|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
|
Magia milosna - nie o uroki mi chodzi..
|
|
| Autor | Wiadomość |
Elija17
UżytkownikLiczba postów: 1 Dołączył: Sat Nov 2017 Reputacja: 0 Płeć: Kobieta Znak Zodiaku: Praktykowany rodzaj magii: Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach |
|
||
| 27-12-2017, 12:17 |
|
Feras
aka. LaominosLiczba postów: 132 Dołączył: Sat Sep 2012 Reputacja: 0 Płeć: Mężczyzna Znak Zodiaku: Praktykowany rodzaj magii: Magia Natury/Runy Podziękowania: 28
Podziękowano 2 razy w 1 postach |
|
||
| 30-12-2017, 14:41 |
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

czuje taki spokoj... Ale przychodza te momenty niepewnosci.. "a co jesli to sobie wkrecilam Bo chce by tak bylo?" "Co jesli on nie czuje tego co ja??" (Gdzie wystarczajacy jego jedno spojrzenie I nabieram tej pewnosci na nowo), najgorzej jest gdy nie widzimy sie dluzej.. te obawy we mnie rosna i czuje sie niekomfortowo... Czy da sie to jakos sprawdzic magicznie? Wiem ze zanim rzuci sie urok milosny to trzeba sprawdzic czy Dane osoby sa w ogole sobie pisane a urok to juz ma tylko pomoc by NIC nie stanelo na przeszkodzie.. nie potrzebuje uroku.. ten juz chyba najwyrazniej zostal rzucony I to w calkiem naturalny sposob