Offline
Neofita

Liczba postów: 9
Podziękowania: 0
Podziękowano 6 razy w 3 postach
RE: Prośba o pomoc.
Wydaje mi się, że koleżanka już tutaj nie zagląda, ale spróbuję odpowiedzieć jeśli komuś się to przyda.
Jak zawsze - podkreślam - ja mistrzynią nie jestem.
Trzecie oko to czakra trzeciego oka - którą każdy posiada. I są różne teorie co do bycia 'czarownicą' *szok i niedowierzanie*

Niektórzy wieżą, że jedni się rodzą z darami, naturalnym potencjałem do czaru, inni go dopiero z czasem w sobie odkrywają i muszą trochę więcej popracować. Inni z kolei uważają, że 'czarownicami z urodzenia' są ludzie, którzy rodzą się z częściową lub całkowicie otwartą czakrą trzeciego oka. I jest trzecia teza jaka odrzuca bycia 'urodzoną czarownicą'.

Wracając do głównego pytania - CZY DA SIĘ UAKTYWNIĆ TRZECIE OKO? Tak, to po prostu otwarcie i utrzymanie przepływu życiowej energii przez ową czakrę. ALE...

Ale wymaga to konsekwencji i pracy. Nie wchodząc w powyższe teorie głębiej co do tej tezy to przede wszystkim medytacja, praca nad otwarciem owej czakry, jak np. wizualizacja oraz rozwój owej czakry - czyli dla przykładu - ćwiczenia dotyczące intuicji. Nie da się otworzyć i utrzymać przepływu energii przez czakrę bez konsekwencji. NIGDY nie ma jednorazowego, wielkiego otwarcia, zlotu czarownic, picia szampana i już nigdy owa czakra 'nie zgaśnie'. Bycie czarownicą to przede wszystkim praca z tymi kluczowymi punktami w naszym jestestwie - czy to fizycznym czy duchowym, to samozaparcie i dyscyplina. Nie musisz od razu zaczynać od zaawansowanego poziomu - znajdź najpierw metody medytacji jakie Ci odpowiadają. Po włączeniu medytacji zobaczysz jak zmieni się Twoje życie.

Co do rzeczy, które Cię spotkały to tak - są one związane z czakrą trzeciego oka w większości. Czakra ta jest nierozerwalnie powiązana właśnie z intuicją i każda interakcja z naszą intuicją zachodzi w oparciu o energię czakry trzeciego oka.
06-13-2017, 00:40
 Podziękowali: Olimpia , tupajda
Sanctuary Mirror Offline
Użytkownik

Liczba postów: 30
Podziękowania: 1
Podziękowano 10 razy w 7 postach
Medytuj słowo szyszynka [eng. pineal gland]
Jeśli chcesz zgłębić tajniki 3ciego oka.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-18-2017, 18:49 {2} przez Neaxx.)
06-17-2017, 12:25
Cyjanek987 Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 126
Reputacja: 17
Podziękowania: 152
Podziękowano 142 razy w 64 postach
Czakra trzeciego oka jest aktywna zawsze i u każdego, bowiem jej praca dla zdrowia jest tak ważna jak np serca, wątroby czy żołądka. Gdyby czakra trzeciego oka nie była aktywna, skutki tego odczułby jej właściciel zarówno na poziomie fizycznym jak i duchowym. To co powszechnie jest nazywane jej otwarciem czy uaktywnieniem jest tak naprawdę oczyszczeniem jej ze wszystkich zatorów oraz innych problemów i zsynchronizowaniem jej pracy oraz organów wchodzących w jej skład lub ściśle z nią pracujących z naszą wolą. Możesz wpłynąć na to z płaszczyzny fizycznej np dbając o szyszynke (jedząc więcej kakaa, ograniczając fluor itd, metod znajdziesz multum w Internecie) lub poprzez jej pobudzanie (mechanicznie poprzez działania energetyczne lub poprzez jogę Dharanę) oraz jej oczyszczanie.
"Jeśli chcesz upiec szarlotkę, najpierw musisz stworzyć wszechświat" Carl Sagan
06-17-2017, 13:50
 Podziękowali: Nilvan , Sea , Nikodem
ChArMeR Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 81
Reputacja: 2
Podziękowania: 17
Podziękowano 9 razy w 4 postach
Oczyszczając/otwierając/ładując czarkę trzeciego oka pamiętaj aby robic tez to po kolei. Skakanie z czakry do czakry nie jest wskazane.Mało tego jak jedna czakra się zanieczyści, zablokuje to mozna odczuć tego skutki czy "blokady" itp. Energia powinna przepływać przez wszystkie czakry odpowiednio. Ogólnie dobrze jest dbać o wszystkie czakry. Medytacja/mantry mogą byc niezbędne xD Na youtubie mozna znaleźć tez specjalne utwory/sekwencje dźwięków które pobudzają dane czakry. Powodzenia Uśmiech Ćwiczeń znajdziesz multum. Często jak swędzi trzecie oko (miejsce między brwiami nad nosem) oznacza otwarcie,odblokowanie czakry Oczko
06-18-2017, 19:19

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB