Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Byt kosmiczny związany z aniołami
Autor Wiadomość
Anderwolf Offline
Wilkołak

Liczba postów: 53
Reputacja: 1
Podziękowania: 8
Podziękowano 16 razy w 9 postach
Byt kosmiczny związany z aniołami
Potrzebuję pomocy z bytem, który pojawił się w moim otoczeniu. Zaczęło się od tego że iż koledzy z forum wyczuli tutaj pewnego jego mościa i tak zaczęło się interesowanie nim i dedukcja. Korzystając z podstawowych narzędzi udało się parę rzeczy wywnioskować iż jest moim "strażnikiem". No i minął jakiś czas i rozmowy głównie przez wahadełko i postanowiłem użyć tabliczki oto jak wyglądała mniej więcej rozmowa.

Jakim typem bytu jestes? - Kosmicznym
Jak masz na imię? - Xavier
Czy aby na pewno jesteś moim strażnikiem? - Tak
Czy masz pozytywne zamiary? x3 - Tak
Czy moje poprzednie wcielenie cię wysłało? - Nie
Znasz moje poprzednie wcielenie? - Tak
Możesz mi powiedzieć? - tak
Kim? - Baronem
Związanym z Polską? - tak
Czy jesteś związany z aniołami? x3 - Tak
Czy jesteś związany z demonami? - nie
Czy zostałeś wysłany przez Boga( czy coś w tym stylu) - Tak
Czy potrzebujesz mojej pomocy? - Tak
W czym? - Najpierw było Element (czyli żwyioły)
Potrębujesz pomocy z żywiołami? - Nie
A w czym? - Się
W zelementowaniu się? - Tak
Czy czeka mnie jakaś nagroda jak ci pomogę? - Tak
Czy masz mnie bronić? - Tak
Czy byłem związany z magią w poprzednim wcieleniu? - Tak
Czy to poprzednie ja cię wysłało? - Nie
Ile masz lat? - 347
Czy muszę ci pomóc? - Nie
Czy tylko ja mogę ci pomóc? - Tak

(kolejność pytań może się róźnić)

I teraz pytanie, co on mógł rozumieć poprzez Zelementowanie się? I w jaki sposób można by mu było pomóc? I jakie wy macie przemyślenia na ten temat?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-29-2017, 14:54 {2} przez Anderwolf.)
06-29-2017, 14:25
Znajdź Posty Reply
LupusAlbum Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 160
Reputacja: 20
Podziękowania: 67
Podziękowano 101 razy w 55 postach
RE: Byt kosmiczny związany z aniołami
Jestem zdania, że potrzebuje On twojej pomocy by móc w jakiś sposób odzyskać swoje siły/
Ja bym to zrobił w taki prosty dosyć sposób:
Zapytałbym się go czy może zamieszkać w jakimś przedmiocie, w przedmiocie który będzie do niego przywiązany. Do którego będzie mógł udawać się na spoczynek,w którym będzie bezpieczny i w którym w razie czego będziesz mógł go ukryć przed ludźmi. Zrobiłbym z tego przedmiotu coś w rodzaju więzienia (z zabezpieczeniem) gdyby w pewnym momencie mu się odwidziało i zechciał Cie zaatakować bo potrzebował ciebie tylko do odzyskania sił.
Dowiedz się też co lubi, z jakim żywiołem jest powiązany (każdy lubi inne dary). I zacznij mu składać pewne rzeczy "w ofierze". Możesz również stworzyć serwitory-bateryjki które będą go ładowały. Również sam możesz mu przekazywać energię, pamiętaj by za każdym razem zrywać linki energetyczne.

Generalnie ja bym podszedł do tego z dystansem, do mnie już kilka bytów zwróciło się tego typu pomoc. Uśmiech

"niech będą sądzone czyny człowieka a nie jego godność
Actus hominis non dignitas iudicentur
"
06-29-2017, 14:56
Znajdź Posty Reply
Cyjanek987 Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 127
Reputacja: 17
Podziękowania: 148
Podziękowano 143 razy w 64 postach
Moje doświadczenie mówi mi, że byt kłamał xD przede wszystkim typ "kosmiczny" boli w oczy, jeśli chciał zaznaczyć, że jest bytem obejmujący makrokosmos, to użyłby innego sformułowania. Po drugie byt zaznaczył, że jest związany z aniołami, lecz nie demonami, co znowuż wwskazuje na chęć przechytrzenia Cie przez byt. Formy spirytyzmu mają metody bardzo nienaukowe, dając wiele zagrożeń i wiele niedopowiedzeń. Radzę zaklinać byt tym samym zmuszając go do mówienia prawdy.
"Jeśli chcesz upiec szarlotkę, najpierw musisz stworzyć wszechświat" Carl Sagan
06-29-2017, 15:02
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Nikodem
Nikodem Offline
* * * * *

Liczba postów: 117
Reputacja: 23
Podziękowania: 247
Podziękowano 202 razy w 82 postach
Nie rozumiem jednego.

Jak podczas rozmowy na TAK/NIE dowiedziałeś się, że jest kosmitą i że jego imię brzmi jak nazwisko bossa X-menów?
06-29-2017, 15:04
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Cyjanek987
Anderwolf Offline
Wilkołak

Akurat imię mu takie przypisałem ze względu na to że trochę męczące było pytanie się o "byt który twierdzi że jest moim strażnikiem". A co do kłamania to zrobiłem trójkąt Salomona, dodatkowo byt za nic nie chce odejść...

(06-29-2017, 14:56)LupusAlbum napisał(a): Jestem zdania, że potrzebuje On twojej pomocy by móc w jakiś sposób odzyskać swoje siły/
Ja bym to zrobił w taki prosty dosyć sposób:
Zapytałbym się go czy może zamieszkać w jakimś przedmiocie, w przedmiocie który będzie do niego przywiązany. Do którego będzie mógł udawać się na spoczynek,w którym będzie bezpieczny i w którym w razie czego będziesz mógł go ukryć przed ludźmi. Zrobiłbym z tego przedmiotu coś w rodzaju więzienia (z zabezpieczeniem) gdyby w pewnym momencie mu się odwidziało i zechciał Cie zaatakować bo potrzebował ciebie tylko do odzyskania sił.
Dowiedz się też co lubi, z jakim żywiołem jest powiązany (każdy lubi inne dary). I zacznij mu składać pewne rzeczy "w ofierze". Możesz również stworzyć serwitory-bateryjki które będą go ładowały. Również sam możesz mu przekazywać energię, pamiętaj by za każdym razem zrywać linki energetyczne.

Generalnie ja bym podszedł do tego z dystansem, do mnie już kilka bytów zwróciło się tego typu pomoc. Uśmiech

Mam zrobić z niego coś w stulu golema? A kolega jest związany z ziemią i piorunem/elektrycznością czy coś takiego.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-29-2017, 15:11 {2} przez Anderwolf.)
06-29-2017, 15:08
Znajdź Posty Reply
Cyjanek987 Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 127
Reputacja: 17
Podziękowania: 148
Podziękowano 143 razy w 64 postach
Trójkąt jest jedynie bodźcem wizualnym, ma dawać możliwość widzenia danego bytu. Jak bawimy się w magię salomoniczną, to masz w Goecji piękne formułki do zaklinania. Nie chce odejść? Masz MROP, ROH i wiele innych rytuałów na odpędzenie.
"Jeśli chcesz upiec szarlotkę, najpierw musisz stworzyć wszechświat" Carl Sagan
06-29-2017, 15:15
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Nikodem
Anderwolf Offline
Wilkołak

(06-29-2017, 15:15)Cyjanek987 napisał(a): Trójkąt jest jedynie bodźcem wizualnym, ma dawać możliwość widzenia danego bytu. Jak bawimy się w magię salomoniczną, to masz w Goecji piękne formułki do zaklinania. Nie chce odejść? Masz MROP, ROH i wiele innych rytuałów na odpędzenie.
O dziwo podziałało, ciekawe na jak długo
06-29-2017, 15:31
Znajdź Posty Reply
LupusAlbum Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 160
Reputacja: 20
Podziękowania: 67
Podziękowano 101 razy w 55 postach
Anderwolf, nie golema. Raczej coś w stylu bytu pod kontrolą. Dałem taki przykład bo ja zawsze lubię stwarzać serwitorom domki i rozne miejsca "rozrywki" :v

"niech będą sądzone czyny człowieka a nie jego godność
Actus hominis non dignitas iudicentur
"
06-29-2017, 18:28
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB