Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Demon w domu ?
Autor Wiadomość
Manieczka Offline
Arica

Liczba postów: 2
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Demon w domu ?
Przydarzyła mi się kiedyś dziwna sytuacja w domu w którym obecnie już nie mieszkam ,ale chciałam żebyście napisali co o tym sądzicie.

Więc pewnego dnia mój szwagier zaczął opowiadać że kiedyś ksiądz dał mu stary naszyjnik z zawieszką na której były napisane inicjały ( diabłów , demonów ) i zaczął to nosić. Od tamtego momentu zaczął być agresywny , był bardzo pewny siebie , arogancki i był najlepszy w szkole w sporcie. Jego rodzice namawiali go żeby to zdjął i po długich trudach kiedy udało się go do tego namówić, schowali ten naszyjnik do witryny ,a Dawid mój szwagier od razu inaczej się zachowywał , zwyczajnie jak kiedyś . Po paru dniach szwagra siostra przechodząc koło witryny zobaczyła obok witryny , ubraną na czarno postać z kapturem... jego siostra wybiegła wtedy i po tej sytuacji poświecili wodą święconą ten cały naszyjnik ... i nic się nie działo do czasu kiedy moja mama poprosiła szwagra żeby następnym razem kiedy przyjedzie do nas pokazał nam to ...

chyba po tygodniu jakoś do nas przyjechał i szczerze jak to obaczyłam na własne oczy miałam ciarki na całym ciele, biło od tego taka zła energia jeszcze czegoś takiego nigdy nie czułam , moja mama i siostra czuły to samo ... i później kiedy pojechał z tym do swojego domu w naszym mieszkaniu nie było już jak wcześniej...
kiedy zostawałam sama w domu czułam się jakby ktoś mnie obserwował. Moją mamę co prawie każdy wieczór dusiło coś przez sen , raz nawet widziała czarnego kota siedzącego na niej ... a moja siostra któregoś dnia patrząc się na wiszący krzyżyk z Panem Jezusem , widziała na jego głowie rogi ... woda święcona nic nie pomagała w domu ...
postanowiłyśmy po paru miesiącach się wyprowadzić i mieszkam już tu 2 lata i nic się nie dzieję Uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-04-2017, 15:54 {2} przez Manieczka.)
07-04-2017, 15:50
Cyjanek987 Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 124
Reputacja: 17
Podziękowania: 152
Podziękowano 141 razy w 63 postach
RE: Demon w domu ?
Oczywiście, że woda święconą nic nie dawała, bo katolicka woda święcona ma to do siebie, że jest dosyć słaba. Naszyjnik mógł być bądź co bądź powiązany z jakimś pomniejszym demonem, ale raczej oczyszczenie naszyjnika i ryty odpędzające by sobie poradziły. W ogóle co się stało potem z naszyjnikiem?
"Jeśli chcesz upiec szarlotkę, najpierw musisz stworzyć wszechświat" Carl Sagan
07-04-2017, 18:32
Manieczka Offline
Arica

Liczba postów: 2
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
jest do tej pory gdzieś schowany w domu Uśmiech
postaram się podesłać jeszcze zdj tego naszyjnika
07-04-2017, 19:17
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,022
Reputacja: 85
Podziękowania: 904
Podziękowano 1251 razy w 612 postach
To coś co dusiło, to Zmora była - demon, który siada na klatce piersiowej śniącego i dusi, może przybierać różne kształty. Wystarczyło tylko iść spać ze skrzyżowanymi nogami. ^^'

Co do tej postaci z kapturem, znam tego Pana. Pozdrawiam i nie zapraszam do siebie ponownie! xD
Nic raczej nikomu nie zrobi. Oczko ... ale jest nieprzyjemny. -_-'

... Wisiorka się najlepiej pozbyć albo zostawić w spokoju, a nie robić zdjęcia i pokazywać na forum - to nic nie da, oprócz zaspokojenia ciekawości użytkowników forum i ich wywodów odnośnie energii czy nie energii tego naszyjnika. Po co Ci czyjaś opinia, skoro sama już wiesz co się działo przez ten naszyjnik? I co w sobie kryje?

Jeszcze przez wytworzony link myśli/uwagi przejdzie coś na jakiegoś początkującego i znowu będę musiała sprzątać. :/ ...
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-09-2017, 10:53 {2} przez Olimpia.)
07-09-2017, 10:52
 Podziękowali: Sea
Nikodem Offline
* * * * *

Liczba postów: 119
Reputacja: 23
Podziękowania: 250
Podziękowano 202 razy w 82 postach
Jak to mówią: "Gość w domu, Bogi w domu!"

Chociaż może w tym przypadku "gość w domu, demon w domu". xD

Cytat:To coś co dusiło, to Zmora była - demon, który siada na klatce piersiowej śniącego i dusi, może przybierać różne kształty. Wystarczyło tylko iść spać ze skrzyżowanymi nogami. ^^'

Albo położyć siekierę, nóż, miecz, lub coś metalowego i ostrego pod łóżkiem.
Opcjonalnie można spać z tym przedmiotem.

A najlepiej byłoby zakopać pod progiem, żeby nic złowrogiego nie wlazło do środka. Język

Cytat:Co do tej postaci z kapturem, znam tego Pana. Pozdrawiam i nie zapraszam do siebie ponownie! xD
Nic raczej nikomu nie zrobi. Oczko ... ale jest nieprzyjemny. -_-'

Wydaje mi się, że nie jest to dokładnie ten sam, który do Ciebie przyszedł - może to jakiś duch z tego samego "rodzaju". ;P
Więc doradź, jeśli możesz, koleżance jak się go pozbyłaś i co ona powinna zrobić. ;D
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-09-2017, 15:41 {2} przez Nikodem.)
07-09-2017, 15:13
 Podziękowali: Cyjanek987 , Goutek
Cyjanek987 Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 124
Reputacja: 17
Podziękowania: 152
Podziękowano 141 razy w 63 postach
Popieram w pełni Nikodema, wątpię, żeby to był ten sam, ale bądź co bądź może z podobnego rodzaju, choć jestem troszku przeciwny ocenianiu bytów po takim wyglądzie jak postać w kapturze. Wiem, bo sam nasyłałem czasem byty, których natura przyjemna nie była, a przez magów postrzegane były w formie podobnej do królika, i dzięki specjalnie nastrojonej energii witalnej wwytwarzały poczucie bezpieczeństwa. Tak więc wygląd nie zawsze gwarantuje pewność rodzaju.

Co do duszenia; to też nie gwarantuje rodzaju bytu. Bez problemu można stworzyć serwitora, który będzie taki efekt wywoływał. Aczkolwiek rady od Olimpii i Nikodema winno się wykonać tak czy siak; może to a nóż jednak zmora.
"Jeśli chcesz upiec szarlotkę, najpierw musisz stworzyć wszechświat" Carl Sagan
07-09-2017, 16:53
 Podziękowali: Nikodem , Sea , Goutek
Goutek Offline
Leniwiec Forumowy

Liczba postów: 105
Reputacja: 4
Podziękowania: 65
Podziękowano 35 razy w 22 postach
A ja to bym chciał zobaczyć ten naszyjnik xD Mógłbym dostać zdjęcie na pw?

*Niko
Jakie tam PW!
Tutaj wrzuć, jeśli już zrobisz zdjęcie!
Niech mroczne duchy latają po linkach. xD
Kto chce poruszyć świat, niech najpierw poruszy siebie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-09-2017, 20:12 {2} przez Nikodem.)
07-09-2017, 19:22

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB