Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Discord
Autor Wiadomość
Goutek Offline
Leniwiec Forumowy

Liczba postów: 105
Reputacja: 4
Podziękowania: 65
Podziękowano 35 razy w 22 postach
Discord
Ostatnio został założony discord forumowy. Póki co jest on "w budowie" bo trzeba jeszcze pozmieniać kilka rzeczy ale jest on już aktywny. Na serwer może wejść każdy, discorda nie trzeba pobierać, można korzystać z niego na przeglądarce.

Tutaj macie link: https://discord.gg/XFeDXY9
Kto chce poruszyć świat, niech najpierw poruszy siebie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-01-2018, 16:55 {2} przez Nikodem.)
06-20-2017, 16:55
LupusAlbum Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 156
Reputacja: 20
Podziękowania: 67
Podziękowano 99 razy w 54 postach
RE: Discord
A ja mam pytanie, po co to?

"niech będą sądzone czyny człowieka a nie jego godność
Actus hominis non dignitas iudicentur
"
06-22-2017, 14:46
 Podziękowali: tupajda
Goutek Offline
Leniwiec Forumowy

Liczba postów: 105
Reputacja: 4
Podziękowania: 65
Podziękowano 35 razy w 22 postach
Lepsza komunikacja od forumowego shoutboxa, zwłaszcza pisanie pw jest wygodniejsze. najważniejsze to chyba możliwość rozmowy głosowej Język
Kto chce poruszyć świat, niech najpierw poruszy siebie.
06-22-2017, 21:34
 Podziękowali: Kangur
LupusAlbum Offline
Wtajemniczony

Wydaje mi się, że robienie takich chatów jest bezsensu, zamiast promować chat forumowy to jeszcze wysyłamy ludzi po jakiś obcych stronach. I tak mało osób wchodzi na chat (w porównaniu do kiedyś), w taki sposób możemy doprowadzić do całkowitego wymarcia chatu forumowego, co za tym idzie forum znacząco ucierpi. Ja bym proponował jakieś konkursy na chacie czy coś podobnego może. Uśmiech

"
06-23-2017, 10:18
 Podziękowali: Olimpia , tupajda
ChArMeR Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 81
Reputacja: 2
Podziękowania: 17
Podziękowano 9 razy w 4 postach
Ja także jestem takiego zdania... jak ostatnie osoby przeniosą sie na osobny chat to juz nikogo tu nie bedzie ;( przecież mozna wymieni sie innymi kontaktami typu FB. Sa tez privy a chat tutaj tez jest...forum juz cierpi ;( siedze tutaj juz 2 tygodnie po przerwie i niestety totalne pustki... niech ostatnie osoby nie uciekają bo stracimy azyl wiedzy i komunikacji tylko pewne osoby bedą wiedziały i osobnym sposobie a co z reszta ? Co z nowymi użytkownikami ? Forum niestety przechodzi teraz gorszy czas wiec walczmy i utrzymujmy go ;( co do rozmów głosowych to mnie np osobiście to nie jara a tez nie zawsze mozna rozmawiać tez nie mieszkam sam a jakis specjalnie nie chce zeby inni słyszeli i rozmowach o magii... teraz jest telefon itp zawsze mozna odpisać nawet w drodze siedząc w autobusie. Rozmawiać nie zawsze mozna xD
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-23-2017, 13:02 {2} przez ChArMeR.)
06-23-2017, 12:59
 Podziękowali: Olimpia , tupajda , Nightmare
Nikodem Offline
* * * * *

Liczba postów: 119
Reputacja: 23
Podziękowania: 250
Podziękowano 202 razy w 82 postach
Ja bym nie przesadzał z tym dramatyzowaniem.

Czatboks jest bardzo ograniczony - za do discord daje masę możliwości - ponadto discord służy jako platforma komunikacyjna w różnych grach online, co sprawia, że wielu użytkowników mogłoby siedzieć na witchcraftowym discordzie w międzyczasie siedzenia na innych czatach, na których i tak siedzą.

Ponadto na Forum siłą rzeczy są artykuły i poważne dyskusje - rozbudowane wątki, rozbudowane problemy, rozbudowane rozwiązania.

Natomiast discord służy GŁÓWNIE do komunikacji natychmiastowej - i robi to o wiele sprawniej niż forumowe PW, lub czatboks.

Ja bym raczej obstawiał, że jeśli komuś ogarniętemu w temacie będzie się chciało - zorganizować podpięcie discorda do Forum na stałe.
(np. zamiast czatboksa - co pewnie jest do zrobienia dla jakiegoś programisty/wykoksanego informatyka) ;]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-23-2017, 13:47 {2} przez Nikodem.)
06-23-2017, 13:46
LupusAlbum Offline
Wtajemniczony

A co to za problem rozbudować "Czatboksa"? :D Trzeba wziąć za rogi ziomeczka który zajmuje się kodami strony i podsunąć mu parę pomysłów. Język

"
06-23-2017, 16:08
Nikodem Offline
* * * * *

Liczba postów: 119
Reputacja: 23
Podziękowania: 250
Podziękowano 202 razy w 82 postach
Nie zrozumiałeś.

Problemem czatboksa nie jest tylko jego ubogość, ale i konieczność śledzenia TYLKO i WYŁĄCZNIE strony Witcha. ;]

Natomiast discord jest wykorzystywany często i powszechnie w różnych dziedzinach - więc łatwiej z niego korzystać i mieć też wgląd w witchcraftowe tematy.
06-23-2017, 16:12
LupusAlbum Offline
Wtajemniczony

Ale nie krzycz :C nie każdy jest tak błyskotliwy jak Ty Język mi dużo czasu zajmuje przyswojenie ile jest 3 * 4 a co dopiero takie rzeczy. :D

"
06-23-2017, 16:46

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB