Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytania
Autor Wiadomość
Buné Offline
Użytkownik

Liczba postów: 20
Reputacja: 1
Podziękowania: 0
Podziękowano 7 razy w 4 postach
Pytania
W sumie to prosiłbym tylko o jeden rozkład - rozkład na mój rozwój magiczny.
11-15-2017, 15:52
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,088
Reputacja: 85
Podziękowania: 928
Podziękowano 1283 razy w 636 postach
RE: Pytania
Wybacz, że tak długo.

Urodziłeś się, że szczególnym potencjałem magicznym do Magii Ziemi i odczytywania przyszłości.
Ogólnie chciałeś pomagać innym, wraz z wiekiem miałeś już inne piorytety.
Samotnik, który uczy się na błędach, a przeciwności Cię nie zniechęcały - próbowałeś dalej.
Dlatego dziś jesteś w tym miejscu, dlatego jesteś dziś tym kim jesteś.
Szedłeś dalej, uczyłeś się i poznawałeś. Dalej to robisz. Wciąż jesteś poszukiwaczem.

Ciężko mi określić jak to jest z Tobą obecnie.
Wydaje mi się, że masz jakiś cel, chcesz osiągnąć coś co jest bardzo trudne/nierealne do osiągnięcia, nie widzisz jednak czegoś co by Ci w tym albo pomogło, albo czym byłoby lepiej się zająć.
Można by powiedzieć, że jesteś ślepy na to co powinieneś widzieć.
Zachęcam Cię, abyś bardziej skierował swoje zainteresowania ku swojemu wnętrzu, jest w Tobie kilka emocjonalnych ran, którymi powinieneś się zająć, oddziałowują na Twoją psychikę.
Zainteresuj się także regresingiem, hipnozą, poprzednimi wcieleniami - dowiesz się czegoś ciekawego, jeśli już się tym zajmujesz, to badaj dalej, nie ustawaj, poznawaj.

Masz duże doświadczenie ezoteryczne, ale ... jest jakby ''zamrożone'', jakbyś stał w miejscu... czy jakby to doświadczenie było w hibernacji.
Więc... albo masz duże doświadczenie ezo z przeszłości, albo z tego życia, ale ostatnio nie idziesz za bardzo do przodu, nie odkrywasz, nie rozwijasz się, tylko tkwisz w tym co już osiągłeś.
Jesteś jednak dość pewny siebie, silny i szybki w postępach... czasem arogancki i nieprzyjemny.

Wybrałeś ścieżkę ezo z pewnych względów, coś się stało, że Cię zainteresowała - jeszcze za młodu.
Chciałeś walczyć, być silny wewnętrznie i zewnętrznie, rozpaliła się w Tobie pasja.
Jeśli byś zrezygnował z ezo, to mimo wszystko dalej byś pewne zdolności, energetyka, Magia Ceremonialna.

Ciężko mi powiedzieć, czego konkretnie oczekujesz od ezo... widzę, że wielu rzeczy, chcesz mieć władzę nad swoim życiem, ale także władzę nad innymi istotami niematerialnymi. Ta władza ma Ci dać to, czego akurat w danym momencie będziesz potrzebował.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
11-25-2017, 20:15
Znajdź Posty Reply

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB