Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jestem nowa, łączę magię z karierą.
Autor Wiadomość
Jagna_z_winogronowej_chatki Offline
Neofita

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Duży uśmiech  Jestem nowa, łączę magię z karierą.
Witajcie : *

Jestem tu nowa.
Chciałabym się przedstawić : )

Na imię mam Justyna, ale odkąd mieszkam na wsi, w winogronowym domku, mama woła na mnie Jagna. I tak już zostało.

Magią zainteresowałam się w przypadkowy sposób.
Mieszkam na wsi, po przeprowadzce robiłam porządek z książkami na strychu i te, które już przestały do mnie przemawiać, postanowiłam oddać lokalnej Świetlicy Wiejskiej. I wtedy, przy współorganizacji wiejskiego festynu, bliżej poznałam kobietę, na którą zawsze mówili 'Szamanka' - lokalną animatorkę. Zimowe rozmowy przy kawie, wymiana książek... tak się zaczęła nasza znajomość, inspirująca. Później sama z siebie kupiłam parę książek, zapaliłam brązową świecę... i poczułam ODDZIAŁYWANIE. Teraz magia towarzyszy mi świadomie, szczególnie w interesach. Zajmuję się kreacją marek i wsparciem w odszukiwaniu osobistej misji.
Zapraszam Was na mojego bloga: http://slowkariera.pl/. Piszę o prowadzeniu holistycznego biznesu, slow work i życiu na wsi.

Mam nadzieję, że poznam tutaj nieszablonowych, natchnionych - inspirujących ludzi. Tęsknię do głębokich rozmów i żywej, bezinteresownej obecności.

Z ciekawością będę tu zaglądać, by pogłębiać nowy, fascynujący dla mnie temat.

Dziękuję i życzę wszystkim, jak najlepiej : )

Jagna. [/php][/font]

[font=Trebuchet MS]

Załączone pliki Miniatury

07-01-2017, 16:01
Znajdź Posty Reply

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB