Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy odbicie tego co sie dostało moze skutkować konsekwencjami ?
Autor Wiadomość
ChArMeR Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 81
Reputacja: 2
Podziękowania: 17
Podziękowano 9 razy w 4 postach
Czy odbicie tego co sie dostało moze skutkować konsekwencjami ?
Czy jeżeli ktos w przeszłości bardzo kogoś skrzywdzi i obie osoby praktykują magię i jeżeli odbiła to osoba skrzywdzona czasem nie panująca świadomie nad myślami z bólu (czasem zło życzenie ), z powodu cierpienia, podstawnego. Przez ten cały ból i cierpienie - podkreślam, że prawdopodobnie była prześladowana (emocjonalnie,stalking itp) moze ponieść odpowiedzialność w zyciu magicznie bądź karmiczną? No ze względu na wiarę tej osoby w zasady Trójpowrotu nie wiem czy ten ból był tak silny czy wróciło potrójnie ale doszło do tragedii po kilku latach. Tamta osoba miała problemy psychiczne co skrzywdziła a osoba skrzywdzona jest w szoku i strasznie sie obwinia za złe myślenie ;( Jak jej pomoc ? Czy mozna te ofiarę jakos oczyścić magicznie szczerze żałować. Czy po prostu wróciła sprawiedliwość. Osoba ktora skrzywdziła miała problemy psychiczne prawdopodobnie i targnęła sie na życie. Ale ofiara boi sie ze to jej wina. Temat bardzo trudny Smutny ale mozna jakos odciąć konsekwencje, oczyścić itp. Kto by pomyślał, ze to tak bedzie co nie ? Sam jestem w szoku. A moze nie ma sie co martwić ? Bo osoba skrzywdzona jest dobra pomoca i empatyczna, otaczała szczera miłością czy troską życiową a tak została skrzywdzona przez osobę ktora jak widać nie doceniała ;( co sądzicie ? Nie wiem jak pomoc tej osobie... ale odkąd ta ofiara dowiedziała sie o tym jest jej złe... a moze to wgl nie ma zwiazku ?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-19-2017, 20:47 {2} przez ChArMeR.)
06-19-2017, 20:36
Znajdź Posty Reply
Szczęściarz Offline
Smaragdus Felix

Liczba postów: 461
Reputacja: 29
Podziękowania: 465
Podziękowano 352 razy w 149 postach
RE: Czy odbicie tego co sie dostało moze skutkować konsekwencjami ?
Spróbuję to naprostować bo nie wiem czy dobrze rozumiem:
Były dwie osoby praktykujący Magię
Pierwsza - niezrównoważona psychicznie
Druga - Dobrotliwa i była prześladowana

Ta Pierwsza zrobiła coś złego tej Drugiej. Po tym ta Druga miała problemy emocjonalne.
Po jakimś czasie ta Pierwsza targnela się na swoje życie, a ta Druga się o to wini - tak?

Karma, Trójpowrót, Odbicie - ludzie różnie to nazywają. Niektórzy w to nie wierzą, prawdopodobnie dla usprawiedliwienia, że jednak można być chujem. Jak widać, nie warto. Niech ta Druga nie martwi się, bo to nie jest jej wina - taki Powrót nie jest zależny od wiary danej osoby on poprostu działa. Jeżeli to było Odbicie jakijeś tarczy to wolę nie myśleć co by było gdyby takiej tarczy nie było - wtedy ta Druga miała by problem. Gdyby jednak ta Pierwsza nie zaczęła działać Magicznie przeciwko drugiej osobie to nie było by żadnego problemu - prawdopodobnie. Bo nie zawsze wiadomo czy ta próba samobójcza jest wynikiem akurat tego.
Poza tym - tragedia jak napisałeś nastąpiła dopiero po kilku latach. To trochę dużo czasu jak na taki wniosek.
[Obrazek: apolud5d75d.png]
06-20-2017, 09:07
Znajdź Posty Reply
ChArMeR Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 81
Reputacja: 2
Podziękowania: 17
Podziękowano 9 razy w 4 postach
Tak dokładnie tak jak mówisz. Tez mi sie tak wydaje. Mało tego ta osoba,ktora targnęła sie na swoje życie interesowała sie i praktykowała dodatkowo ciemną,mroczna,czarna magię podchodząca pod demony wiec szczerze rozmawiałem i mówiłem ze mize to skutek igrania z niebezpieczeństwem i demoniczną-czarną magią. Nie kazdy sie nadaje psychicznie na to... z innej strony mógł cos przywołać.... teraz nigdy sie nie dowiemy. W każdym razie ta poszkodowana osoba obwinia sie ( bo myślała na zasadzie a niech wróci to do niego...,niech poczuje to co ja..., niech sprawiedliwie pożałuje...) bla bla.... Ja osobiście bym to olał i czynił dobre rzeczy by odpracować karmę, ale tamta osoba jest delikatna bardzo. W sumie to ja nie wiem czy ta pierwsza osoba (co skrzywdziła) wysyłała coś mega złego magicznie ale moge podejrzewać, że tak bo to była podobno bardzo mściwa osoba a w tym wypadku sobie coś ubzdurała... ty bardziej chodzi o cierpienie tej skrzywdzonej i jej myslenie i emocje, że mogła nawet nieświadomie coś puścić - a emocje i ból, cierpienie były wielkie... o to sie boi czy za to odpowie i czy to to spowodowało... to co spowodowało...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-20-2017, 16:55 {2} przez ChArMeR.)
06-20-2017, 10:17
Znajdź Posty Reply
Szczęściarz Offline
Smaragdus Felix

Liczba postów: 461
Reputacja: 29
Podziękowania: 465
Podziękowano 352 razy w 149 postach
Wait targneła się na swoje życie, ale tak na Amen? :O
Po drugie nie trzeba uprawiać specjalnej Magii żeby stała się czarna. Poprostu jest to działanie Magiczne dla własnej korzyści i przeciwko drugiej osobie.
[Obrazek: apolud5d75d.png]
06-20-2017, 19:29
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB