Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Da się jakoś zapomnieć o astralu, by normalnie zasypiać?
Autor Wiadomość
Eryk88896 Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 131
Reputacja: 2
Podziękowania: 4
Podziękowano 16 razy w 11 postach
Da się jakoś zapomnieć o astralu, by normalnie zasypiać?
Problem polega na tym że kiedyś spróbowałem sobie tam wejść i zaobserwowałem sobie ten cały proces, od leżenia po zasypianie i do momentu jak ciało dostaje paraliżu itd.
I od tego momentu prawie codziennie lub co parę dni, gdy się budzę nie mogę podrzemać jak kiedyś, zasnąć drugi raz w spokoju, bo gdy próbuję to automatycznie mnie wciąga tam. Kiedyś mogłem spokojnie zasnąć beż żadnego zmęczenia, a to nie tyle co jest straszne to po prostu męczące. Bo robi się ogromny hałas w głowie, człowiek chce jeszcze trochę odespać xd ale wiem że jak zostanę to będę się tam męczył i wole się obudzić. Po prostu staje się świadomy tego że jestem we śnie, mam coś takiego jakbym chciał się oderwać ale jest ciężko jakby mnie tam coś mocno trzymało i ściągało bardzo często.
Czasem budziłem się w jakiś "oszukańczych" snach, gdzieś poczytałem o "strefie czasu rzeczywistego" coś tak to brzmiało nieco pasowało, bo było prawie że identycznie jak w rzeczywistości, nabierałem się za każdym razem, ale zawsze coś nie pasowało, albo pora dnia, albo brak światła które nie działa, albo obrazy w pokoju których nie ma.
Ale bardziej męczące od tego jest gdy próbuję zasnąć a tu jestem na łóżku i wokół niego biega coś bardzo głośno jakby tak koczowało wokół mnie XD dość creepy. Kiedyś oczy mi się otworzyły w tym czymś i widziałem czarne cienie przypominające szczury przeskakujące nad moją kołdrą, akurat szczury to moje ulubione zwierzęta nie przerażały mnie xd
Problem tylko polega na tym, że jeśli da się jakoś zapomnieć jak w to się wchodzi, bo mój umysł łapie to na jakieś skojarzenia przez co automatycznie się tam wciągam. Macie jakieś porady ciekawe? Albo podobnie mieliście?
01-13-2018, 19:23
Znajdź Posty Reply
Kangur Offline
Kangur

Liczba postów: 129
Reputacja: 8
Podziękowania: 60
Podziękowano 26 razy w 16 postach
RE: Da się jakoś zapomnieć o astralu, by normalnie zasypiać?
Ciekawa sprawa, zazwyczaj ludzie pytają jak wejść do astralu, a Ty pytasz jak tam nie wchodzić Język.Może próbuj zasypiać przy jakiejś muzyce? Próbuj myśleć o innych rzeczach? Może łyknij jakieś prochy nasenne?
01-13-2018, 19:29
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: maratesa
Eryk88896 Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 131
Reputacja: 2
Podziękowania: 4
Podziękowano 16 razy w 11 postach
Muzyka tu też jakoś wpływu nie miała XD Proszki nasenne odpadają. Ja nawet o tym nie myślę, nie przejmuje się tym przed snem. Po prostu gdy znajduje się we śnie już świadom tego ze jestem w jakimś śnie coś się dzieje i za jakieś 5 minutek się obudzę, zaczynam się budzić i znajduje się pomiędzy budzeniem się i z powrotem "wracaniem do snu" tylko że obserwuje wtedy już te całe męczące procesy i te dziwne rzeczy zaczynają się dziać. Najgorszy jest ten proces że widzisz multum rzeczy na raz, ogromny hałas w głowie, i wrażenie jakby cię wciągało w jakiś wir, jakbyś był wsysany w coś. A potem ten mroczny klimat, i poczucie zagrożenia, i wciąż hałasy tylko, że z tak jakby obecnością różnych istot które sobie wokół mnie biegają. Których nie widzę bo nie chcę otwierać oczu xdd
Najgorsze jest to, że kiedyś nie miałem świadomości tego jak wygląda proces zasypiania bez utraty świadomości. A teraz wiem i obserwuje to i to jest tak męczące XD bo człowiek chce sobie pospać XD a tu coś mu tak napierdala, że się tak wyrażę xd Ostatnio czekałem jakąś chwilę nie mogąc się zdecydować czy pójść w ten zjebany sen czy się obudzić będąc mega nie wyspanym xd
Zresztą te oobe najbardziej łapie za dnia niż w nocy.. i z rana gdy się wstaje.
01-15-2018, 02:12
Znajdź Posty Reply
Kozl Offline
Neofita

Liczba postów: 6
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 5 razy w 3 postach
Szczerze ja przez krótki czas miałem podobny problem, wytatuowałem sobie runy stan i jera, pomogło, ale jakiś skrypt na "uziemienie na ziemi" pod poduchę powinno wystarczyć. I brońcie bogowie nie tatuuj sobie tego bo wtedy trudno to odwrócić XD.
01-15-2018, 07:20
Znajdź Posty Reply
Daratin Offline
Oko

Liczba postów: 45
Reputacja: 3
Podziękowania: 12
Podziękowano 27 razy w 17 postach
Polecam wytężony wysiłek fizyczny przed snem Oczko Nie dość że zrobisz sobie rzeźbę i wspomożesz się zdrowotnie to będziesz mieć przyjemny, głęboki sen. Proste rozwiązania są zazwyczaj tymi najlepszymi.
01-16-2018, 03:38
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB