Cześć - chciałam się przywitac i podpytać
Autor Wiadomość
Malixa Offline
Neofita

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Cześć - chciałam się przywitac i podpytać
Cześć Uśmiech
Na początek - miło Was czytać Uśmiech
Zainspirowana osobą mi bliską trafiłam do Was. Jestem kompletnym laikiem, któremu coś tam świta z tyłu głowy.
Chciałam Was podpytać od czego zacząć - chodzi mi o rytuały, amulety, świece - polecacie jakieś książki ? Absolutny must have początkującego ?
Pozdrawiam
01-16-2018, 00:58
Znajdź Posty Reply
Kangur Offline
Kangur

Liczba postów: 129
Reputacja: 8
Podziękowania: 60
Podziękowano 26 razy w 16 postach
RE: Cześć - chciałam się przywitac i podpytać
Witaj,
Najważniejsze są Twoje motywacje, więc pewnie będziesz miała inne magiczne zainteresowania i kierunki obrane. Po prostu zacznij czytać to co Cię ciekawi, tak będzie najprościej i staraj się wcielać w życie wszystkie informacje od poważnych użytkowników jakie tutaj pozyskasz. Świecie - nakup sobie białych jeśli są Ci potrzebne, najlepiej woskowych, nie parafinowych. Amulety? To ponownie sprawa indywidualna i zależy od Twoich zainteresowań i ścieżki, czymś co chyba każdy ma na szyi bądź w półce jest na pewno pentagram. Ja osobiście noszę srebrną Swargę w postaci naszyjnika. Książki? Ponownie sprawa subiektywna, są tacy co katują Crowleya, a są tacy co piszą że to strata czasu. Na tym forum nie raz spotkasz się również, że nie ma uniwersalnej i obiektywnej racji tj. prawda nie istnieje. Ja nie chciałbym o tym dyskutować Język
Pozwoliłem sobie przenieść wątek do działu "Poznajmy się".
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-16-2018, 18:19 {2} przez Kangur.)
01-16-2018, 18:16
Znajdź Posty Reply

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB