Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rytual z krwi miesiecznej
Autor Wiadomość
serce Offline
Użytkownik

Liczba postów: 13
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
rytual z krwi miesiecznej
witam jestem tu nowa
niewiem czy w dobrym miejscu chce dodac nowy temat ale nie znalazlam nic na ten temat wiec postanowilam jego umiescic tutaj
a wiec chcialabym sie dowiedziec od was cos na temat rytualu z krwia miesieczna , slyszalam,,czytalam ze jak sie komus doda-mezczyznie ze on zostanie juz na zawsze ze mna,,jest wiele nytualow na internecie ale chyba nie wierze bo wsyztsko kosztuje duze pieniadze a tak naprawde to nikt nie ma dobrej opini a jak juz sie pojawia to mysle ze to reklama napisana przez te osobe,,,ale do rzeczy,, chcialabym sie dowiedziec cos wiecej na ten temat, czy to prawdziwe czy tylko puste plotki? jesli ktos cos wie na ten temat bardzo prosze napisac, jak to sie robi ile kropli ecc,,,,z gory dziekuje i przepraszam jesli post zostal zamieszczony nie poprawnie, pozdrawiam
02-20-2018, 10:10
Cyjanek987 Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 126
Reputacja: 17
Podziękowania: 152
Podziękowano 142 razy w 64 postach
RE: rytual z krwi miesiecznej
Krew miesięczna dodana do kawy/herbaty działa dzięki feromonom, lotnym związkom chemicznym pobudzającym między innymi seksualnie i emocjonalnie. Tak więc nie ma tu magii, tu jest tylko chemia, a nazywanie tego rytuałem to już w ogóle ciut profanacja pojęcia rytuału. Tak więc tak; ta metoda działa praktycznie naukowo, ale nie sprawi ona, że "gdy książę z bajki zasmakuje twej krwi miesięcznej pokocha Cię i zostanie z Tobą szczęśliwie na wieki wieków Amen". Cała metoda może stworzyć po prostu pożądaną przez wykonawcę neurosocjację w umyśle ukochanego i stworzyć sprzyjające warunki. W kontekście feromonów polecam nawet po prostu poszperać w Internecie.
"Jeśli chcesz upiec szarlotkę, najpierw musisz stworzyć wszechświat" Carl Sagan
02-20-2018, 12:32
MaryJane Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 93
Reputacja: 5
Podziękowano 41 razy w 29 postach
Tak. Dodaj krwi bez odpowiedniego spreparowania, każdy facet wyczuje zapach.
02-20-2018, 14:21
serce Offline
Użytkownik

(02-20-2018, 12:32)Cyjanek987 napisał(a): Krew miesięczna dodana do kawy/herbaty działa dzięki feromonom, lotnym związkom chemicznym pobudzającym między innymi seksualnie i emocjonalnie. Tak więc nie ma tu magii, tu jest tylko chemia, a nazywanie tego rytuałem to już w ogóle ciut profanacja pojęcia rytuału. Tak więc tak; ta metoda działa praktycznie naukowo, ale nie sprawi ona, że "gdy książę z bajki zasmakuje twej krwi miesięcznej pokocha Cię i zostanie z Tobą szczęśliwie na wieki wieków Amen". Cała metoda może stworzyć po prostu pożądaną przez wykonawcę neurosocjację w umyśle ukochanego i stworzyć sprzyjające warunki. W kontekście feromonów polecam nawet po prostu poszperać w Internecie.

dziekuje za odpowiedz,,,a wiec jak mozna to zrobic zeby sie we mnie zakochal i ze mna zostal_ ? prosze o pomoc jesli mozna ,,,dziekuje

(02-20-2018, 14:21)MaryJane napisał(a): Tak. Dodaj krwi bez odpowiedniego spreparowania, każdy facet wyczuje zapach.

dziekuje za odpowiedz,,nie jestem magikiem nie zajmuje sie tym, wiec czy mozna sie zapytac co zrobic zeby nie poczul,,,, co zrobic zeby sie we mnie zakochal?jestescie pewnie exspertami to moglabym prosic was o pomoc? czy on mnie przez krew pokocha?czy zostanie juz ze mna?na internecie jest tego pelno jedni pisza tak inni inaczej,,nieiwme czy jest to prawda, wole pytac was na forum wiecej sie napewno znacie, w int tez pisza ze zostanie i pokocha ,,,sama nieiwme w co wierzyc_
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-20-2018, 14:33 {2} przez serce.)
02-20-2018, 14:30
MaryJane Offline
Wtajemniczony

Nie wywoła to miłości jeżeli nie zostanie odpowiednio przygotowane. To co wywoła to chwilowe pożądanie, chociaż nie zawsze. Czasami te działanie jest minimalne.
02-20-2018, 15:14
 Podziękowali: Cyjanek987
serce Offline
Użytkownik

To koe Na pani sposób jak to wwszystko dobrze zrobić żeby zostało wywołane z miłością ?
02-20-2018, 15:26
MaryJane Offline
Wtajemniczony

W takim przypadku to sama krew nie wystarczy, trzeba dodać parę innych składników oraz wykonać ryt. Inaczej każdy facet wyczuje krew w napoju.
02-20-2018, 15:31
serce Offline
Użytkownik

To jaki rytuał i na czym to polega ? Jakieś zaklęcie ? Co się dodaje jeszcze ? Pokocha mnie ?
02-20-2018, 15:36
MaryJane Offline
Wtajemniczony

Na forum jest kilka rytuałów miłosnych, zamiast krwi z palca dodaj krew z okresu.
02-20-2018, 15:39
serce Offline
Użytkownik

Agdzie to znajdę ? może pani mi powiedzieć ? A x palca krew coś można zrobić ? A jaki rytuał odprawić ?
02-20-2018, 15:51

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB