Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powtarzanie rytuałów
Autor Wiadomość
byćmoże Offline
Neofita

Liczba postów: 2
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Powtarzanie rytuałów
Witam serdecznie Uśmiech
Jestem tutaj nowa i zwracam się do Was z takim pytaniem - mianowicie wykonywałam 3 razy rytuał ze zdjęciem, cukrem świeczką na to "aby się odezwał w ciągu 2 tygodni"
Zawsze ten rytuał działał, dana osoba dawała o sobie znak w ciągu tych 2 tygodni.
Teraz chciałabym spróbować czegoś cięższego czyli wyczytanego tutaj rytuału miłosnego. W poniedziałek mija 2 tygodnie od wykonania poprzedniego,wspomnianego już wyżej rytuału. Moje pytanie brzmi - czy jest sens wykonywać ponownie rytuał z cukrem w poniedziałek bądź we wtorek, a w piątek wykonać rytuał miłosny czy wykonać sam rytuał miłosny ?

PS. Tak, chwytam się ostatniej deski ratunku, jeżeli to nie pomoże to się poddaje.A wiem, że osoba na której zamierzam wykonać rytuał miłosny skrywa do mnie uczucie. Chciałabym, aby on się do tego przyznał i zakochał bardziej.

Bardzo dziękuje za odpowiedzi.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-04-2017, 15:40 {2} przez byćmoże.)
11-04-2017, 15:37
Szczęściarz Offline
Smaragdus Felix

Liczba postów: 461
Reputacja: 29
Podziękowania: 465
Podziękowano 352 razy w 149 postach
RE: Powtarzanie rytuałów
Dobra miałem się nie odzywać na forum, ale no cóż obowiązki wzywają.
Skoro wiesz, że dana osoba skywacdo Ciebie uczucie czemu sama go nie odwzajemnia. Nie wiem czy wiesz, ale to faceci mają bardziej problem z tym żeby wyznać miłość. Powiem nawet lepiej, jeśli zrobisz to pierwsza to on na 90% zrobi to samo.
Zmartwił mnie fakt że napisałaś: Jeśli to nie zadziała to rezygnuję.
Podsumujmy: Robisz rytuał, nie działa, zrezygnujesz - wiedząc że facet jest w Tobie zakochany, ale rezygnujesz tylko dlatrgo że nie działa rytuał.
Powiem nawet więcej jedynym ograniczeniem dla którego on się nie zakocha bardziej jesteś ty - Uczucia trzeba odwzajemnić. Emocje to woda ona mu się płynąć, ale jak się zatrzyma to wszystko zacznie się psuć. Kto pil wodę, która stoi tydzień wie.
Pozdrawiam
Szczęściarz
[Obrazek: apolud5d75d.png]
11-06-2017, 09:54
 Podziękowali: Nikodem
byćmoże Offline
Neofita

Liczba postów: 2
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podejrzewam że skrywa uczucie, chciałabym aby się zakochał i żeby to on wykonał krok na przód, a on wie że ja coś do niego czuje.
11-06-2017, 10:10
Szczęściarz Offline
Smaragdus Felix

Liczba postów: 461
Reputacja: 29
Podziękowania: 465
Podziękowano 352 razy w 149 postach
To idzcie do kina albo do parku. Tak czy owak mieszanie Magii do miłości jeszcze nikomu z tego co wiem szczęścia nie przyniosło, zwłaszcza, że rozwiązanie które proponujesz jest czysto Czarno Magiczne.
[Obrazek: apolud5d75d.png]
11-07-2017, 09:52
Cyjanek987 Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 126
Reputacja: 17
Podziękowania: 152
Podziękowano 142 razy w 64 postach
Skoro chcesz, żeby wykonał krok naprzód, to wystarczy sugestia mentalne, po co od razu rytuały, spętania, uroki i Bóg wie co jeszcze. Jeśli zwykła sugestia nie wystarczy, to wtedy zabierz się za magię miłosną, ale wcześniej porządnie się w tej sferze doedukuj.
"Jeśli chcesz upiec szarlotkę, najpierw musisz stworzyć wszechświat" Carl Sagan
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-07-2017, 10:36 {2} przez Cyjanek987.)
11-07-2017, 10:35

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB