Akura/Acura + sprawdzenie
Autor Wiadomość
Anderwolf Offline
Wilkołak

Liczba postów: 53
Reputacja: 1
Podziękowania: 8
Podziękowano 16 razy w 9 postach
Akura/Acura + sprawdzenie
Mam do was jedno pytanie i prośbę:
1. Czy mówi wam coś wyżej wspomniana nazwa tego bytu, demona czy innego pasożyta?
2. Mógł by ktoś sprawdzić czy coś czasem na mnie nie żeruje itp.?
Dzięki z góry. Oczko
06-09-2017, 20:54
Znajdź Posty Reply
Anderwolf Offline
Wilkołak

RE: Akura/Acura + sprawdzenie
Dzięki można na was liczyć.
06-12-2017, 19:52
Znajdź Posty Reply
Rubinowa Offline
Neofita

Liczba postów: 9
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 6 razy w 3 postach
Jestem tutaj świeżaczkiem, więc raczej nie będę zbyt przydatna, ale szukając swojej istoty trafiłam na podobne imię, co pierwsze napisałeś. Napisałam do kolegi, który jest Japończykiem (bo wcześniej szukałam wszędzie gdzie szukałam i nie było w ogóle nic podobnego), ale być może chodzi Ci o 'Akurojin-no-hi' zwane potocznie Akurą? Jeśli tak to jest to pomniejszy demono-duch z japońskiego folkloru pochodzący z prefektury Mie. Według tego co powiedział mi kolega w uproszczeniu - istota ta może do naszego świata przejść tylko z deszczem w nocy, a w przypadku trafienia na to należy uciec, ponieważ sprowadza to chorobę na każdego kto wejdzie w interakcję z tym. Z tego co przyjaciel mi wytłumczył - pełne imię 'Akurojin-no-hi' oznacza płomień Boga złej drogi.
Co do drugiego nie chcę wchodzić w kompetencje ludzi pewnie bardziej doświadczonych Uśmiech
06-12-2017, 23:22
Znajdź Posty Reply
Szczęściarz Offline
Smaragdus Felix

Liczba postów: 460
Reputacja: 29
Podziękowania: 464
Podziękowano 353 razy w 149 postach
Skan wykazał obecność czegoś przyjaznego pokroju psa ale nie jakiegoś pokaźnego tylko bardziej mopsa/baseta.
Doświadczyłem też obecności czegoś bardzo negatywnego co kryło się w cieniu(trudno to nazwać) i oddaliło się na mój widok( jestem świeżo po MROPie).
Nie wiem czy wróci acz nie powinno.
[Obrazek: apolud5d75d.png]
06-13-2017, 08:45
Znajdź Posty Reply
Anderwolf Offline
Wilkołak

(06-12-2017, 23:22)Rubinowa napisał(a): Jestem tutaj świeżaczkiem, więc raczej nie będę zbyt przydatna, ale szukając swojej istoty trafiłam na podobne imię, co pierwsze napisałeś. Napisałam do kolegi, który jest Japończykiem (bo wcześniej szukałam wszędzie gdzie szukałam i nie było w ogóle nic podobnego), ale być może chodzi Ci o 'Akurojin-no-hi' zwane potocznie Akurą? Jeśli tak to jest to pomniejszy demono-duch z japońskiego folkloru pochodzący z prefektury Mie. Według tego co powiedział mi kolega w uproszczeniu - istota ta może do naszego świata przejść tylko z deszczem w nocy, a w przypadku trafienia na to należy uciec, ponieważ sprowadza to chorobę na każdego kto wejdzie w interakcję z tym. Z tego co przyjaciel mi wytłumczył - pełne imię 'Akurojin-no-hi' oznacza płomień Boga złej drogi.
Co do drugiego nie chcę wchodzić w kompetencje ludzi pewnie bardziej doświadczonych Uśmiech

Całkiem ciekawa teoria ale szczerze wątpię, mimo że jakiś czas temu była dosyć duża burza w mojej okolicy.

Cytat:Skan wykazał obecność czegoś przyjaznego pokroju psa ale nie jakiegoś pokaźnego tylko bardziej mopsa/baseta.
Doświadczyłem też obecności czegoś bardzo negatywnego co kryło się w cieniu(trudno to nazwać) i oddaliło się na mój widok( jestem świeżo po MROPie).
Nie wiem czy wróci acz nie powinno.

Właśnie poszlaki (to że kryło się w cieniu) i research, który zrobiłem prowadzi mnie do tego iż dana istota to Akura zły duch szamański lub coś w tym stylu. Byty żywią się ciemnością i strachem, nienawidzą zieleni (koloru i roślin), kadzideł i piosenek świątecznych i dla dziec(???). Na razie tylko tyle wiem.
Ps. Dziękuje ci bardzo Szczęściarzu.
06-13-2017, 14:03
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB