Czy istnieje sposób by sprawdzić czy w danym przedmiocie znajduje się servitor ?
Autor Wiadomość
Rimik Offline
Neofita

Liczba postów: 9
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Czy istnieje sposób by sprawdzić czy w danym przedmiocie znajduje się servitor ?
Nurtuje mnie to od pewnego czasu.
11-10-2017, 17:58
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,088
Reputacja: 85
Podziękowania: 929
Podziękowano 1304 razy w 646 postach
RE: Czy istnieje sposób by sprawdzić czy w danym przedmiocie znajduje się servitor ?
No, a nawet nie jeden. Uśmiech

Proponuje, po prostu wykorzystać do tego energetykę.
Można się skupić na danym przedmiocie i sprawdzić czy jest ''pusty''... czy ''coś'' tam może jednak jest. Uśmiech
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
11-11-2017, 17:17
Znajdź Posty Reply
mesmeric Offline
Neofita

Liczba postów: 6
Podziękowania: 1
Podziękowano 4 razy w 3 postach
RE: Czy istnieje sposób by sprawdzić czy w danym przedmiocie znajduje się servitor ?
Osobiście (zazwyczaj) wyczuwam tego typu typu przedmioty bardzo szybko - na początku zaczynam nieświadomie przejmować ich energię, po czym mechanizm obronny mojego umysłu traktuje tą energię jak obcą, co objawia się w nagłych zmianach nastroju, zaczynam się rozglądać i (powtarzam, zazwyczaj) lokalizuję intruza i już wiem o co biega :D Teoretycznie serwitory powinny oddziaływać tylko na ich twórce, względnie konkretnie określone osoby trzecie, nie wiem więc czy to po prostu ja jestem wyczulony na ich punkcie i moje zmysły je lokalizują, czy może każdy posiadający podstawową wiedzę na ich temat tak ma. Istnieją jednak techniki maskowania servitorów, tak żeby były praktycznie niewykrywalne, i to faktycznie działa.

Ciekaw jestem co inni mają na ten temat do powiedzenia. :-)
08-30-2018, 04:57
Znajdź Posty Reply
Skowyt Offline
Użytkownik

Liczba postów: 12
Podziękowania: 0
Podziękowano 3 razy w 3 postach
Istnieją tylko metody "na czuja". Jesteś mega magiem to wyczujesz, a jak nie jesteś to nie wyczujesz.
Sprawdzałem patent ze świecą i kadzidełkiem. Przygotowujesz świecę tzn oczyszczasz ją i recytujesz zaklęcie które ma sprawić, że płomień świecy będzie odchylał się w stronę przeklętego przedmiotu (teoretycznie inne zaklęcie powinno działać na serwitory). Podobnie jest z kadzidłem tylko trzeba obserwować dym. Problem jest taki że przy najmniejszym podmuchu płomień tańczy jak szalony i ciężko np sprawdzić cały dom. Kadzidlo jest nieco lepsze pod tym względem. Koniec końców obie te techniki są do bani. Nie polecam. Lepeij na czuja.
Można też wykorzystać różdżkę albo wahadełko. To też metoda na czuja tylko łatwiejsza bo skupiasz się na wibracjach. Warto przećwiczyć.
09-22-2018, 13:34
Znajdź Posty Reply
Herkules Offline
Neofita

Liczba postów: 8
Podziękowania: 1
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Teoretycznie wszytko jet duchową sługą ponieważ każdy przedmiot ma swój kod / strukturę energetyczną im bardziej kod jest zagęszczony bądź ma odnogi tym większe podobieństwo samoświadomości materii .
12-03-2018, 09:47
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB