Witajcie
Autor Wiadomość
Ezuark Offline
Użytkownik

Liczba postów: 11
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Witajcie
Jestem bardzo świeżym użytkownikiem na forum. Ale również zupełnie nie doświadczonym w tematach tutaj poruszanych.
Wiem tylko jedno, że od urodzenia potrafię osiągnąć / spełnić każdy cel / życzenie. Że jak byłam dzieckiem wydawało mi się, że poruszają się przedmioty - wtedy to była moja znienawidzona lalka (bałam się jej bardzo, ojciec musiał się jej pozbyć) albo, że to ja nimi poruszam, wyczuwałam też bardzo wyraźnie czyjąś obecność a w domu byłam zupełnie sama (do tego stopnia, że ze strachu płakałam aż do powrotu moich rodziców). Potrafię śnić świadome sny (zdarzało mi się nawet nad nimi panować) i jeszcze do nie dawna bardzo często w nich latałam i potrafiłam w nich używać magii (co prawda zazwyczaj wyglądało to trochę jak w filmach o magach, ale zawsze....). No poza tym kręci mnie wszystko co z magią związane - książki, filmy itd... Ale tak naprawdę nigdy nie myślałam o tym poważnie.
Jakiś czas temu coś mnie tchnęło (taka jakby wewnętrzna potrzeba/ zainteresowanie) i zaczęłam trochę czytać. Szczerze się zaskoczyłam, że jest aż tyle na ten temat, bo osobiście nie znam i nie słyszałam o nikim kto się tym zajmuje.
Wykonuję kilka bardzo podstawowych i prostych ćwiczeń ale póki co to efektów nie widać:/ Jedynie wydaje mi się, że widzę swoją aurę.... ale z energią mi nie idzie.
Mam nadzieję, że dzięki forum i mam nadzieję Waszej pomocy uda mi się czegoś nauczyć.....
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-05-2018, 16:12 {2} przez Ezuark.)
01-05-2018, 13:56
Asriel Veir Semis Online
Elektryczny Mag

Liczba postów: 21
Podziękowania: 7
Podziękowano 7 razy w 7 postach
RE: Witajcie
Witam! Mam nadzieję, że będzie Ci dobrze na forum. W sprawie energii i umiejętności, to zapraszam na pw.
01-07-2018, 00:15

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB