Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
spętanie - wasze doświadczenia
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,095
Reputacja: 85
Podziękowania: 929
Podziękowano 1312 razy w 649 postach
RE: spętanie - wasze doświadczenia
MaryJane moim zdaniem jak ktoś kocha szczerze, to nie robi drugiej osoby takiej rzeczy.
Szczera miłość zawsze się obroni sama.

Swoją drogą znam wiele osób, co bardzo bardzo kochały i wcale nie trwał urok długo... Za to znam też osoby, co się bawiły, a się potem uroku nie mogły pozbyć. Każdy przypadek indywidualny. Ja sama należałam do tej drugiej grupy, jak jeszcze się bawiłam taką magią.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
29-09-2018, 09:17
Znajdź Posty Reply
Wicca Offline
Neofita

Liczba postów: 3
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Czy ktos z Was zna jakis skuteczny sposob na odwrocenie spetania?
13-12-2018, 06:37
Znajdź Posty Reply
Blackpearl Offline
Neofita

(25-11-2017, 17:47)MaryJane napisał(a): Jakiś czas temu wykonywałam spętanie kobiecie, która po czasie zaczęła wykazywać objawy choroby psychicznej. O dziwo zadziałało, ale osoba ta i tak doprowadziła do zniszczenia działania, a choroba pogłębiła się (wylądowała na oddziale psychiatrycznym).
W przypadku takich działań trzeba być bardzo ostrożnym, jeden nieodpowiedni element rytu może zmienić nie tylko cel, ale i osobę zlecającą działanie.

Witam serdecznie. Czytałam na tym forum kilka kwestii na temat magii miłosnej. Potrzebuję pomocy i porady w tej kwestii. Czy mogę liczyć na kontakt. Bardzo proszę.
26-12-2018, 14:02
Znajdź Posty Reply
Blackpearl Offline
Neofita

Dzień dobry. MaryJane przepraszam ale nie wiem jeszcze dokładnie jak poruszać się po tym forum więc umieściłam krótki post pod Twoją wiadomością. Czy mogę liczyć na jakiś kontakt i pomoc w sprawie spętania.
26-12-2018, 14:05
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB