Pomocy mag potwòr
Autor Wiadomość
Tomcio Offline
Neofita

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Pomocy mag potwòr
Dobry wieczór

Proszę o pomoc od 3 lat atakuje mnie czarny mag kobieta potwòr gdy ja zobaczyłem 1 raz wleciało we mnie coś czarnego jak by mała czarna chmurka w okolice pępka to wleciało od tamtego czasu cały czas prześladuje mnie telepatycznie.
Bierze mi ciàgle na sekunde energie ze środkowego palca - czyli spierda...j wysyła mi coś w czoło w celu powalenie mnie na ziemie - nie jest to jakieś mocne.
Paja się czarną magią Leszek Żądło spr mnie wahadłem i powiedział ,że konieczny jest egzorcyzm i intencje na wpływy astralne korzystałem z J popko i jasnowidza Jacka na stronach obiecywali złote góry itd a zostałem oszukany nic nie pomogli.
Błagam o pomoc po kadzeniu szałwią oraz kąpielach w czarcim żebrze oraz piołunie jest troszke lepiej tak jak by te słowa co do mnie wysyła były cichże.
Doi mnie z energii budzi po nocach spać nie idzie, straciłem pracę przez to nie wiem co robić. Kupowałem minerały ochronne talizmany nic to nie dawało.
Robiłem rytuały małego pentagramu też nie pomaga.

Gdzie mogę szukać pomocy ? Psychiatra nie wchodzi w gre jestem bardzo silny paychicznie domownicy nic nie poznają po mnie rozmawiam i myśle normalnie żadnych halucynacji nie mam więc choroby psychiczne odpadają błagam dobre dusze o pomoc. Modlitwy nie pomagają. Bóg zapłać za odpowiedzi.

Słyszałem ,że wahadłem atlantów idzie się odciąć od takiego potwora ale nie stać mnie na kolejny zakup ,który mi nie pomorze jeszcze raz proszę o pomoc
12-28-2017, 03:45
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB