Witam pilnie poszukuje informacji o zerwaniu paktu z Diabłem. Blagam..
Autor Wiadomość
qert Niedostępny
Starszy użytkownik

Liczba postów: 123
Reputacja: 4
Podziękowania: 38
Podziękowano 94 razy w 37 postach
RE: Witam pilnie poszukuje informacji o zerwaniu paktu z Diabłem. Blagam..
To co zrobiłeś i spaliłeś to nie był pakt.
Duszy nie traci się za życie.
Po prostu każdy dojrzewa bardziej lub mniej przebojowo, trafiło Ci się bardziej.

To co się z Tobą dzieje to tylko jest w twojej głowie.

Wmówisz sobie że masz krótkie nogi to będziesz w to wierzył, wmówisz że długie to będą długie, a one się nie zmieniają.

Uwierz w siebie wyjdź z tego wieku i zacznij żyć jak "normalna" osoba.

Zawsze jest czas na samobója......
08-24-2017, 21:10
AronirReeb Offline
Neofita

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
(08-23-2017, 16:51)Cyjanek987 napisał(a): W przypadku faktycznej sprzedaży dosyć trudno jest wszystko odkręcić, Nie chodzi tu o jakiekolwiek bujdy, bo zyskanie czyjeś duszy jest nawet bardzo pożyteczne dla maga, ale trzeba wiedzieć co można z nią zrobić.

Hmm napisałeś to tak jakby Mag był zdolny ukraść komuś duszę i używać jej do własnych celów. Jest to możliwe?
08-25-2017, 02:35
Cyjanek987 Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 124
Reputacja: 17
Podziękowania: 152
Podziękowano 141 razy w 63 postach
Co do sprzedaży duszy; oczywiście, że nie została tu sprzedana jakiemuś demonowi. Chodzi mi tu bardziej o to, że taki "łabędzi śpiew" sprzyja przeważnie różnym pasożytom i innym bytom zewnętrznym. Często takie byty korzystają z chęci danej osoby do uzyskania bardzo małych rezultatów kosztem sprzedaży duszy i po prostu korzystają z ciała astralnego danej osoby. Czasem ta osoba sama tworzy myślokształty, które na niej żerują. W takim wypadku należy pozbyć się oczywiście bytu.

Co do uzyskania przez maga czyjeś duszy; tak, jest to możliwe, aczkolwiek aby móc to zrobić i potrafić wykorzystywać trzeba ogarniać strukturyzacje świadomości. Jest to też związane z samym sposobem jak godformy wykorzystują otrzymane dusze, ale myślę, że to temat na inny post.
"Jeśli chcesz upiec szarlotkę, najpierw musisz stworzyć wszechświat" Carl Sagan
08-25-2017, 15:55

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB