Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytania
Autor Wiadomość
LupusAlbum Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 157
Reputacja: 20
Podziękowania: 67
Podziękowano 99 razy w 54 postach
Pytania
A ja mam trzy pytania :D

1. Rozkład na mój rozwój duchowy

2. Jak przebiegnie moja nauka?

3. Jak będzie wyglądała moja sytuacja finansowa? :>

"niech będą sądzone czyny człowieka a nie jego godność
Actus hominis non dignitas iudicentur
"
11-13-2017, 10:37
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,028
Reputacja: 85
Podziękowania: 908
Podziękowano 1252 razy w 612 postach
RE: Pytania
Sprecyzuj: jaka nauka.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
11-13-2017, 10:39
LupusAlbum Offline
Wtajemniczony

Chodzi głównie o moje studia, czy wszystko przebiegnie sprawnie czy będą jakieś przykre sytuacje, niepowodzenia. Oczko

Odpowiedzi możesz napisać tutaj.

"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-13-2017, 14:22 {2} przez Olimpia.)
11-13-2017, 10:42
Olimpia Niedostępny
...

1. Rozwoj duchowy

Przyszedles na swiat ze szczegolnym potencjalem do energetyki, magii ognia I magii seksualnej.

Obecnie jestes poszukiwaczem.
Jestes we mgle a w tej mgle jest kilkadziesiat drzwi do rpznych swiatow I mozliwosci, nie wiesz jednak, ktore wybrac I jak znalesc do nich droge.
Masz wiele drog do wyboru, wiele Cie kusi.
Nie mozesz w polowie drogi zawracac do innych drzwi... bp nie dojdziesz nigdzie.

Musisz sie jeszcze wiele nauczyc, Twoj kielich wiedzy nie jest pusty, ale tez nie jest nawet w polowie pelny.
Masz jeszcze wiele do odkrycia. Uśmiech

Powinienes doskonalic swoje bogactwo wewnetrzne, samoswiadomosc. Jestes wrazliwy, ale tez uparty I skory do poswiecen. Za to pozbac sie biernosci, uleglosci, niezdecydowania I braku wiary w swoje mozliwosci.

Uwazasz ze ezo da Ci rownowage I harmonie wewnetrzna, rozwoj swoich mozliwosci I doswiadczen, ze zmieni Cie na lepsze, ale tez chcesz panowac nad swoim losem. To zdrowe podejscie. Uśmiech Nie jestes szarlatanem! :D

Jesli bys z ezo drogi zrezygnowal to nic takiego by sie nie stalo... bylbys zwyklym "zjadaczem chleba" I pracowalbys I zyl jak kazdy szary czlowiek.

Za to wiele bys stracil... jesli bedziesz dalej sie rozwijal to Twoje zmysly sie obudza, nie bedziesz potrzebowal fizycznych oczu do patrzenia, uszy do sluchania, jezyka do smakowania, ani ciala do czucia.
Osiagniesz rownowage I wladze nad soba I swoim zyciem. Osiagniesz cel, bedziesz spelniony.
I silny w kazdym slowa tego znaczeniu.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
11-15-2017, 14:41
Olimpia Niedostępny
...

2. Teraz zdobywasz informacje, wiedze, doksztalcasz sie, nie spoczywasz na laurach. Uczysz sie I wymieniasz informacjami, wiele szukasz w necie, wspomagasz sie w roznych zrodlach, wykonujesz wspolne prace... naradzasz sie czasem z kolegami ze studiow itp.

Calej sprawie nie sprzyja Twoja praca, sytuacja w ktorej nie masz stabilizacji... nie masz tyle czasu na nauke ile bys chcial. Brak stabilizacji. Brak ciaglosci, systematycznosci.

Natomiast nie dawno podjales pewna decyzje. Decyzje o eksmitowania kogos lub czegos ze swojego zycia. I to byla swietna decyzja. To by Cie tylko ograniczalo I mialbys pod gorke. Z czyms skonczyles, cos odpusciles I wyjdzie Ci to na dobre.

Ogolnie wszystko pojdzie po Twojej mysli!
Oczywiscie bedziesz mial nieprzyjemne sytuacje, drobne wpadki... moze Ci sie zdarzyc, ze bedziesz je wyolbrzymial - nie bedzie to jednak tak powazne, jak czasem bedziesz myslal. Wszelkie klopoty beda przejsciowe.

Na przelomie luty-marzec (mniej wiecej, wiadomo czas to moj slaby punkt) czeka Cie niespodzianka. Uśmiech
Wyjazd, ktory wiele Ci da I usatysfakcjonuje.
To bedzie Twoje male zwyciestwo, klucz do otwierajacy jeden z zamkow przyszlosci.
Normalność to wymysł.
-----------
11-16-2017, 13:51
Olimpia Niedostępny
...

3. Finanse

Twoja praca jest chyba zwiazana z handlem/sprzedaza/transportem?
W kazdym razie masz tam wroga.
Szczwany waz...
Coz to nie jest praca Twoich marzen, chcialbys cos innego, zwlaszcza ze placa Ci nie odpowiada, za male wynagrodzenie.

Wez pod uwage swoj atut jakim jest magia. Uśmiech
Ona Ci pomoze zwiekszyc Twoje mozliwosci.
Wplyniesz na szefa...

No coz... ciagle pokazuje mi sie jak w tamtym, ze super ze cos odpusciles, z czegos zrezygnowales. Z jakies szansy, z jakies osoby? Hm. Uśmiech W kazdym razie dobrze zrobiles.

Sytuacja finansowa polepszy Ci sie na koniec lutego-poczatek wiosny.

Dostaniesz propozycje od jakiegos faceta, cos zwiazanegk z przekazywaniem wiedzy, wymiana informacji. Uśmiech
Normalność to wymysł.
-----------
11-16-2017, 14:04
 Podziękowali: LupusAlbum
LupusAlbum Offline
Wtajemniczony

Wielkie dzięki za rozkłady :D przyznam, że jestem mile zaskoczony bo dużo rzeczy się pokrywa wzajemnie. Polecam! 100% legit:>

"
11-16-2017, 23:47
 Podziękowali: Olimpia

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB